Популярні новини
Якими будуть тести НМТ у 2023 році Вступна кампанія буде проведена за результатами національного мультитесту
До яких іспитів готуватися вступникам 2023 року Перелік предметів зовнішнього оцінювання буде визначено в Порядку прийому до закладів вищої освіти
В УЦОЯО пропонують розширити НМТ Вступні комп’ютерні тести мають бути поширені на всі традиційні тести ЗНО
МОН готується до вступної кампанії за результатами НМТ МОН готує два варіанти проведення вступної кампанії та конкурсного відбору вступників
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
В 42 завданні зображено не Георгіївську церкву в Києві, а церкву з Чернігова. Вони дуже схожі, але на задньому плані можна розгледіти Спасо-Преображенський собор в Чернігові. УЦОЯО, ви знущаєтесь?
Андрій
Для Яна: зверніть увагу на фронтову частину
Учителька
http://about-ukraine.com/katerininska-tserkva1715-r-chernigiv/за цим посиланням можна переглянути кольорове фото Катерининської церкви точнісінько таке ж, як у завданні ЗНО №42, де видно куполи Спасо-Преображенського собору. Та й хто бачив ці храми наживо, не сплутає Катерининську з Георгіївською.
Хто є укладачі ЗНО?
Регулярно буваю в Чернігові, цю церкву теж добре знаю, переглянула ще і власні фото і Катерининської церкви і Георгіївської. Так, схожі, але на малюнку Катерининська. Невже не можна скласти завдання ЗНО без помилок? І що робити розумній дитині, яка знає, що то не та церква, і відповіді на питання немає?
Коментувати
Надія на краще
І якщо ЗНО - 2019 це і є реформа освіти... то я не розумію нашу пані Гриневич та її команду. Що ви робили цілий рік? Складали тести, щоб "завалити" учнів еа ЗНО? Що , всю увагу приділяємо тому, щоб не йшли навчатись у ВНЗ, а їхали за кордон і там здобували вищу освіту? То так і буде. Оце реформа, допрацювались. Вчителі без додаткової літератури не змогли зразу ж дати відповідь на деякі питання.Я досвідчений педагог із 35-річним педстажем, мені соромно за освіту. Уже "начудили" із правописом і говорите, що"звикнуть всі до нового, хай пройде час, а так роблять і в Литві, і в інших країнах". А коли ж буде своя думка, для свого народу? Спасибі за увагу тим, хто читає мій допис.
Станіслав
Для Надія на краще: Я учень 11 класу тести ЗНО були легкими вам просто потрібно довчитися!
Галина
Для Надія на краще: згідна зі Станіславом. Якщо у Вас 35 років педстажу, то Ви поганий вчитель. Вам краще звільнитись.
Коментувати
Руслана
Тест був дуже простим для мене, хоч я готувалася сама вдома. Тому мені просто страшно навіть уявити, що робили в школі люди, які зараз тут жаліються на його складність.
Дмитро
Для Руслана: Доброго дня. Вы мабуть складали ці тести? Навіщо це писати? Шкільну программу взагалі треба викинути в смітник історії. Зно і шкільна програмами це не сумісні речі.
Коментувати
Артём
Должно быть 1699, ибо были ликвидированы полки, а в 1713 козацтво полностью, жто две большие разницы, так что правильно будет именно 1699 год!!
Юрій
Для Артём: повторю питання.Ніхто не спепечається-але де можна прочитать про 1713 рік,в якому джерелі?
Osvet
Ця дата є в переліку дат, які потрібно знати на ЗНО
Коментувати
Юля
Бо УВАГА! саме в 1699 році було ліквідовано ПОЛКОВИЙ УСТРІЙ НА ПРАВОБЕРЕЖЖІ, а в 1713 було ліквідовано КОЗАЦТВО НА ПРАВОБЕРЕЖЖІ ЦЕ дві різні дати
Юрій
Для Юля: ніхто не сумнівається в 1699 році.Я прошу пояснень до 1713 року.Ця дата є в програмі-але відсутня в літературі
Коментувати
Юля
А я думаю, що все-таки першим буде ліквідація ПОЛКОВОГО устрою на Правобережжі, бо це спричинило повстання Фастівського ПОЛКОВНИКАУстима Кармелюка, придушивши яке, І. Мазепа зміг об’єднати українські землі під однією булавою. І да, в завданні потрібно було встановити послідовність подій і в цей логічний ланцюжок, на мою думку, краще вписується саме ця дата
Anna
Для Юля: Не Устима Кармалюка, а Семена Палія
Вікторія
Для Юля: Спричинило повстання Палія
Юля
Так, Палія. Вибачте????
Коментувати
Оксана
Люди замість того, щоб займатися корисними справами, цілий рік думають, якби "запороти" учнів, люди, які складають питання, взагалі не мають уявлення про шкільну програму.
Юрій
1713 рік ліквідація козацтва на правобережній Україні-це дата з програми ЗНО ДЕ ПРО ЦЕ МОЖНА ДЕТАЛЬНО ПРОЧИТАТЬ! 1699 року як раз НЕМАЄ в програмі!!!
Olga
Для Юрій: Вы думаете, что будет 1713?
Оксана
Я надіюсь буде 1713, бо це і є правильно) самі програму склали, і мають її дотримуватись! Якщо ні, то можна подавати на апеляцію?
Anna
Ні, ліквідація була 1699. Бо саме це спричинило повстання Палія 1702-1704
Коментувати
Назіра
Уцоцяо,навіщо ви так знущаєтесь над 11 класниками. Думала що добре знаю англійську,,ходила до репетитора 2 роки, а результат тесту тепер не дає мені можливості вступити навіть на контракт(((печально, печально,коли через якийсь дурний екзамен доводиться втрачати рік дарма.
Максим
Для Назіра: +++ Поступаю на ин.яз, 2 года упорно занимался англ и у меня ДПА 9...
Влад
На контракт потрібно 100, балів, це і так майже двійка. Ти дійсно не знаєш англійську, якщо не набрано навіть таку мізерну кількість балів
Влад
І чому екзамен дурний? Чи ти вважаєш, що якби не було Зно, то ти б ступила до універу? Аа, ну да, за хабарі. Більш ніяк
Коментувати
Олександр
Дуже заєбатий тест з історії, деякі питання просто шок, прийшлось напружити свої всі 157 пунктів IQ. Центре оцінювання якості освіти, ви перевершили самі себе, минулого року було простіше.
Валентина
Для Олександр: о, дааа, я з цим згідна. В цьому році над нами добре знущаються, що українська, що історія, хоча, математики була легка)
Олександр
Та я математику теж далеко мав. Коли ввели ЗНО для птушників і всякої-всячини - повний піздец почався.. Відсіюють! И не тільки їх! Отямтеся! Я хочу складати тест, а не відкривати шосте око, щоб зрозуміти, що той, хто складав тест, мав на увазі.
Сергей
а почему нумерация ответов в тетрадке, выставленной на сайте, не совпадает с нумерацией ответов в тетрадке, полученной на зно?
Коментувати