Завдання та відповіді на тест ЗНО з хімії 2020 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з хімії 2020 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з хімії 2020 року

Освіта.ua
17.07.2020

Популярні новини
НМТ у 2024 році матиме формат «3+1» Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді НМТ з 4 предметів
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
15. Охарактеризуйте елемент 2 періоду ІІІ групи (А) за його розташуванням у ПСХЕ
Анна
Часу обмаль, згодна.Учням потрібно прочитати, обдумати, виконати обчислення. Окрім того, деякі задачі потребують логічного мислення.Цікаво. як будуть проводити розрахунок бала?
Яна
Шановні! Зверніть увагу на ЗНО з хімії!!! Дайте шанс дітям вступити до омріяних вузів! Знизте бал! Завдання складні! А найголовніше- обмаль часу!!!!
Ніна
Складні завдання! Займаюся репетитором з 7 класу! Хімія мій улюблений предмет в школі! Не хотілось би отримати низький бал і лише за те, що завдання закручені та для олімпіадників і часу обмаль! Спробуйте самі, шановні укладачі, виконати задачу за 3 хв у стресі і поспіху! Таблицю потрібно підкорегувати. Багато моїх друзів у відчаї! Це не справедливо по відношенню до дітей!
Михайло
Для Ніна: цифра 3 хвилини отримана, мабуть, з розрахунку такого: 150 хвилин на тест, 52 завдання. Але ж задачі - то завдання 39-52, і, звісно, такі розрахунки далекі від реальності. Проте 3 хвилини для деяких задач навіть цілком достатньо, адже серед них є простенькі
Ніна
Так, але з біології збільшили на 2 тести і відповідно додали півгодини, що можна і було не робити цього, так як всі учні справляються максимум за 1.5 год. Окрім того, тестування з математики та фізики триває 3 год, а чому хімія лиш 2.5? Якось дивно і необдумано. Із жодного предмету немає стільки скарг цього року, скільки з хіміі
Коментувати
кука
Не скиглить! Нормальн,і достатньо складні завдання саме для ХІМІКІВ, а не для знавців української історії чи астрології. Виконав всі завдання, навіть з помилкою, отримав задоволення. Вчить хімію - і завдання Вам підкоряться
Михайло
Для кука: повністю згоден. "Складні задачі" - це про % вміст карбону та алкіни. Таких не було в минулі роки. Хоча їх цілком можливо розв’язати. Усі інші типи завдань були в минулих ЗНО, тому й не зрозуміло, чого такі скарги та скиглення.
Влад
Не згідний! Часу недостатньо та завдання складні! Моєму репетитору навіть потрібно було більше часу, щоб зрозуміти як вирішити деякі завдання! А що казати про дітей, наприклад з сіл чи простих шкіл, де хімії 1 урок в тиждень! Це ЗНО - а не олімпіада! Завдання мають бути розраховані на середньостатистичного учня!
Михайло
Для Влад: Середньостатистичний учень то хто? Наприклад, за статистикою, 180 та більше з математики цього року набрали близько 10% тих, хто подолав поріг. Складні завдання якраз для них, щоб можна було виокримети та нагороди за знання вищим балом. Звісно, були й завдання підвищенної складності, і це нормально. Як були і простенькі завдання, для відповіді на які, фактично треба володіти найпростішими базовими навичками.
Коментувати
Маряна
В тій ситуації що склалася вважаю що потрібно відкоригувати рейтингову таблицю в частині порогу «склав не склав» але так як це було зроблено у 2915 році : учасників які набрали 70-74 бали чи 71~74 бали оцінювати в 200 балів а потім вже знижувати поступово бали для оцінки робіт, які набрали менше тестових балів. Не розумію чому на жодний допис на цій сторінці ніколи не реагують «вельмишановні експерти» які згодом 28-29 липня будуть висловлюватись на брифінгу тільки щодо порогу і малоймовірно що скажуть свою думку щодо якості складеного тесту і необхідності перегляду усієї рейтингової таблиці
Соня
Підтримую! Часу критично мало, місця для обрахунків не вистачає. Як людина, яка захоплюється хімією та обожнює вивчати цю науку, можу сказати, що це несправедливо. Маючи ґрунтовні знання, я не мала змоги гарно здати цей екзамен та не матиму змоги вступити на хімічний факультет. Задачі олімпіадного рівня, тести нетипові. Ускладнення зно з хімї нічим не обґрунтоване. Хочеться, аби держава нас почула. Дуже сподіваюсь на розуміння.
Ната
Я мама дитини,котра здавала ЗНО з хімії.Хочу звернутися до освітян,котрі складали ЗНО з хімії.Чому задачі олімпіадного типу,як можна складати такі завдання.Ви що далекі від програми з хімії в школі.Переконливо наполягаю знизити прохідний бал для мед ВУЗів,у зв’язку з невідповідністю завдань ЗНО до шкільної програми.Багато розумних дітей не зможуть вступити в омріяний ВУЗ через хімію.Прошу взяти до уваги прохання батьків і дітей.
Александра
ЗНО этого года сложнее всех предыдущих! Я набирала по всем годам с пробной, основной и дополнительной сессии выше 175!!!! В этом году по расчетам всего лишь 145! Как такое возможно!!?? Зачем настолько не хотеть чтоб люди получали высшее!? Я мечтаю быть врачем, и из-за того что ЗНО усложнили мне не поступить?!!
An
Добрий день! Розумію розчарування дітей і обурення вчителів. Як батько абітурієнтки підписуюсь під кожним словом. Схожа ситуація була в 2015 році і тоді трохи відкорегували таблицю. Підкажіть що нам,як батькам, можна зробити і куди звертатися. Сподіваюсь, що спільними зусиллями, зможемо допомогти нашим дітям.
Вчитель
Для An: Пишіть в МОН -завдання дійсно нестандартні. Порадьтесь з вчителями своїми -вони підкажуть правильні формулювання на рахунок завдань.
Любомир Камінецький
Я вчитель і репетитор з хімії. Погоджуюсь, що були завдання , що не співпадають з програмою. Розмовляв з колегою вчителем, яка щороку і цього теж буде експертом у виставлянні порогового балу , казала , що буде все робити, щоб знизити кількість балів для порогу "склав- не склав"!
Коментувати
Вчитель хімії
Викладаю 20 років у профільних класах. Щороку мої учні є призерами ІІІ етапу олімпіад. Вважаю цьогорічне ЗНО з хімії найважчим, з обмеженим часом у виконанні такої кількості задач, тестами, що вимагають не лише якісних знань, а й вміння аналізувати, логічно мислити, розв’язувати задачі математичними способами. А це можуть робити одиниці, і то не в кожному класі. Об’ємні тексти до тестів, з таблицями, графіками. Так, вчитель справиться... А діти, які роблять складні обрахунки без калькулятора, розв’язують рівняння, системи рівнянь? Без хороших знань з математики нереально. І часу обмаль. Укладачі завдань відірвані від школи. Не помітила завдань, подібних до тих, що у підручнику рівня стандарту, а підручника профільного рівня для 11 класу в школах просто немає: на конкурс підручників його не виставляли. На мою думку, просто знищують предмет, який здає все менше дітей і одиниці обирають для ДПА.
не дивина
Для Вчитель хімії: Не помітила завдань, подібних до тих, що в підручнику рівня стандарту, бо їх там немає, цей підручник містить примітивні завдання тільки на відтворення і не вчить мислити. Треба думати, коли підручник вибираєш, а не користуватися непотребом загального вжитку.
Коментувати
Роман
Даже хотлося б знати прізвища авторів цих завдань. Вони програму з хімії в очі бачили? Перші роки ЗНО, після тестування, був аналіз завдань із посиланням на підручник. Передбачається, що учень самостійно готується до ЗНО, використовуючи знання, які дають в школі за рівнем стандарту. Звідки учень може знати, який тип задач буде на тестуванні? Де в нас в підручниках з хімії є хоч одна подібна задача?Укладачі завдань знають скільки годин виділяється на гідроліз солей і на хімічну рівновагу? Які, в біса, ацетиленіди? Органічна хімія вивчається ОДИН рік! 68 годин! Ще прохідний зробіть балів 15. Х імію просто добили.
Вчитель-КА
Для Роман: 52 години - 1,5 години на тиждень органіки в 10.
Марія
Цілковито вас підтримую. Цікаво куди треба написати, щоб почули людей. Діти із села не знати чи напишуть такий тест, а отже медицина для них закрита. Чи це справедливо?
Віра
Обов`язково потрібно написати в МОН. Надзвичайно школа дітей , які вчилися і насправді люблять і знають хімію, а бали отримають занижені.
Коментувати
Люк
Мало часу на хімію - треба 180 хв. Місця в зошиті для обчислень мало! Кажу як репетитор! Скласти на 185-190 балів можна. Щоб 200 балів набрати треба 180 хв.
Вчитель-КА
Для Люк: на той рік ніхто окрім тих хто буде на хім-тех здавати хімію з таким ЗНО не буде. Знизять поріг та 200 балів поставлять, але ж вони не будуть відповідати тому, що ті хто здавав розвязали всі завдання.
Роман
На хім-тех беруть хімію або математику.. З таким прохідним, як цього року, 9 балів, тупо за 2 хвилини, я заробив 11. Запитання, хто буде здавати хімію наступного року? Тим паче, що обов’язково буде математика. Нажаль, треба констатувати, що Х імію, як предмет, цього року при говорили. На черзі фізика
Вчитель-КА
Для Роман: та чорт його знає що вони хочуть - чи то фармацевтів не набирати чи я взагалі не розумію. Я як вчитель повинна розвязувати ці завдання ну хвилин за 15 - а тут мене заклинило на останній задачі - тому висновок - завдання не для школи. А студенти взагалі такі задачі не розвязують. От для чого було таке складати.
Коментувати
Абітурієнт
ЗНО з Хімії напевно найважчи з усіх предметів, умови задач перекручені, а часу замало. Не вистачило місця для розрахунку, невже така проблема з папером??? За останні роки все меньше дітей обирає хімію, напевно після цього року взагалі не обиратимуть. Чому така різниця з біологією????
Вчитель-КА
А хто там добрався до останньої задачі 52 - шось чи я туплю вже остаточно - чи не виходить відповідь. 2,8г брому (маса склянки збільшилась бо прореагував бром складає 0,0175 моль, відповідно етену 0,0175 моль а кількість СО2 вдвічі більша - 0,035 моль. Тобто в реакції з метаном СО2 0,565 моль і відповідно метану 0,565 моль в суміші. Як з такими значеннями вийти на 80 % метану в суміші?
Люк
Для Вчитель-КА: Уважно читайте умову- гази пропустили до склянки, отже етену вступило 2,8 г . Усе дальше складається!)
Вчитель-КА
Для Люк: поЙняла - правильно я визначила - забембані)) співчуваю.
Учитель
Для Вчитель-КА: бромана вода поглинули етен, тому 2,8 г це його маса, отже кількість 0,1. Відповідно кількість утвореного при спалюванні етену СО2 0,2 моль. Тоді кількість СО2, що утворився при спалюванні метану 0,6-0,2 =0,4, що відповідає кількості метану. Загальна кількість суміші вуглеваднів 0,1+0,4=0,5, отже мольна частка метану 0,8. Для газів мольна частка = об’ємній.
Коментувати
Учитель
9 моїх учнів цього року обрали ЗНО з хімії. Готуватись старанно впродовж 2 років. Успішно пройшли тести попередніх років. Пробний же викликав здивування і вже було зрозуміло що часу замало. Повторили гідроліз, електроліз, кінетику, задачі на газові суміші тощо. Але. Хвилювання, прес відповідальності, температурний режим і, найголовніше, брак часу зробили свою справу. Шкода дітей. Предмет знищується системно і планомірно. Програми спрощуються, години зменшуються, а ЗНО - ось вам.
Дарья
Задачи ужасные ....Я прошла все года и не видела таких задач.Кто их придумал .Времени мало , а задачи сложные (нужно множить и делать сложные числа ).Согласна!Нужно посадить Вас дорогие мои и чтобы вы их написали за 150 минут
Юля, Киів
Доброго вечора! Всі роки ходила на олімпіади з хімії та мала призові місця. Сьогодні після ЗНО зрозуміла , що хімії не знаю. А як же впоралися інші діти? Мої однокласники не набрали тих балів, які їм потрібні для вступу... На що перетворюється наше ЗНО?
Денис
Для Юля, Киів: Теж саме і зі мною. 2 роки брав участь в обласних олімпіадах. Зараз розумію, що хімію я не знаю. Зараз я зрозумів, чому так мало осіб обирає хімію.
Коментувати
Викладач
Замало часу! Як можна виконати задачу з хімії за 2-3 хв? Тим паче, що деякі з ним не по шкільній програмі. Олімпіадні діти не впоралися з деякими з них! Для кого складені ці завдання? Сумніваюсь, що хороші студенти хімфаку можуть впоратися з ними.
Викладач
Більшість розрахункових задач на суміші, що зазвичай вважаються олімпіадними. Питання заплутані. Вважаю, що це зроблено невипадково...