Завдання та відповіді на тест ЗНО з географії 2021 року

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з географії 2021 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з географії 2021 року

Освіта.ua
16.06.2021

Популярні новини
Якими будуть тести НМТ у 2023 році Вступна кампанія буде проведена за результатами національного мультитесту
До яких іспитів готуватися вступникам 2023 року Перелік предметів зовнішнього оцінювання буде визначено в Порядку прийому до закладів вищої освіти
В УЦОЯО пропонують розширити НМТ Вступні комп’ютерні тести мають бути поширені на всі традиційні тести ЗНО
МОН готується до вступної кампанії за результатами НМТ МОН готує два варіанти проведення вступної кампанії та конкурсного відбору вступників
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Товариство, пропоную подавати апеляцію на 31 завдання! На всіх вантажних залізничних станціях логісти вже задіяні, ними не урізноманітниш професійну структуру населення! Це «коварне» завдання, найімовірніше за все, відділяє мене від 200 балів! А багато кого принаймні сильно підкошує! Пишіть у телеграм або вайбер, будемо якось вирішувати це запитання! +380989576537
Людмила
Частка малих підприємств зростає. Це означає, що % великих підприємств став менший. Саме на них працює багато людей. На малих - навпаки. Мова іде про ланцюги доданої вартості. Початок ланцюга - найдешевша продукція. Бо всі наступні - прирощують вартість виробу. Тому імпортувати необроблену деревину, потім з неї виробляти дорожчі речі вигідніше для отримання вищого прибутку.
.
Для Людмила: Наскільки я розумію, то Ви відповідали на моє запитання (просто відповідь не в треді, але надіюсь, що це сюди). Під час вирішення задачі я сконцентрувалась на тому, що необхідно залучити більше людей для виробництва продукції, і керувалась більше власним досвідом (знову ж таки, є декілька знайомих людей, що виготовляють меблі із українського дерева, яким комфортно працювати на невеликих підприємствах). Хоча тепер розумію, що маленькі підприємства на заході України мають набагато менше проблем із сировиною та її транспортуванням, та й взагалі, вони орієнтовані на українського споживача. Необхідно було звернути увагу на ланцюги доданої вартості, але я - як і завжди! - не дочитала завдання до кінця. Якби не дурні помилки, то мала би 197, а не 193. Ну, думати треба було вчора, зараз вже пізно :) Дякую Вам за пояснення!
Людмила
Успіху вам, дівчино. 193 - це дуже круто.
.
Спасибі!
Коментувати
.
Щодо 53 питання: Чи може хтось пояснити, чому правильною відповіддю є варіант: "імпорт різних видів необробленої деревини за ринковими цінами"? Коли я обирала варіант: "зростання частки малих підприємств у лісозаготівлі", то керувалась тим, що в Україні є достатньо хороша власна сировинна база для розвитку цього бізнесу, а також тим, що основою ринкової економіки є малі конкурентоспроможні підприємства. Я не зовсім розумію (а точніше, зовсім не розумію), чому цей варіант є неправильним. Як імпортна сировина (за умови, що ліс у нас є, хоча я досить скептично ставлюсь до його масової вирубки, особливо нелегальної, адже живу біля Карпат і не дуже хочу поплисти Бистрицею до Чорного моря разом зі своїм домом, але все ж) допоможе нам збільшити зайнятість населення та покращити всі аспекти, вказані в умові задачі, і чому малі підприємства не зроблять вище згаданого? Можливо, є якісь нюанси чи ще щось, чого я не врахувала? Буду вдячною за допомогу.
Сергій
Для .: Що такемалі підприємства у лісозаготівлі?
.
Малі підприємства - це підприємства, у яких річний дохід та кількість зайнятих працівників не перевищують певний вказаний показник. Себто маленькі фабрики з невеликою кількістю робітників, меншою кількістю виробленої продукції та відповідно не таким великим доходом, як у великих підприємств. У лісозаготівлі та виробництві продукту з дерева малі підприємства грають досить велику роль. Декілька знайомих сім’ї працюють на маленьких фабриках з виробництва меблів, у нашій області це досить поширена сфера.
Сергій
У виробництві меблів, але ж не у лісозаготовках. В будь-якому випадку краще закупити чужий НЕОБРОБЛЕННИЙ ліс, ніж рубати свій
Коментувати
Oльга
В 50 питанні (1 варіант) про вирівнювання складу населення України НЕЛОГІЧНОЮ є відповідь: "збільшування народжуваності". Де гарантія, що буде народжуватися значно більше хлопчиків, а не навпаки??? Це може призвести до ще більшої гендерної диспропорції населення! Розумію, що ті, хто працював над створенням цьогорічного ЗНО "зловили м’яко кажучи гаву", а зараз не ризикнули в умовах сьогодення вибрати як правильний варіант "збільшення частки зайнятих на виробництві жінок" (вони ж самі такі варіанти вирішення проблеми запропонували). Хоча, насправді, демографічна політика досить часто - це жорстока політика, де треба все прорахувувати на багато років вперед. Гляньте на досвід великих держав.
Сергій
Для Oльга: https://www.youtube.com/watch?v=On36c5I1W3Q
Oльга
Для Сергія: https://youtu.be/N2LerDGXcIU
Сергій
Може сталось щось в той час
Коментувати
Марина
81 правельних відповідей із 90 .. Це скільки балів ?
hjhj
Для Марина: 191
Владислав
А в калькуляторі було 193????
Коментувати
Богдана
Я вважаю що деякі питання були спірними.Це про таблицю з урбанізацією (19),про міграцію футболістів(8),і в чому в 54 замість зростання частки малих підприємств має бути імпорт різних видів необробленої деревини за ринковими цінами
Галина
Для Богдана: про міграцію писала нижче, а що не так з футболістами взагалі не розумію. На Вашу думку це що політична міграція чи культурна? Чи може вони тут як туристи? там однозначно лише варіант економічна.
Коментувати
Вікторія
Завдання з таблицею про міське й сільське населення було дуже спірне, там підходило дві відповіді, більшість обрали відповідь, що кількість міських жителів стрімко зростала, і воно не правильно, було б справедливо, що зарахували і відповідь про підвищення рівня урбанізації і про збільшення кількості міського населення
Каріна
Для Вікторія: Згодна. На мою думку, там дві відповіді підходять ( про рівень урбанізації та кількість міського населення)
Галина
Для Вікторія: нічого подібного. З відсотків неможна встановити зростання кількості. А зосередитись слід було не на слові "урбанізація", а на словах "її темп уповільнився". В попередніх роках було стрімке зростання частки міського населення, а в останніх десятеріччях воно незначне.
Алена
Було написано Темп уповільнЮВАВСЯ, а темп з 1998 почав рости, потім починаючи з 2008 року знову падати, значить не можна говорити тільки про уповільнення темпа. Це означає тільки одне, що темп був нерівномірним. Тому єдина відповідь, яка мала бути правильною це відповідь Г. Так вважають усі вчителі, які бачили це завдання.
Коментувати
Микола
#31+1 бал усім! Трансп.&склад.логістика не УРІЗНОМАНІТНЮЄ профструктуру населення,це ПОВ’ЯЗАНІ речі.
Ярослав
Для Микола: Повністю згідний!
Дмитро
Так, я готовий подавати на апеляцію! Можете залишити свій номер телефону, зв‘яжемося! У телеграмі чи вайбері, будемо просувати загальну апеляцію!
Єгор
Я теж згоден, що відповідь на це питання є некоретною.
Коментувати
Віка
У вас 3 помилки, яким чином ви так перевіряєте? Це як книжка ЗНО укр мова укрліт одні помилки...вчителі навіть говорять, що це невірно...
Саня
Для Віка: Які саме там помилки?
Коментувати
Карина
Какой должен быть ответ в 42? Почему под цифрой 1 предлагают тепловую станцию? Почему не подходит металлургийный комбинат?
Оля
Для Карина: потому что тепловая электростанция ориентируется на сырье( ну либо же на потребителя, но на той картинке он не уместен) по этому так.
Карина
Тогда получается, что под цифрой 3 должен быть металлургийный комбинат? На что он ориентируется? Разве не на сырьё?
Оля
Они очень энергозатратные - в большинстве случаев ориентируются на энергию
Коментувати
Діма
Чому в 53 завдання правильна відповідь про імпорт деревини за ринковими цінами??? З якого дива?!!
Цирк на дроті
Яким взагалі чином залучення гравців-іноземців може бути економічним видом міграції?
Николай
Відповіді, а саме так званий "ключ" до ЗНО з Географії буде опублікований не раніше 16.06.2021 15:00, також можливі зміни. Поки звірити відповіді можна з неофіційних джерел, та приблизно визначити свій бал.
Діма
Як ви вже бісите, УЦОЯО! Завдання дурнуваті, то ще й відповідей нема. Повна безвідповідальність!
Марія
Де відповіді?!!! Вчора весь день чекали, сьогодні чекаємо... і так ми всі на нервах.... ???? чому з інших предметів відповіді були в той самий день?
Василь
Для Марія: скинь інст
Коментувати
СВІТЛАНА
ЗАЙДІТЬ НА https://erudyt.net/pidgotovka-do-zno/heohrafiya/zno-2021-heohrafiia-vidpovidi.html ТАМ Є ВІДПОВІДІ
Арія
Для СВІТЛАНА: Неофіційні відповіді є майже всюди, всі чекають саме офіційних відповідей.
Коментувати
Оксана
Шановні ,адміністратори сайту !!! Надайте хоча б коментар з приводу відсутності відповідей. Чомусь з інших дисциплін було оперативніше!!!
Олена
Де відповіді? Вже наступний день. 16 червня. Просто познущалися над абітурієнтами
Оксана
Це капєц. Через 20хв. вже 16 число настане. Чекаю як Нового року, коли ж 00:00 буде
Макс
Для Оксана: можеш не чекати, якщо уцояо не опублікували відповіді, то освіта теж не може, а в уцояо робочий день вже давно закінчився
Юра
Я звіряв тут https://erudyt.net/pidgotovka-do-zno/heohrafiya/zno-2021-heohrafiia-vidpovidi.html. Якби були помилки, думаю там ви у коментар добре вже б насрали а якщо немає значить можна звіряти
Vitaliy Chubatiy
я нашёл как минимум 2 ошибки там.
Коментувати
ссв
певно розходимся. просто хочу знати за футболістів-культурна чи все-таки економічна міграція???
Yevheniia Kapitsa
Для ссв: економічна, якогось року був цей тест
Pavel
Економічна, 2013 рік основна сесія, вчора проходив вибрав культурну і було не правильно, правильна була трудова, сьогодні те саме питання, думаю що економічна 100%
Леся
Взагалі економічна, але це тільки тому, що цю гру перетворили на гаманець з грошима
Коментувати