Популярні новини
Твори ЗНО з літератури: скорочені тексти та стислі перекази Скорочений виклад і перекази програмових творів зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури
ДПА та ЗНО: які іспити складатимуть випускники Випускникам необхідно визначитися з переліком іспитів, які вони оберуть для ДПА і ЗНО
Ефективна підготовка до ЗНО: тематичні добірки тестових завдань На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено завдання предметів ЗНО, згруповані за темами
Реєстрація на ЗНО стартує 1 лютого. Які предмети обрати? Реєстрація учасників зовнішнього оцінювання для участі у тестуванні розпочнеться 1 лютого
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Добрий деннь якщо 3 правильні питання, то пройшов? НЕРОЗУМІЮ як порахувати. Рівень стандарт
Максим
Добрий день. Завдання по математиці були не дуже важкі. Але через чудових інструкторів та інформацію, яка змінюється кожного дня про ЗНО з математики, я написав рівень стандарт. А для вузу мені потрібна математика профіль. Оце клас. І що мені тепер робити? Дізнався про це коли вийшов з аудиторії. Ще мілкішим шрифтом написати на першій сторінці не могли або виділити весь текст. Тепер потрібно йти на гуманітарій( Можете підказати, чи можливе перерахування балів із стандарту в профіль (поріг там пройду) ? Люблю відділ нашої освіти у місті Києві, щоб ви там здорові були.
Евгения
Для Максим: Аналогично ,моему сыну тоже нужна математика для поступления,и так как учился в обычной школе,писал стандарт
Олена
Так а чому ви не вказували при реєстрації, що математика потрібна буде для вступу??
Максим
При якій реєстрації? У мене в бланку на реєстрацію предметів написано стандарт, тому що у мене математика із не поглибленим вивченням. І кому вказувати, що мені математика потрібна для вступу?
Коментувати
Назарій
Тест 27 зошит 11, коли можна подати апеляцію на відповіді, адже в офіційних відповідях посилка?
Вчитель
Для Назарій: яка апеляція? Це відповіді на освітньому сайті. Перевіряти вашу роботу буде регіональний центр ОЯО. І там перевірять правильно.
Віталія
0.56 Тому, що 14/25 Дарина сама з собою не сиділа
Люба
А чому 14/25, а не 13/25,адже сприятливих для ситуації "Даринка з дівчинкою" е 13 випадків
Коментувати
Олександр
Олександр. Зошит #12 завдання 23.2 можливо помилка. Якщо розв’язувати по формулі має бути правильна відповідь 79, а в розв’язках -79.
v
Для Олександр: Звісно тут помилки немає. Цей сайт показує повністю правильні відповіді. Якщо ви перемножили а1а2+б1б2+с1с2 то у вас виходить -79.
Олександр
100% помилка. OA(-10;8;1) тоді OA•AB=-10•(-3)+6•8+1•1=30+48+=79. Напишіть розв’язок , якщо я неправий
Богдан
Вектор OA має бути (10;-6;-1). У тебе неправильно, бо ти відняв від AB точку B, хоча це кінець вектора. Ти мав навпаки, від цієї точки відняти вектор і у тебе б вийшла точка А
Коментувати
Назар
Якщо в 25 завданні з імовірністю заміть 0,52 написав 52 (в сенсі у відсотках), таку відповідь зарахують? Якщо ні, чи є шанси це апелювати?
Paul
Для Назар: на жаль, ні. Ймовірність вимірюється від 0 до одиниці.
Коментувати
мокій
А якщо не пройшов з одного предмету пороговий бал для вступу в університет,а на всіх інших 170+ балів,доведеться чекати наступного року ?
Назарій
Я звісно вибачаюсь, але в 11 варіанті у 27 завданні буде -4! Поправте якщо не так.
Даша
Для Назарій: Згодна! В мене теж 11 варіант. Відповідь точно -4
Андрій
Я теж так думав. А ви зразу підставте і порахуйте
v
Вибачте, але там все правильно, хочеться вам цього чи ні. Попробуйте скоротити приклад
Коментувати
Лиля
так а ничего что не совпадает 21 задние в 3,6,9,12,15 вариантах, или это только у меня другой ответ получился там?
Рябов Юрій
Добрий вечір. Відповідь у 34 завданні не є повністю вірною, оскільки при а=-2/3 корені х=2/а та х=-3 співпадають, а отже при цьому значенні єдиним розв’язком є (-3;0.25), а в офіційній відповіді це значення входить в множину а, при яких система має 2 розв’язки. Прошу виправити дану помилку. Дякую
Андрій
Для Рябов Юрій: Так, справді при а=-2/3 розв’язки збігаються, тому цей випадок потрібно виокремити і приєднати до випадку, коли розв’язок єдиний.
Світлана
Для Рябов Юрій: Я теж вважаю, що оскільки при при а=-2/3 роз’язки співпадають, то розв’язок один, а не два, і цей випадок треба приєднати окремою точкою до випадків з одним розв’язком. Так само, як для квадратних рівнянь, коли D=0, ми кажемо про один корінь, а не про два, які співпадають
Богдан
ЗНО - це тест, який оцінює шкільні знання, уцояо не раз зазначали, що у школах не проходять тему кратності коренів, тому в цьому завданні такі випадки не розглядаються. Хоча в такому випадку дивно, чому вони взагалі дають параметр, якщо у більшості шкіл навіть вчителі не знають, як його розв’язувати.
Коментувати
Александр
А у меня в 26 задании вообще другие вводные данные... Здесь написано что нужно найти на 485г, а у меня в задании было 1940г
Рябов Юрій
Для Александр: да, числа во второй части варьируются в зависимости от тетради, надо смотреть свои ответы, а задания приведены только для 1+3n вариантов
Коментувати
кирилл
ребят, а что за прикол в 18 задании? почему 2 1/3 в квадрате получилось больше 5?
Автоответчик
Для кирилл: Попробуй на калькуляторе проверить хотя бы, прежде чем писать что-то 2 1/3 = 7/3 (7/3)^2=49/9 > 45/9=5
Коментувати
Егор Бачинский
Тем более извиняйте но в норм университетах не место тем кто кладет болт , тут уж извиняйте)
Afek
Для Егор Бачинский: не удивляйся, если в тебя щас камнями бросать будут. Сразу видно что ты с лицея, даже толком слова написать нормально не можешь, видимо тебя дома на веревке держали, что ты тут начал высырать, пёс.
Марк
Для Егор Бачинский: Гений, послушай сюда, ты учишься в институте и рассказываешь школьникам как у нас все легко? Это как приходить к 4 класснику и говорить: "О, 5 + 5, так это же легко", но для него это сложно, пишешь бред полный и не суразный абсолютно, и не отношусь к людям которые даже 15 их 30 не решили, но то что ты несешь полную ерунду - это факт. Давай я тебе там то что ты никогда в своей жизни не видел, хоть и готовился очень долго к экзамену, а потом скажу: "а чё ты, там же легко, чё ты так тупишь?". Не сдавал ЗНО в этом году, не знаешь какого это было, так и не неси бред. Все уже давно клали болт на это ЗНО и уезжают в Европу, так как с такими экзаменами легче повеситься, чем реально париться по поводу их сдачи.
Лера
Для Егор Бачинский: слушай, отличник с лицея, ты видимо сам даун, раз не понял, какую чушь только что высрал. объективно задания были не того вида, какие должен проходить ученик. в который раз убеждаюсь, что зно не показатель ума, чего о тебе самом не скажешь. удачи в лицеея умник
Коментувати
Егор Бачинский
Народ , вы что совсем дауны , вам там даже формулы дали все! Если вы положили в 10ом классе болт на учебу и не готовились к ЗНО то это ваши проблемы не надо ныть что было сложно, задания простейшие , 5х-1=0 , вы не можете это решить?! Вы серьозно?! Да 30-34 были сложные для простых школьников , т.к я лицеист , но все же было легко и не надо придумывать!
Илья
Для Егор Бачинский: 34 задание не просто "сложное для простых школьников", а скорее невозможное. Решение параметров с 2 переменными, которое засунули для всех, кому для поступления нужна математика, явно не входит в стандартную школьную программу по математике (по которой учатся 99% школьников, при том, что профильную математику писали 70%). Согласен по поводу легкости заданий до 30 (если поднапрячься - в уме решается), но 32 и особенно 34 какие-то неприлично сложные вышли. Уж лучше бы плюс-минус ровненько сделали задания по сложности, как это вышло с ЗНО по языкам.
Егор Бачинский
Согласен , но все же ноют те кто даже не решил 15 из 30 тестов , в большей степени это было обращение к ним)
Мария
Я хоть и написала на 180+, но могу заверить, что задания были сложны тем, что проверяли не знания математики , а внимательность и уровень сконцентрированности. Могла б гораздо лучше сдать, если бы хотя б выспалась перед экзаменом, а так 6 тестовых баллов потратила на детсадовские задания, хоть и готовилась к вышмату. Терпеть не могу эту систему образования, в которой знания не на первом месте
Коментувати
Людмила
Доброго вечора. Я поспішала і відмітила відповіді на тестові питання.однією якісною рискою. Сподівалася, що потім допишу хрестик. Скажіть, будь ласка, чи зарахують мої рисочки.
Ольга
Для Людмила: ні
Назар
Якщо не зарахують, то необхідно подати апеляцію. При ручній перевірці є шанс, що такі позначки відмітять як достатні. Це було б логічно, адже головне перевірити знання, а не прискіпуватися до позначок.
Коментувати
Andriy Yezhov
Питання. Якщо в полі для відповіді після коми дві порожніх клітини, то, відповідь має бути з точністю до сотих? вірно? (Наприклад зошит №1, питання 25. Відповідь 0.54 або 0.5?)
Дмитро Герасименко
Для Andriy Yezhov: 0.54, якщо не написано, що потрібно округлими до десятих.
Коментувати
Юлія)
А коли будуть відповіді до тесту? Я теж хвилююся за результат)))) Хотілося перевірити трохи, щоб хоть трішки знати що буде)))
Даша
Спробуємо.мені тільки 14.
Игнат
Здравствуйте,тут такое дело.Сдаю я тут зно по математике,а тут такая проблемочка.Шарага у меня не лакшери,половину студентов не отчислят .Я вот думаю,ответил я на 6 вопросов тестовых.Сдам ли я его?
Олександр
Для Игнат: к сожалению нет;(
Игнат
А Если 10 ответов?
Ельза
9 правильних відповідей--100 балів то біш склав
Коментувати
Маріна
Ті хто робив ці завдання ви хоть задумались що діти немалий змоги нормально підготовитись, чому такі завдання важкі. Я через ваше зно нервовий зрив получила., Чому ви ламаєте майбутнє дітям. Так завдання деякі були неважкі але остальні це був ужас.
Белый Кабинет
Для Маріна: Завдання елементарні, з ними (не рахуючи на параметри) любий школяр 11-го класу, що готувався до ЗНО справиться .Якщо в тебе нервовий зрив, то іди до психотерапевта якогось, а не вини усе і вся.
Eva
«Був ужас» для недорозвинутих; як мінімум, математика рівня стандарт була легкою, ще й формули були надані, якщо ви завалили чи отримали зрив - то це вже, на жаль, діагноз
Коментувати
Aнна
Тест був норм, не сказати що сильно важкий, але 32 завдання було нереальним. Чекаю результатів, дай Боже набрати більше 180