Популярні новини
Дорожня карта учасника ЗНО-2022: національний мультитест Інформаційні матеріали для підготовки до національного мультипредметного тесту
Учасники ЗНО отримали дані для входу до е-кабінетів Учасники ЗНО отримали SMS з даними для входу на свою Інформаційну сторінку
Тривалість мультитесту ЗНО буде продовжена до 120 хвилин На вимогу освітян і батьків випускників тривалість мультимедійного тесту продовжена до 120 хвилин
Оприлюднено демонстраційний мультитест ЗНО Демонстраційний варіант містить завдання з української мови, математики та історії України
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анонім
Удіозапис дуже поганої якості нічого не чути, а писати на вгад держ екзамен це просто смішно, ЗНО проведено не найкращим чином,прийміть якісь рішення які позитивно повпливають на майбутніх вступників,а то на наступний рік в Україні їх кількість зменшиться.
Мар'яна
Аудіювання жахливе, другий день дитина не може прийти до себе. Додаткова сесія була б вирішенням проблеми. В іншому випадку діти просто розчаруються у нашій системі освіти.
Анонім
Аудіювання було жахливим,слова зажовані,немає чіткості в словах.А в завданні 8-18-80 я намагався почути цифру,але так і не почув.Навіщо було добавляти аудіювання?Давайте без аудіювання і встановіть адекватний пороговий бал
Анонім
Останній тест з аудіювання довелось писати наугад. Ще першу частину аудіюваня було зрозуміло. А дійло до космонавтики...Мати рідна...одне бурмотіння., я при другому слуханні намагався почути 80-8-18. Не знаю як так, але мені цього так і не вдалося., хоча сам дивлюся фільми на EmE/AmE
Оксана
А чому ніхто не говорить про те, що після шоку, який діти отримали після виконання тестів з аудіювання, їм довелось ще робити решту тестів, перебуваючи у стресовому емоційному стані. Додаткова сесія була би вирішенням проблеми.
Ольга
Шановна Лілія Гриневич,просимо негайного перегляду проведення аудіювання2018 з усіма недоліками ,яких в принципі бути не може.Якість звуку жахлива ,запис працював з переривами,колонки шипіли,в аудиторії балаган,вчителі не знали ,що робити.ПОЯСНІСТЬ ,ЩО ВІДБУВАЛОСЯ,ПРОКОМЕНТУЙТЕабітурієнти в розпачу,така халатність нашого міністерства і безвідповідальність ламає всі дитячі мрії і прагнення.АБІТУРІЄНТИ ЗДАВАТИСЯ НЕ БУДУТЬ,ВЖЕ ЛУНАЛИ ЗАКЛИКИ ДО МІТИНГУ!ТАК просто вам халатність з рук не зійде,без перегляду усіх скарг!Просимо вжити усіх необхідних мір!
Максим
До тру/фолс была ужасная прослушка, дикторы как будто воды в рот набрали, посторонние шумы мкрофона, непонятные связи речи, интересно что я смотрю фильмы понимая английскую речь, но при этом завалил аудирование в ЗНО... Так не должно быть! Ах,да... ещё задание с пляжами, кто делал эти задания, у вас всё с головой в порядке? Практические идентичные пляжи и нужно найти в них различия и ответить, в пробном было про лагеря,много кто жаловался, но в основном ЗНО вы переплюнули себя же! Учил 4 года английский, а в итоге 25 из 58, хороший результат!
Все як завжди
Дуже прикро за абітурієнтів, які були позбавлені гідних умов для проходження ЗНО. Прослухавши аудіо файл, мені як вчителю з 15 стажем викладання англійської мови, просто мову відібрало. Невже ЕКОНОМІЯ грошей на носіях мови була такою суттєвою для влади!!! Адже вирішувалась доля не просто "чиїхось дітей", а майбутніх спеціалістів, які могли бути корисними для держави в майбутньому. Чи влада знову хотіла довести, що вчитель в школі і вчитель вдома (репетитор) нічого не вартує і дискваліфікувати тим самим його диплом і набуті знання, показавши "нічого школа не вчить, нічого не може"?! Що ж подивимось на результати вашої безвідповідальної роботи МОН в недалекому майбутньому! Бажаю вам совісті і відповідальності до роботи. З неповагою, вчитель.
даша
У меня преподаватель - учитель с Ирландии,и я его речь понимаю, а на зно это же был ужас... давайте просто давать одни вопросы,без аудирования, ведь всё равно не понять что там говорят. До слёз обидно
гоша
30 из 58 сдал? аудирование ужасное ё1
Артем
Позор ЗНО! Задания отстой, аудио отстой! В школе знал на 9-10, а здесь что! Из-за такоей фигни и портите жизнь ученикам!!
Ольга
Запис аудіо жахливий в деяких аудиторіях. Кропивницьки, 18 школа. Дитина вигравала на обласних олімпіадах. Вільно спілкувалася з великобританцями на конкурсах. Проплакала увесь вечір. Для того, щоб проводити аудіювання, спочатку забезпечте нормальну апаратуру!!!
Влада
Аудирование — хуже некуда. Отвратительное оборудование, звучание и качество записи. Звучало гулко, нечтко, не было слышно и понятно практически ничего. После просьбы хотя бы подвинуть колонку ближе к третьему ряду, чтобы хоть что-то разобрать, поступил отказ. Зачем, спрашивается, вводить новый формат, не обеспечив при этом качественное оборудование и качество записи, наряду с адекватными инструкторами?
Мар'яна
Я шокуюсь Вам. У мене ні разу не було проблем з аудіюванням до вашого мовного ****. Це просто завал, особливо те, як чути було саме аудіювання в аудиторіях. Помилка у написанні слова, до того ж. Я сиділа і думала "це я тупа? Чи тугий УЦОЯО?" І написала, як було у вашій умові листа. Виявляється, помиляєтесь ви. ПОМИЛЯЄТЕСЬ У РЕЧАХ, які вирішують долю абітурієнтів. Ви повинні піднімати бали, бо ваша халатність не наша вини.
Олександр
Я склав IELTS Listening на 8.5, у зношому аудіюванні зробив одну помилку. Тобто, результати пропорційні. Як таке може бути, якщо це тести взагалі різних рівнів?
Валерія
Прослухайте аудіофайл на ютубі. Це просто небо і земля. Ніяких шумів,мова значно чіткіша. У моїй аудиторії згорів програвач. Його було замінено на ноутбук та відповідні до нього колонки. Звук ще гірший, ніж від програвача. Було таке відчуття,ніж звучання метрів за 20 від тебе,хоча я сиділа на одній із перших парт. Куди потрібно подавати скаргу з приводу цього інциденту? Чи це повинно бути у формі апеляції вже після оприлюднення результатів у червні?
Катя
Для Валерія: апелювати вже пізно, у перший день можна було подавати апеляцію щодо порушення процедури проведення зно. Дуже прикро, адже без аудіювання могло б бути 194-197 балів
Ольга
Хмельницький. Ми написали скаргу в УЦОЯО. І ще будемо писати до МОН України.
Валерія
І ви отримали якусь відповідь?
Коментувати
Дар‘я
10 відсотків, аудіювання було жахливим ????
Христина
Здавала сьогодні ЗНО у Львові. Дуже цікаво, як ви обирали людину яка читає текст на записі? Речення не чіткі, вимова чернз ніс, слова ковтає. Я вільно дивлюсь іноземні фільми в оригіналі, проте ваше аудіювання я не зрозуміла,До того ж помилка у написанні слова. Я звичайно дуже перепрошую, але як ви складали цей тест? Якби мені одній щось не підійшло, так це ж буквально всі це зауважили. Пропоную додаткову сесію.
Н
Для Христина: я вчитель і мені просто боляче слухати це аудіювання. тільки що дійшла до моменту "climate change". Я не впізнала слово климат по вимові, а тільки здогадалася. Справді вони думають, що climate повинно звучати як comet? вимова - це просто знущання!!! Більшість вчителів прочитала б краще. Звідки вони взяли цих дикторів?
Коментувати
Назар
Жахлива якість таке відчуття якби диктор жував поки це читав ! Це просто було неможливо слухатия ! Просто встид і позор Міністерства освіти України.
Очередной
Пробное аудирование было разборчивее нежели на основной сессии. И это ваши реформы? Смешно. Срезать абитуру, чтобы те в итоге шли на контракт или уезжали в Польшу — девиз нашего Минобразования, судя по всему. Не считаю это аудирование адекватным оцениванием знаний выпускников. Совет на будущее: либо делайте хорошо, либо никак. И поймите, что вступительные экзамены - не то, над чем можно экспериментировать. P.S. отдельный лайк за atractions, знатоки. :)
Тетяна Єлагіна
Для Очередной: Комментарии на этом сайте малоэффективны. Советую обращаться на Фейсбук. Страничка - Лілія Гриневич.
Коментувати