Популярні новини
Розпочалась реєстрація громадських спостерігачів на ЗНО Спостерігачами можуть бути представники громадських організацій, батьківських комітетів і ЗМІ
Завершується реєстрація учасників на пробне ЗНО Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті відповідного РЦОЯО та оплатити послугу
На пробне ЗНО вже зареєстровано 43 тисячі учасників Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох пробних тестуваннях
В Україні затвердили новий зразок Сертифіката ЗНО Сертифікат може складатись з однієї (основної) або кількох (основної і додаткової) частин
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ніна Поліщук
https://www.facebook.com/groups/171817360173238/permalink/172065246815116/ https://www.facebook.com/groups/171817360173238/permalink/172065246815116/ https://www.facebook.com/groups/171817360173238/permalink/172065246815116/ зразок написання скарги
Артем
да не тут нужно писать, а здесь: https://vintest.org.ua/appeal.aspx тогда может, что-то и получится
Ольга
Моя дочь написала укр без единой ошибки , к Анг готовилась как сумашедшая, имеет сертификат Pearson В2+ , но в аудирование вчера не справилась, очень переживаем.это аудирование нужно отменить из-за некачественной записи. Почему в нашей стране все делается, как это аудирование? Почему тест Pearson оказался для неё элементарным, а ЗНО таким СЛОЖНЫМ?
Соня
Я учусь в школе с углублённым изучением иностранных языков,не имею никаких проблем с учебой и восприятием речи на слух... Во время прослушивания аудирования я не могла понять на каком языке вообще разговаривали,не говоря уже о том,что в начале я вообще не была уверенна,что кто-то говорил... Не думаю,что со стороны центра оценивания качества образования будет логичным и справедливым оценивание этой части работы. Перед введением данного вида контроля следовало продумать все организационные моменты,а особенно качество аппаратуры и источников воспроизведения звука.
Олена
Моя донька складала Зно з англійської мови. Місто Вінниця 31 школа. Сиділа на останній парті. Чути було дуже погано...., попросила зробити голосніше. Ніхто нічого не зробив. Пишу хоча знаю, що ніхто не відреагує. Нашій країні не потрібні молоді люди з освітою і це зрозуміло. Це так привітали наших діточок " З Днем захисту дітей". Так наша влада захищає права та інтереси дітей.Слів не хватає для того щоб висловити вдЯчність !
Мія
Не розумію абітурієнтів, які пишуть, що якість звуку була погана. Сиділа на останній парті, ніяких ехо, шумів або ще чогось ( як пишуть знизу) не було! Якщо діти розгубилися, запанікували, то не треба звинувачувати когось, а тільки себе. Вимова у кожної людини інша, ідеальної ніде не знайдете,а носії мови іноді і набагато гірше говорять. Завдання до аудіювання теж були не "закручені", ще й дали вибирати з 3 варіантів,а не 4 чи 5. Дивують батьки, які пишуть про " жахливе і незрозуміле аудіювання"... Ваша дитина просто включила самозахист, шукає причину, замість того, щоб чесно сказати :" я не справилась". У мене самої з аудіюванням були проблеми все життя, але це я написала майже бездоганно. Визнайте вже нарешті, що не було там нічого дуже складного. Проти анулювання.
Мія
Для Мія: з таким успіхом можна подавати апеляцію на всі завдання. Бо основною причиною є не якась міфічна погана якість звуку, чи апаратура(до речі, нова ), а те, що ви не справились( із завданням або переживанням- без різниці). Вибачте, можливо занадто різко, але свої помилки треба визнавати.
Надія
Я з вами погодилася б ,коли б моя дитина крім аудіювання ,не написала тести,лист.А так все ок,крім аудіювання.
Олександр
А мене дивуєш ти пані МІЯ! З того що ти зараз написала, я зрозумив що ти взагалі ні яке ЗНО не проходила!!!
Коментувати
Вікторія
Прошу не додавати бали за аудіювання (анулювати їх) до загальної кількості балів за ЗНО з англійської мови у зв’яку з тим, що аудіювання було неприйнятне для сприймання.
Ірина
А ще таке питання: де металошукачі? Особисто в нас їх не було, після чого закрадаються сумніви про забезпечення всім рівних умови при здачі іспитів.
Mary
Для Ірина: У нас їх теж не було.
Катрін
І у нас теж не було
Коментувати
Виктория Мусиенко
Держава не зацікавлена в людях з вищою освітою та професіоналах. А тому маємо таку якість запису. Я, як мати, обурена не лише англійською мовою, а й рештою інших предметів.
Ірина
Моя донька вчора теж сдавала ЗНО з англійської. Рівень її підготовки і знання дуже задовільні. Мало того, що вона вивчає англійську з 5 років, ще й постійно практикується в спілкуванні та перегляді відео, фільмів на англійській. При цьому гарно розуміє різноманітні діалекти. Але правильно виконати завданння з аудіювання вона не змогла через жахливу якість звуку та вимову спікера. Слова були зажовані та абсолютно незрозумілі. це призвело до дезорієнтування не тільки у виконанні цього, але й подальших завдань. Тобто іспит, в котрому не було сумнівів щодо успішної сдачі, нажаль майже провалено. Не розумію, навіщо так ускладнювати завдання. Сподиваюся, що влада відреагує на численні скарги.
Людмила
Мой ребенок сдавал ЗНО в Покровске школа 12. Примерно 10 минут не могли запустить диск, при этом на аудирование у них остальные минут 20. Звук был ужасен, глотались слова, после этого ребенок растерялся и несмогла сосредоточиться на другие заданиях.Итог не сдала.
Юлия
Для Людмила: сколько правильных ответов без письма?
Коментувати
Анастасія
На мою думку,то робота Гриневич та усієї її команди ганебна.Вона не зробила висновків з минулого року і не зробить їх цього. Іноді здається,що їй абсолютно начхати,аби було.
Mary
Доброго дня. Я абітурієнт і я завалила ЗНО. А ще я відмінниця, готувась до зно з англ просто шалено, минулорічні тести зробила майже ідеально, неодноразово практикувалася в цій мові закордоном. Йшовши на тест, була переконана, що 10 в мене гарантовано. Але от біда, міністерство вирішило завалити учнів. Уже не буду вкотре говорити, що організація цього аудіювання - позор для України і приниження учнів, хочу розказати про свої відчуття. Маю проблеми з слухом. Офіційно він в мене нормальний, але коли я в шумному приміщенні, мені буває важко відділити потрібні мені звуки, в результаті - я їх не розумію. Запис мав непотрібні шуми, до мене на останню парту доносилось лише ехо, слова розсіювались, а навіть малі шуми учнів відволікали. Це доводить, що мали бути навушники. Аудіювання дезорієнтувало, розхвилювало і притупило мій розум, ввело в ступор, що відбилось на наступних завданнях. Результатом шокована. За що? Навіщо ви так з нами? Достатньо познущалися?
Олена
Вчора відбулось ЗНО з англійської мови 2018, пишу, стосовно неякісного проведення аудіювання. З часу проведення пробного ЗНО нічого не змінилось, апаратура чи фахівці які її використовували були не підготовлені. Невже не можна було підготувати обладннання та аудіозапис належного рівня. Про яке об’єктивне оцінювання можна говорити. Прошу звернути не це увагу, та провести оцінювання без урахування цієї частини тесту. Сподіваюсь на Ваше розуміння і вирішення ситуації.
Mary
Зараз ХХІ ст, правда? Здається, так. Чому ж тоді аудіювання було проведене з апаратурою, яка має якість звуку ХХ ст? Вирішили дати можливість учням повернутися в минуле? Ну що ж, дякуємо за таку можливість. А ще більше дякуємо за те, що перекреслили всю важку працю, яка була пророблена для підготовки до цього зно. Наекспериментувалися? Ну, а диктори - генії. Таке враження, що більшість з них має вибиті зуби або вставну щелепу. А дехто з них має змагання з кількості слів на час. І воно би ще було нормально, якби ми їх чули не як з печери, або з підніжжя гори, на самому вершечку якої вони стоять, а до нас лише ехо доноситься. Принаймі саме так я себе уявляла, сидячи за останньою партою, в той час як програвач стояв на першій. Дякую за можливість відчути себе в іншому часі та в іншому місці. Але, здається, завдання того тесту не в цьому полягає, правда ж? Він має визначити реальний рівень знань учнів, за одинаковими умовами і з нормальниим завданнями. Хм, чи виконали ви хоч щось?
Lera
Величезна кількість скарг на неякісне проведення аудіювання , але наша влада , як завжди, бездіяльна????????
English Zno
Для Lera: Чому бездіяльна? Вони коментарі дітей та батьків видаляють!
Lera
????????????????????????????
Lera
Не втомилися ?????
Коментувати
Олександр
Я, як батько доньки, що вчора здавала ЗНО з англійської мови, хочу висловити своє обурення проведення такого аудіювання, як частини ЗНО з англійської. Якість аудіювання не дала смогу нормально здати іспит. Моя дитина єдина в класі що претендує на золоту медаль, та «дякуючи» такому аудіюванню її не отримує!!! Це що, змова щоб не дати далі поступати на «бюджетні» міста в інститутах, чи як??!! Моя дитина досі не може прийти в себе після такого аудіювання! А скільки таких як вона!!! На протязі останніх років повністю з ранку до ночі не відходила від підручників, зошитів, репетиторів та переглядів фільмів з чисто англійською мовою (де їй все було зрозуміло)!!! І що тепер? Чому в класах для учнів хто сидів спереду закладало вуха від гучності звука, а хто знаходився заді практично нічого не чув? Чому не проводилось аудіювання в індивідуальних навушниках, як це і потрібно буди для таких подій? Чому диктор постійно щось жував у роті під час промови? Де взагалі в України є норми (правила, регламенти) до обладнання з проведення аудіювання під час зовнішнього незалежного оцінювання? З боку працівників Міністерства освіти та УЦОЯО йдуть посилання на наказ Міносвіти №704 від 22.06.2016 року «Типовий перелік засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів», який розповсюджується на кабінети біології, географії, математики, фізики та хімії. ПОВНИЙ ПАРАДОКС! Де нормативні вимоги до якості голосу під час проведення аудіювання? Питань багато, відповідь одна - проводьте такі «експерименті» типу цьогорічного аудіювання на гризунах, а не на наших дітях!!! ВИМАГАЄМО НЕГАЙНО ВЖИТИ ЗАХОДІВ З ЦЬОГО ПИТАННЯ!!! Місто Нікополь Дніпропетровська область.
Полина Короткая
Для Олександр: така ж сама ситуація і в мене, дуже шкода
Світлана
Для Олександр: цілком погоджуюся з Вами!
Вікторія
Та ж сама проблема, звук був неякісний з шумом, дитина готувалась-готувалась, а толку? Бо міністерство не змогло забезпечити нормального аудіювання, то як можна враховувати бали за його неякісну роботу, не з провини дітей?
Коментувати
Анастасия
Вы же не какая-то контора с подворотни, само название говорит за себя: "Український центр оцінювання якості освіти"! Так какого черта вы, ПРАВИТЕЛЬСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ, КОТОРУЮ МЫ СОДЕРЖИМ НАЛОГАМИ, не можете найти 2-3 тыщи и записать все НА ХОРОШИЙ МИКРОФОН В СТУДИИ С ШУМОПОДАВЛЕНИЕМ. ПОЧЕМУ МУЗЫКАНТЫ И ПЕРЕВОДЧИКИ ФИЛЬМОВ С ПОДВОРОТНИ МОГУТ, А ВЫ НЕТ?!
Тетяна Єлагіна
Для Анастасия: Пишите в Фейсбук https://www.facebook.com/zno.ukr.center/posts/821366551394922?comment_id=821719784692932&notif_id=1527935005803171&notif_t=feedback_reaction_generic
English Zno
Уже написані коментарі і на сторінці Л.Гриневич, яка зараз "працює" в Ізраілі, і на сторінці Міністерства освіти. Сподіваюся, що це не залишиться без розгляду!
Мира
Нет слов! Как можно к такому серьезному экзамену как ЗНО, так похабно подготовится этому центру оценивания. Какое они имеет право оценивать наших детей, если сами провалили свои эксперементы. Так только могут сделать люди, только которые преследуют злые умыслы! А для нормальных людей это катастрофа! Дети и родители всей Украины плачут, нервничают. В любой другой стране, после такого шоу" угадай мелодию", вместо адекватных условий проведения и заданий, все бы вылетели с своих кабинетов на следующий день. А у нас нам ответили "это ваши проблемы, у нас все хорошо". Мало того, вся подготовка к ЗНО лежит на репетиторах, школа уже привыкла и не особо напрягается, только выдаёт бумажки. Такое отношение к нашим детям, убивает в них переспективу их будущего.
Коментувати
Анна
Без матов не обойтись. Готовилась, как сумасшедшая. В итоге в аудировании ошибок больше, чем во всем остальном тесте. Давать такое качество записи вообще законно? Как мне теперь жить с 195 по матану и 150 по англе?
Ghjkl
Для Анна: а по математике разве есть результаты?
итсми
думаю, человек самостоятельно посчитал баллы
Коментувати
Анна
Перед початком тесту нас запитали , чи влаштовує нас гучність. Усіх абітурієнтів усе задовольняло. Тож якщо вам не сподобалась якість запису,то потрібно було одразу ж про це повідомити,а вже не після екзамену .
Никита Нкелеса
Для Анна: Проблема в том что громкость и качество записи это две разные вещи , держу в курсе так сказать.
Юля
Для Анна: та суть в тому, що перше речення "Український центр оцінювання якості освіти" пролунало чітко, а далі...
English Zno
Для Анна: Перші речення, які учні прослухали і погодились, що вони якісні, було чути нормально, а аудіо до тестування - було погано чутно, нерозбірливо. Що повинні були робити діти? Викрикувати, зривати тестування, відмовлятися писати? Що?
Коментувати