Популярні новини
Твори ЗНО з літератури: скорочені тексти та стислі перекази Скорочений виклад і перекази програмових творів зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури
ДПА та ЗНО: які іспити складатимуть випускники Випускникам необхідно визначитися з переліком іспитів, які вони оберуть для ДПА і ЗНО
Ефективна підготовка до ЗНО: тематичні добірки тестових завдань На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено завдання предметів ЗНО, згруповані за темами
Реєстрація на ЗНО стартує 1 лютого. Які предмети обрати? Реєстрація учасників зовнішнього оцінювання для участі у тестуванні розпочнеться 1 лютого
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Я вважаю що зно за цей рік було складнішим ніж за минулий, адже навіть знаючи формули завдання було зробити важко , адже багато завдань на ’’логіку’’, хоча яке значення логіка має до тесту з математики де мають перевіряюти на знання формул і їх застосування. Більше того катастрофічно мало часу! Адже завданнь із відповіддю числом стало більше, завдання відповідність зменшили на чому можна добре заробити бали. За минулі роки я проходила ЗНО на 170+ , а тут ледве 155 набрала, в цьому міністерстві взагалі з глузду з’їхали. Дали спеціально ніби таке легке пробне і таке складне ’’логічне’’ основне. Дурні там сидять які самі нічого в цьому не тямлять, зла на них не вистачає!
Дарія
Для Вікторія: Так,правда.Тим більше дуже складно логічно мислити,коли переживаєш
Swetlanka
Полностью согласна! Очень много логики и запутанные некоторые задания. Плюс жара в аудитории и ещё маска одета. Как мозг может нормально работать при недостатке кислорода?
Alina
Жартуєте? Математика - це і є навчання думати логічно, це її основне завдання. Це не просто набір формул та їх застосування.
Коментувати
Дарина
А у вас уже настало 26 червня? или это только у меня уже обед 26-го? ДАЛЬШЕ текст не меньше 100 знаков-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... вввввввввввввввввввв... ввввввв...
Я
Для Дарина: Справа в тому, що відповіді оприлюднює УЦОЯО. Поки вони не оприлюднять, цей сайт фактично не може цього зробити.
я
чекаю відповідей більше ніж свого дня народження
Коментувати
englishwoman
чекаю відповідей хоча б до 35 завдання. вважаю що офіційні відповіді мали б давати одразу після завершення ,а не через добу . Дуже усі нервуємо
Богдан
Цього річне ЗНО було відносно легшим, ніж за минулі роки. Але у зв’язку з теперішньою ситуацією діти склали гірше, так як не всі вчителі математики проводили уроки під час карантину. Крім того, масковий режим як-не-як вплинув на виконання тесту. Особисто мені: було трохи "напряжно" складити його, і скасування ПЗНО теж вплинуло на процес. Діти не були знайомі з процедурою та атмосферою цього дійства. Тому, хто не дуже склав, не засмучуйтесь! У вас все вийде! Щасти!
Небайдужий
Для Богдан: Найлегше ЗНО за останні 5 років -- це точно! Я професійний репетитор, тому добре знаю, що кажу. І хоч я і добре підготував своїх підопічних, і результати показали більш-менш нормальні -- але далеко не блискучі. Дві основні причини: 1) теперішні діти не готові до стресових ситуацій на екзаменах, бо не здають екзамени в школах регулярно в перехідних класах, і через це лишнє хвилювання, і поки оговтуються -- пролітає час, який надолужити вже неможливо, тому не встигають перевірити себе, більше подумати над складнішими завданнями. 2) неуважність просто катастрофічна, і це проблема переважної більшості сучасних учнів. Через неуважність величезеа кількість елементарних помилок, і, відповідно, втрата балів. Моєї вини як репетитора, звичайно немає (тому в мене завжди є клієнти, передають по естафеті), я не нянька, не мама-тато, щоб виховувати стресостійкість і уважність. Тут потрібна системна і систематична робота школи і сім"ї в плані формування готовності до екзаменів.
Лариса
Я як вчитель математики зі стажем 35 років скажу, що не видно роботи психологів, бо стреси і вихід з них це якраз справа психологів.Діти прикладають масу зусиль, батьки грошей, а результати показують діти.А яке в них сьогодні здоров’я? А ніяке! Ось випадок: відмінниця написала тести на 180, і мама довела іі до стану,що дитина після такого стресу відповіла, що вона вже нічого не хоче взагалі в цьому житті.Добре, що це донеслося до вчителів, які по досвіду вже психологи ф розрулили цю ситуацію.А мудрий тато сказав, що наскільки написала дитина , то і так добре, бо головне здоров’я дитини.Третя дитина настільки переживала, що і рцучки на зно не могла відкрити, а чи могла та дитина розв’язувати і який іі стан після ЗНО?Чи чули ми про психологічну підтримку наших випускників? Я, ні! А це дуже сьогодні актуально! ЗНО чудово придумано і його треба проводити саме для того, щоб дати талановитим дітям навчатися у вузах! Нам потрібна освічена і креативна молодь. Просто треба продумати як іх підтримати у іх нелегкій праці!!!!
Коментувати
Алла
Я вчитель математики із дуже багаторічним стажем. ЗНО цього року було чи не найлегше за всю історію. Перша і друга частина на середньому рівні. Третя частина могла викликати складність, хіба що, у останньому завданні. Останнє завдання - це рівень математичного класу. Біда у тому, що діти погано готуються протягом усіх років, а за останній рік, навіть з репетиторами, осягнути всього неможливо. Тому, не нарікайте на вчителів, краще питайте за навчання з власних дітей.
Любомир
Для Алла:Я власну дитину, виховую, годую, одягаю. Я працюю на результат та отримую заробітну плату. Яка роль вчителів? Отримувати зарплатню в школі, але надавати знання, підробляючи репетиторами? Як батько, я виховую свою дитину, але вчити це вже парафія вчителів. і не потрібно плакати про маленькі зарплати. Не влаштовує, звільняйтесь. Працюєте, то виконуйте свої обов’язки.
Анна
Конечно же легкие тесты, если паралельно не учить много других предметов, как наши дети, а только математикой всю жизнь заниматься. Вы пожалуйста сдайте еще тест по украинскому языку, литературе и истории и расскажите нам, как это было легко.
батько двох студентів
для Анна: ЗНО з математики 2020 просте... потрібно не зубрити... завдання не складні, тому таблиця переведення балів зошита в ЗНО буде(((
Коментувати
Ольга
Не будем забывать, что кому-то не дано знать математику, но в будущей учебе это будет необходимо. Поэтому, как по мне, в этом году вторая часть была самая сложная. Едем на клубнику в Финляндию.
хтось
Для Ольга: особисто я за черешні в Польщу
Коментувати
Денис
Ммм ,тесты стали проще ,а вот последний задания сложнее , я бы даже сказал в два раза ,чем 2019/2018
Інна
В можете відповісти коли ми побачимо відповіді у котрій годині, сьогодні уже 26 число?
Тарканій Анастасія
Аууууу! Взагалі-то сьогодні вже 26 червня. Коли ж будуть відповіді? Чи пунктуальність не ваша сильна сторона?
Nikita
Так когда будут ответы все-таки? Хочется самому себя проверить.
Petrova Oksana
Дочка сказала, що тесты були легкі дуже. Перші завдання, взагалі, з 4 класу. Тільки 3 останні завдання були підвищеної складності. Але, хто готувався і наймав репетиторов, думаю, і з цими завданнями впоралися.
Віка
Для Petrova Oksana: шановна ,а якщо не вистачає сімейного бюджету на репетиторів???? Бідна сімя-дитина низької якості??? як вчора було заявлено! Рада за вас, що ви так вдало рекламуєте послуги репетиторів. В такому випадку, школи та вчителі геть непотрібні.
Petrova Oksana
Якщо дитина йде на високий бал і математика-це його профільний предмет, то без репетиторов, ну, ніяк не обійтися. Це не реклама, а вимоги часу. Школа не може усім учням видавати матеріал. У кожної дитини свій рівень. І тому, по нашому досвіду, якщо хочеш найвищий бал, то тільки додаткові заняття. Це не історія, що сів і вивчив. Математику без індивідуального пояснення, не вивчиш.
Ира
Вы говорите, что "Школа не може усім учням видавати матеріал"...и дальше вы ведете к тому, что репетиторы дают больше знаний. Простите, а ЗНО составляют под школьную программу, которую выкладывают ученикам, а не под репетиторов! Я считаю, справедливо делать тесты ЗНО под тот материал, который выдает школа, а не дополнительно нанимать репетиторов. У нас ЗНО - подитоживание знаний ШКОЛЫ!
Коментувати
Елена
Я вчитель математики, працюю 16 років, готую учнів до ЗНО. Сама цього року здавала. Можу сказати, що нічого складноготне було. Потрібно готуватися до складання ЗНО протягом всього навчання в школі. Цього року завдання були дуже легкі.
Halyna
Для Елена: для чого Ви здавали? ви ж знаєте, що 200-бальна шкала є відносною, і високі бали репетиторів автоматично знижують бали за 200-бальною шкалою для їх учнів (
Тарканій Анастасія
Насправді, це вселяє повагу до вчителя. З моєї школи тільки історичка наважилась , здала на 197 і ми нею пишаємось. Інші вчительки навіть на пробне бояться піти. Вчителька фізики якось розповіла , що розв’язала ЗНО вдома за 4 години і то лиш половину завдань. Довіру не вселяє , як і серйозне ставлення до її предмета
Любомир
Для Елена: Так навчайте, вчитель математики, дітей, як навчали нас наші вчителі. а не бігайте здавти ЗНО на рівні зі своїми учнями. Хочете себе перевірити, скачайте тести і перевіряйте себе дома. Для чого було це робити на основній сесії. Знайшли тих, на чиєму фоні піднімете свою самооцінку?
Коментувати
Дрон
Обычная логика,к зно -нужно готовится ! Но в процессе жизнедеятельности человека ,это мусор в голове ,которым не кто не пользуется . Согласен если человек использует свои знания ,но к примеру: интегралы , логорифмы,синусы ,косинусы !-человеку которому нужна корочка с обычным высшим образованием -точно не пригодятся в жизне и работе ! Великому математику может и пригодятся ,великому инженеру тоже может быть ! Годами не могу понять зачем это все было учить зубрить? Шашки шахматы,японские кроссворды -больше пользы приносят в математическом развитии человека :-) Прикольно было бы ,если бы считали зарплату по формуле линейного уравнения :-) Честно говоря таблица умножения ,количество нулей в числе,и геометрические фигуры ,черчение,-все что пригодилось мне до 31 ,сейчас нужна долбанная корочка что бы не работать физически , но по прежнему эти знания не нужны
xxxTARASxxx
Для Дрон: ничего не хочу сказать, но хорошая работа раз половина из вашей базы знаний не понадобилась
Коментувати
Дрон
Экзамены по проще были;14лет как школу закончил,позабывал все формулы даже премитивные,хотя щёлкал как семечки. По ненадобности знаний ,в периоде 14лет жизни.забыл формулы ,забыл как уровннения решаютмя,. И до сих пор не понимаю как вся эта дичь в жизне пригодится,ко мне приходят обочатся люди с высшим образованием,не могут винт от болта отличить,не знают что такое шаг резьбы,но за то решают линейные уровненния . Не знаю к чему такая учеба когда по факту не хрена не знают. Да и оно мне за 14 ни разу не пригодилось !
Кропивка
Для Дрон: И знание языка, по ходу, тоже)
Анна
Причем тут знания языка к опечаткам?
Кропивка
Для Анна: Простите, но я хорошо понимаю где опечатки, а где языковые ошибки на правописание безударных гласных и т.п.
Коментувати
Репетитор
ЗНО хороше. Завдання першої і другої частин не містили взагалі високого рівня. 32-34, що на ДПА, вже підсилення відчувається. Все відповідно.
Александра
Завдання були логічно заплутані,я розсіяна мені важко зосередитися ще й в такій обстановці,тому для мене важко,для кожної людини порізному,при тому що була підготовка отстой.все самим,всі роки дітей готували нормально вчителі,а в цьому році про яку нормальну підготовку може йти мова.
Алина Мамаева
Для Александра: единственная умная мысль среди комментариев!
Александра
Дякую
Коментувати
Костя
Нічого подібного, навіть вчителі говорять, що завдання були набагато важчі, чим той рік.
Галя
Для Костя: Так
Юра Гуцул
Так, мудак блять, якшо ти тупий, то сиди і смокчи хуй!!!
Рома
Та норм, в 18 році були важчі, вони так завжди кажуть напевно
Коментувати
Еля
Розумники, і на скільки же балів ви здали, цікаво?Тим паче нічого тупого в тих завданнях немає.Простувато але аж ніяк не тупо????
Рома
Для Еля: думаю на 150-170. Для мене було легше ніж 2 роки тому. Менше завдань які потребували знання формул геомутрії. А ці шо були можна було вивести з логіки. + цього року я не готувався, тоді хоч 5 занять провів (на 155 написав тоді), як прийде результат напишу сюди)
Pretty girl
У мене 47 з 48 за 1-32 завдання , за другу частину не відомо
Коментувати
Дмитро
Тупі та знайомі завдання. Так. А хто тепер створює ЗНО? Дуже цікаво, як склали теперішні випускники. Хоча я б хотів подивитись, наскільки якість освіти стала нижчою.
Ростислав
Для Дмитро: Саме ті люди, які складали ЗНО-2007 і тп. Завдання, як були простими, так і залишились
Богдан
Цього річне ЗНО було відносно легшим, ніж за минулі роки. Але у зв’язку з теперішньою ситуацією діти склали гірше, так як не всі вчителі математики проводили уроки під час карантину. Крім того, масковий режим як-не-як вплинув на виконання тесту. Особисто мені: було трохи "напряжно" складити його, і скасування ПЗНО теж вплинуло на процес. Діти не були знайомі з процедурою та атмосферою цього дійства. Тому, хто не дуже склав, не засмучуйтесь! У вас все вийде! Щасти!
Коментувати