Популярні новини
ЗНО з української: якісно новий тест Заступниця директора УЦОЯО – про зовнішнє оцінювання й важливість літературної освіти
Для участі у пробному ЗНО подано 62 тисячі заявок Процес реєстрації вважається завершеним після оплати послуг із проведення тестування
Розпочалася реєстрація учасників пробного ЗНО 5 січня розпочалася реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні
Скільки коштує пробне ЗНО в кожному регіоні Вартість участі в пробному ЗНО складає від 195 до 255 грн, що залежить від місця тестування
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вероніка
я вірно відповіла на 33 запитання, а написано, що тестовий бал 41 з 104. Як це? Останнє завдання не виконувала
Ромагка
Для Вероніка: введіть нижче в графу для дпа. .33 завдання це мова максимум тестовий бал для мови і вв 68 . 104 бали це все зно
Коментувати
lasqa
149 без сочинения, как думаете понизят пороговый балл или повысят?
Іван
Для lasqa: понизят скорее всего
Коментувати
Ксеня
Це все прекрасно, але ж поясніть заідкіль ви взяли 104, якщо за тестами максимум 68?
Владислав
Для Ксеня: а как же 1 вопрос на "відповідність", где 4 вопроса?
Ромагка
104 це тестовий бал за все зно включно з літературою
Коментувати
Світлана
А давайте,нехай ті що ці тести складали самі їх і здадуть . Хто за?! Хотілося побачити їх результати?
Наталія
Для Світлана: Безумовно, їх і складають і тестують спеціальні комісіі. А в чому річ? Завдання були нескладними. Мій син і його друзі склали без проблем на високий бал усі (в середньому 190)
Коментувати
Чудасія
Експонентне зростання в якості системи оцінювання – чудовий вибір! Прямо вказує на геніальність тих людей, які це запровадили. Аплодую!
Maks
Навіщо всі пишуть, що комусь щось не та, занищають і тому подібне?! Подумайте головою трішки, не тільки вам занизили, а всім, тому на вступ це не вплине!
Я
Для Maks: Нарешті хоч хтось адекватно оцінює ситуацію. Алілуйаааа
для я
Мабуть тому, що сертифікати минулих років враховують в цьому році? А там зовсім інша таблиця
Я
Для для я: Навіть якщо врахувати минулі роки - це не вплине на вступ. Чому: бо певний відсоток виконаних завдань певної складності минулого року оцінено на 100 припустимо. Цього року тест легше припустимо: тоді 100 балів отримають вже за виконання більшої кількості завдань але такого ж рівня складності. Тобто в обох випадках особи будуть одного рівня знань! Отже жодної несправедливості і вступники будуть в однакових умовах.
Коментувати
Олександр
Добрий день. Чому цього року на пробному настільки знижені бали? Наприклад я отримав 57 зі 104,і це прирівняти до 138 балів, хоча минулого року мій бал складав би 154.
Хей, піпол
Для Олександр: Я отримала 52 бали (зі 104), мені вказало 148
Іван
Ті хто це придумав - придурки повні
Ника
Народ , это по пробному , не паникуйте
Коментувати
Тетяна
Добрий день. Коли все ж таки буде оприлюднена таблиця переведення балів?? Вже далеко за 20 число!
Тарас
Для Тетяна: Таблиця переведення буде встановлена й оприлюднена одночасно з оголошенням результатів, а саме 25 липня
Галина
Я отримала 74 бали. Чому переведення балів з різницею у 10 (173-163) і це напротязі сьогоднішнього дня?
Коментувати
Ірина
Вже розібралася із ситуацією!!! Цього року інша схема переведення балів. Дуже занизили, таке враження що справді багато вивчили на карантині
Qwerty1980
Це тому зо діти в цьому році мабуть самі розумні, тому занизили бали. Це не справедливо. Різниця в 20 балів з попереднім роком.
SireX
Швидше за все, цього року багато хто, відверто кажучи, виконував завдання з пробного не зовсім чесно. Навіть ті, хто виконували відносно чесно, могли не зовсім об’єктивно оцінити власне висловлювання. Додавши ще те, що тест був дещо легшим в порівнянні з минулорічними, отримуємо такі результати. Щодо історії, цьогоріч в мене 183 б., хоча за таблицями 17-19 рр. - 189-190 б. Не варто сильно переживати через результати пробного, на основній сесії, я вважаю, все нормалізується ;))
Соломія
Доброго дня. А в мене різниця 15 балів. Дійсно, коли з’явиться таблиця переведення результатів?
Дарина
Я набрала з історії України 81 бал , який якщо перевести в 2019 році виходить 190, а сьогодні мені прийшли результати в яких показує 183. Для мене 7 балів- це велика різниця.Невже настільки змінилося оцінювання в порівнянні з минулим роком?І коли взагалі з’явиться таблиця переведення результатів ЗНО 2020?
Нелли
Доброго дня. Всем уже понятно, что в этом году занижены результаты, -12 баллов, -17 баллов. Почему молчит chevalier? "Треба ж добряче все вивчити" , а может ТРЕБА ДОБРЯЧЕ РАХУВАТИ!
Оксана
Доброго дня . Теж така проблема З математики тестових балів 53 із 62 , результат 184. . За минулі роки 53 це 189-190. Як цього року були розраховані бали ? Де можна знайти схему оцінювання?
Еліна
Доброго дня! Моя кількість тестових балів 65 із 104 - приблизно 163б. Кількість тестових балів ДПА 47. Прийшов Результат за шкалою 100 – 200 балів 149б. Результат за шкалою 1 – 12 балів - 9б. Чому в мене результат 149б., якщо кількість тестових балів 65? Чи оцінку ЗНО рахують по тестових балах ДПА?
Антон
Для Еліна: Така сама проблема, набрав 62 із 104 - приблизно 162б. Но на сайті ПЗНО пише 148б.
Ірина
Це напевно у всіх така ж проблема!!! Хтось пробував дзвонити на гарячу лінію?
Еліна
З математики в мене 31б. - приблизно 153, прийшов результат 136б.... З біології 72б - приблизно 190, результат 177. Чому так занижено?
Коментувати
Ірина
Привіт усім. Питання для тих, хто обізнаний у даній темі. Хто знає як розраховуються ті бали. У мене 76 тестових балів: за схемою переведення - 175, а результат прийшов - 166. Для ДПА:44 це 9, мені поставили - 8. Що це?
Chevalier
Для Ірина: Для початку уточнимо, як вирахували 44 і 76 тестових балів. Самостійно? Можливо, Ви десь помилилися під час внесення відповідей? Щодо оцінки за ДПА, то 43 т.б. - це вже 8 балів за минулорічною шкалою 1-12, тому нічого дивного. Щодо 166 за шкалою 100-200, треба добряче все вивчити.
Ірина
Це на особистій сторінці так зазначено: 76 тестових бали з 104; 44 т.б. для ДПА. А тоді я перевела ці бали за схемою поданою в інтернеті. Але це не тільки в мене. Моїм однокласникам теж позрізали бали. Чому?
Коментувати
Вова
Я набрав 27 балів по 12 бальній системі 4. СКЛАВ ЧИ НІ а рейтинговий бал 107 з 200 підскажіть БУДЬ-ЛАСКА
Chevalier
Для Вова: Ви склали, але 107 - це вельми мізерний результат. Все залежить від вишу, до якого Ви плануєте вступати.
Коментувати
Марія
Я склала ЗНО на 115, не пройшла? Тестових 31 бал. По ДПА у мене вийшло 4 бали Пройшла чи не пройшла?
Віталій
Для Марія: не пройшла - означає набрала менше 100 балів по 200-бальній шкалі. Якщо набрала більше - пройшла. Хоч деякі університети таких і не допустять.
Chevalier
Якщо Вам зараховано результат за шкалою 100-200, то ви подолали поріг "склав/не склав". Віталій має рацію: для вступу це доволі низький результат. Утім, щиро бажаю Вам на основній сесії ЗНО поліпшити свій здобуток удвічі!
Леся
Я набрав 110 балів, скажіть чи пройшов?
Коментувати
Аліна
я склала ЗНО у вигляді ДПА (лише укр. мова) і по 12 бальній системі отримала 9 скажіть будь-ласка скільки це по 200 бальній системі????
Оленв
Для Аліна: близько 176
Олена
Для Оленв:
Сергій
Досить непогано, я склав ЗНО без власного висловлення, набрав 160 балів.
Коментувати