Популярні новини
Дорожня карта учасника ЗНО-2022: національний мультитест Інформаційні матеріали для підготовки до національного мультипредметного тесту
Учасники ЗНО отримали дані для входу до е-кабінетів Учасники ЗНО отримали SMS з даними для входу на свою Інформаційну сторінку
Тривалість мультитесту ЗНО буде продовжена до 120 хвилин На вимогу освітян і батьків випускників тривалість мультимедійного тесту продовжена до 120 хвилин
Оприлюднено демонстраційний мультитест ЗНО Демонстраційний варіант містить завдання з української мови, математики та історії України
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт
Обурлива ситуація із аудіюванням. Не вважаю, що володію низьким рівнем англійської, оскільки схвальні результати FCE і TOEFL говорять самі за себе, але те, що було на ЗНО - просто фіаско МОН України. Нечітка якість звуку, жахлива дикція спікерів - все це заважало продемонструвати свої listening skills сповна. Комусь пощастило натицяти навгад, але, вибачте, це не шоу Інтуіція, а підсумковий тест, що вирішує подальшу долю студентів. Вимагаю додаткову сесію із покращеним записом!
Тетяна Єлагіна
Для Абітурієнт: Звертайтесь на Фейсбук до Лілії Гриневич.
Коментувати
Ольга
Для записи заданий на аудирование по английскому, видимо, не нашли нейтив спикеров. Вот и пришлось чиновникам Миносвиты на чей-то телефон диалоги начитать. Позорище!
Наталія
Я, вчитель англійської мови, пишу, щоб виразити своє обурення з приводу завдань з аудіювання у тестах ЗНО з англійської мови цього року. У роз’ясненнях МОН було сказано, що рівень завдань для спеціалізованих шкіл буде академічний. Цей рівень передбачає розуміння на слух текстів чи діалогів, у яких мовлення та вимова чітка, нормативна, тобто класична. Класична вимова виключає дефекти вимови чи специфічний акцент. Що ж наші діти чули сьогодні? Мовлення нечітке, якийсь незрозумілий акцент, побічні шуми, рівень звучання текстів на англійській мові значно відрізнявся від звучання фрагментів на рідній мові. До того ж, заважали сигнали між завданнями, які доносилися з сусідніх аудиторій та заважали розумінню текстів.. Це просто жах!!!! А вирішується доля дітей!?Хочу почути думку фахівців вищого рівня та сподіваюсь на вирішення проблеми на рівні МОН.
Тетяна Єлагіна
Для Наталія: Звертайтесь на Фейсбук до Лілії Гриневич.
Коментувати
Наталя
Добрий вечір. Приєднуюсь до вказаного вище. Діти скаржились на якість запису. Також, донька зауважила, що на завдання з української мови часу на 30 хв більше ніж на англійську, це відіграє суттєве значення. Вінниця.
Панас
Хоч я і написав аудіювання на 13/16, що є досить непоганим результатом, але так само обурений якістю цієї частини. Якби вони дали нормальний запис та вмикали його з якісними динаміками, а не тихими у якогось дешевого ноута, у мене могло б вийти 16/16.
Влад
Аудіювання записане жахливо, на пробному була набагато краща якість запису, коли зараз складається враження, що усі тексти читали люди з розмовними вадами
Маріанна
Добрий вечір, тести з аудіювання надто складні та неякісні. Минулого року я підготувала дитину на 190 балів, цього року готувала дитину також: за минулорічною таблицею без аудіювання 168-170 балів, а за таблицею пробного ЗНО цього року виходить 138-140 балів??! Як так може бути?!
Владислава
Крім того, що аудіювання проведене неякісно, є деякі тести, з двома правильними відповідями, це думка багатьох вчителів...
Надія
Зрозуміло, щодо аудіювання та його якості у всіх різна думка, але вибачте, будь ласка, завдання складає велика кількість людей, вичитує мільйон раз, а в результаті помилка в слові останнього завдання! Attractions написано з однією t "atractions "...як таке допустиме? Адже діти бачать слово, думають, що вони знають його неправильно (вони ж тримають перед собою завдання зно, а не записку однокласника, тобто, все правильно написане) і роблять помилку в своєму ж листі... Вважаю, це питання треба піднімати і вимагати неврахування такої помилки у листі дітей, якщо вона була допущена.
Егор
Для Надія: с мнением по поводу аудирования большинства не согласен. А вот по поводу ошибки в тексте полностью солидарен. Хоть сам я ошибки в сочинении и не совершил,но такого рода ошибок в государственных заданиях быть не должно.
Коментувати
Дарія
Я теж не задоволена записом і ще більше не задоволена умовами, що були надані для прослуховування. Я вдячна долі, що мені повщастило з першим місцем, але я не заздрю учням, які сиділи за останніми партами. Така форма тесту потребує надання індивідуальних навушників, інакше говорити про рівні умови немає сенсу. На самому ж записі було чути фонові звуки, запис не був чітким. Так можна казати, що я була погано підготовлена, але я маю помилки тільки в і думаю, що це не з проста
Дмитрий
Чернигов. Качество записи ужасное!!! Большинство заданий нельзя было услышать. Речь диктора непонятна!!! На ПЗНО всё было понятно и внятно.
Алина
Где можно посмотреть правильные ответы?/
Олена
Для Алина: http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2018/06/Angl_mova-ZNO_2018-Klyuchi.pdf
Алина
Спасибо большое/
Коментувати
Олена
у мене питання щодо завдання 14. там спікер явно говорив eighty а не eighteen як зазначено в опублікованих відповідях. десяток разів переслухала запис
Denis Qin
Для Олена: по правде говорит 18, но в остальных вопросах - просто жуть
Коментувати
Оксана
Добрый вечер всем. Никополь присоединяется к сказанному о качестве аудиозаписи. Просим министерство образования принять к сведению и решить вопрос об отмене оценивания этой части ЗНО
Вова
Для Оксана: Как удобно для тех,кто плохо сдал-просто отменить).А как быть с теми,кто сдал хорошо?
Denis Qin
Провести аудирование повторно. Кто угадал - во второй раз будет думать просто. Кто не понимает - не поймет и во второй раз. Кто действительно учил английский ответит, и, знайте, добьется равных условий! Хотя, для УЦОЯО проще отменить, что, возможно тоже не очень правильно, но справедливее, чем ничего не деланье.
Коментувати
Андрей
Я за то, чтобы провести второе тестирование понимания речи на слух. Пусть приходят те, кто хочет. Аннулировать аудирование действительно не нужно, ведь те, кто получил хорошие результаты начнут возникать:"Как, мои честно заработанные??!!!"Однако хочу отметить, что у меня были одноклассники, которые умудрились списать и получить 16/16. Достаточно подготовить еще одну запись и задания и проверить, кто же действительно просто не расслышал, а кто прикрывает плохим звуком свое незнание
Виктор
Для Андрей: А те кто сдали хорошо что уже не могут прийти повторно потому что выехали из страны по семейным причинам? Вы думаете лишь о себе и своих результатах,а не о честности проведения экзаменов.
Наталия
А честность проведения экзамена в том, чтобы все были в равных условия. А как видно по отзывам. условия у всех были разные, у кого-то аппаратура была получше, у кого-то хуже (на приме, старый ноутбук с плохими динамиками), у кого-то были открыты окна. и мешал шум с улицы, кто-то сидел на первой парте, кто-то в конце аудитории. Условия должны быть равными.
Виктория
Повторное ЗНО - это деньги. Их просто нет. И времени тоже нет. У меня сын написал еще более менее по сравнению с остальными, хотя и не скрывал, что по аудированию половину ответов тупо угадал. И тем не менее, я за полную отмену аудирования. Пусть считают без него. Тогда все останутся в равных условиях. И думают в след. году, как такого больше не допускать.
Коментувати
Люба
Сьогодні син писав ЗНО у Львові,якість аудіювання жахлива,звичайно це і негвтивно вплине на результат для учнів,які цілий рік готувалися до іспиту.Не розумію ,як міністерство освіти допустили таке,і куди скаржитись.
Тетяна Єлагіна
Для Люба: Звертайтесь на Фейсбук до Лілії Гриневич.
Ольга
Я написала на Фейсбук Лілії Гриневич, але, на жаль, відповідь не отримала.
Коментувати
Татьяна
Сегодня писала зно по английскому в Херсоне. Присоединяюсь к мнению о том, что качество прослушивания аудирования было ужаснейшее! Слова глотались, было слышно "эхо", посторонние звуки на записи. На жалобы слушателей учителя не обратили внимания так как ничего не могли поделать. Многие участники зно, имея прекрасные знания по английскому, просто напросто не смогли показать наилучший результат. Работая целый год, было обидно ,выкладываясь по полной, совершить ошибки не по своей вине. Самое ужасное то, что это может существенно повлиять на дальнейший выбор учебного заведения. Прошу принять мою жалобу во внимание и рассмотреть возможность повлиять на результаты экзамена.
Аліна
Хтось пробував писати Гриневич про якість аудіювання, наприклад у Facebook? Чи куди то писати,щоб наші коментарі хоч хтось прочитав,і якось на них відреагував ?
Александр
Для Аліна: НАПИСАЛ И МИНИСТРУ И В ТСН , ПРОШУ ВАС ТОЖЕ ПРИСОЕДИНЯТЬСЯ
Denis Qin
Я создал петицию на сайте Президента, но она будет доступна в течении 2х дней. Потом ссылку отправлю
Denis Qin
А как написать министру
Коментувати
Антон
У мене 2 помилки в аудіюванні і відносно це небагато, проте я погоджуюсь, що якість запису була жахлива і колонки трохи рипіли. Я не згоден із людьми, які кажуть анулювати аудіювання і віддати бали усім, адже є люди, які їх не заслогувують, а отримають на дурняк. Я за те, щоб провести аудіювання ще раз, якщо це можливо, для тих, кого не влаштовує сьогоднішній результат, а ті кого він задовільняє, нехай не здають.
Вова
Для Антон: Абсолютно правильно.Погоджуюсь.
Оля
На мою думку, було б все ж таки логічніше анулювати результати аудіювання і розраховувати бали просто без нього, відповідно всього можливо було б отримати 56 балів. Адже як підбирати друге аудіювання з абсолютно рівним рівнем складності?
Вова
Для Оля А як бути з тими,хто написав добре-чому їх результати потрібно відмінити в угоду іншим?
Коментувати
Sergey Line
Я и раньше знал что Украинская система образования пробила дно, но такого позора еще не было. Сложно было понять на каком языке вообще проходит тестирование.