Популярні новини
Реєстрація для участі в НМТ розпочнеться 3 квітня Основний період реєстрації осіб, які бажають пройти НМТ, триватиме з 3 квітня до 3 травня
Пройдіть онлайн демоверсію тесту НМТ з історії України Виконання тесту НМТ з історії України допоможе оцінити свій рівень підготовки до іспиту
Пройдіть онлайн демоверсію тесту НМТ з математики Виконання тесту НМТ з математики допоможе оцінити свій рівень підготовки до іспиту
Оприлюднений проєкт порядку проведення НМТ 2023 року Документ визначає основні засади підготовки та проведення НМТ у 2023 році
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Денис
Якщо в мене 18 правільних відповідей, и це без власного висловлювання. І скільки взагалі пороговий бал?
Тарас
Для Денис: Цього року пороговий бал з української мови буде встановлено на засіданні спеціальної комісії 24 липня після того, як будуть перевірені всі роботи. До цього часу точно ніхто не скаже. Минулого року прохідний бал був 23.
Коментувати
Маша
В мене 27 правильних відповідей, сподіваюся я пороговий бал пройшла. Підкажіть як розрахувати на відповідність, наприклад із 4 в мене 2 правильних це 2 бала, чи як?
Я
Для Маша: за одну відповідність дається 4 бали. Кожна правильна відповідь=1бал.
Олена
Так, якщо у відповідності Ви вибрали тільки 2 правильних відповіді, то Вам зарахують 2 бали за це завдання
Коментувати
Артем
Якщо я набрав від 130 до 140 балів,то скільки це буде по 12-ти бальній системі? Я маю на увазі ЗНО за 2020 рік
Богдан
Для Артем: порахуйте скільки балів ти набрав за перші 33 завдання. Із цих 33 завдань та власного висловлювання виводиться оцінка за 12 бальною системою
Артем
Я набрав около 20 баллов Сколько это будет? Только это без властного висловлювання
Коментувати
Сашка
Якщо я набрала 150 без власного висловлювання, то скільки це по 12 бальній системі? Скажіть будь ласка!!!
Пи$ун
Для Сашка: якщо 150, то ДПА становить 8 балів
Nazar
Для Сашка: Бали з української мови + ВВ.
юля
Чому не рахують Українську літературу?
Коментувати
Уматова
Підскажіть, будь ласка, що означає "результат може бути зарахований як державна підсумкова атестація"? Я випускник минулих років, закінчила коледж і середній бал атетстату в мене відповідно рахувався з оцінок коледжу і екзаменів там. Чи означає це, що результат мого ЗНО впливає на оцінку в атетстаті з цього предмету і чи зміниться середній бал атетстату? Як це оформити, якщо так можна? дякую
Галина
Для Уматова: Ви раніше навчались в коледжі чи вчитесь зараз і здаєте ДПА у формі ЗНО? якщо раніше навались, то результат не може бути зарахований як ДПА. Атестат у Вас вже є і в ньому ніколи нічого не змінюється.
Уматова
дякую за відповідь, я зрозуміла
Коментувати
Вероніка
я вірно відповіла на 33 запитання, а написано, що тестовий бал 41 з 104. Як це? Останнє завдання не виконувала
Ромагка
Для Вероніка: введіть нижче в графу для дпа. .33 завдання це мова максимум тестовий бал для мови і вв 68 . 104 бали це все зно
Коментувати
lasqa
149 без сочинения, как думаете понизят пороговый балл или повысят?
Іван
Для lasqa: понизят скорее всего
Коментувати
Ксеня
Це все прекрасно, але ж поясніть заідкіль ви взяли 104, якщо за тестами максимум 68?
Владислав
Для Ксеня: а как же 1 вопрос на "відповідність", где 4 вопроса?
Ромагка
104 це тестовий бал за все зно включно з літературою
Коментувати
Світлана
А давайте,нехай ті що ці тести складали самі їх і здадуть . Хто за?! Хотілося побачити їх результати?
Наталія
Для Світлана: Безумовно, їх і складають і тестують спеціальні комісіі. А в чому річ? Завдання були нескладними. Мій син і його друзі склали без проблем на високий бал усі (в середньому 190)
Коментувати
Чудасія
Експонентне зростання в якості системи оцінювання – чудовий вибір! Прямо вказує на геніальність тих людей, які це запровадили. Аплодую!
Maks
Навіщо всі пишуть, що комусь щось не та, занищають і тому подібне?! Подумайте головою трішки, не тільки вам занизили, а всім, тому на вступ це не вплине!
Я
Для Maks: Нарешті хоч хтось адекватно оцінює ситуацію. Алілуйаааа
для я
Мабуть тому, що сертифікати минулих років враховують в цьому році? А там зовсім інша таблиця
Я
Для для я: Навіть якщо врахувати минулі роки - це не вплине на вступ. Чому: бо певний відсоток виконаних завдань певної складності минулого року оцінено на 100 припустимо. Цього року тест легше припустимо: тоді 100 балів отримають вже за виконання більшої кількості завдань але такого ж рівня складності. Тобто в обох випадках особи будуть одного рівня знань! Отже жодної несправедливості і вступники будуть в однакових умовах.
Коментувати
Олександр
Добрий день. Чому цього року на пробному настільки знижені бали? Наприклад я отримав 57 зі 104,і це прирівняти до 138 балів, хоча минулого року мій бал складав би 154.
Хей, піпол
Для Олександр: Я отримала 52 бали (зі 104), мені вказало 148
Іван
Ті хто це придумав - придурки повні
Ника
Народ , это по пробному , не паникуйте
Коментувати
Тетяна
Добрий день. Коли все ж таки буде оприлюднена таблиця переведення балів?? Вже далеко за 20 число!
Тарас
Для Тетяна: Таблиця переведення буде встановлена й оприлюднена одночасно з оголошенням результатів, а саме 25 липня
Галина
Я отримала 74 бали. Чому переведення балів з різницею у 10 (173-163) і це напротязі сьогоднішнього дня?
Коментувати
Ірина
Вже розібралася із ситуацією!!! Цього року інша схема переведення балів. Дуже занизили, таке враження що справді багато вивчили на карантині
Qwerty1980
Це тому зо діти в цьому році мабуть самі розумні, тому занизили бали. Це не справедливо. Різниця в 20 балів з попереднім роком.
SireX
Швидше за все, цього року багато хто, відверто кажучи, виконував завдання з пробного не зовсім чесно. Навіть ті, хто виконували відносно чесно, могли не зовсім об’єктивно оцінити власне висловлювання. Додавши ще те, що тест був дещо легшим в порівнянні з минулорічними, отримуємо такі результати. Щодо історії, цьогоріч в мене 183 б., хоча за таблицями 17-19 рр. - 189-190 б. Не варто сильно переживати через результати пробного, на основній сесії, я вважаю, все нормалізується ;))
Соломія
Доброго дня. А в мене різниця 15 балів. Дійсно, коли з’явиться таблиця переведення результатів?
Дарина
Я набрала з історії України 81 бал , який якщо перевести в 2019 році виходить 190, а сьогодні мені прийшли результати в яких показує 183. Для мене 7 балів- це велика різниця.Невже настільки змінилося оцінювання в порівнянні з минулим роком?І коли взагалі з’явиться таблиця переведення результатів ЗНО 2020?
Нелли
Доброго дня. Всем уже понятно, что в этом году занижены результаты, -12 баллов, -17 баллов. Почему молчит chevalier? "Треба ж добряче все вивчити" , а может ТРЕБА ДОБРЯЧЕ РАХУВАТИ!
Оксана
Доброго дня . Теж така проблема З математики тестових балів 53 із 62 , результат 184. . За минулі роки 53 це 189-190. Як цього року були розраховані бали ? Де можна знайти схему оцінювання?