Популярні новини
Розпочалась реєстрація громадських спостерігачів на ЗНО Спостерігачами можуть бути представники громадських організацій, батьківських комітетів і ЗМІ
Завершується реєстрація учасників на пробне ЗНО Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті відповідного РЦОЯО та оплатити послугу
На пробне ЗНО вже зареєстровано 43 тисячі учасників Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох пробних тестуваннях
В Україні затвердили новий зразок Сертифіката ЗНО Сертифікат може складатись з однієї (основної) або кількох (основної і додаткової) частин
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Єлизавета Назаренко
Хочу зазначити, що на сайті опубліковано аудіо, де хоч щось можна зрозуміти, але ввімкніть цей запис на колонках, які було надано учням, посидіть на різних партах і послухайте, будь ласка. Це було жахливо.
Людмила
Для Єлизавета Назаренко: Где найти аудирование запись, мы не можем найти.
Лилия
http://testportal.gov.ua/taskcertifiedeng/
Коментувати
Анна
Мені та всім моїм однокласникам чути було добре.Зрозуміло,що іноді зрозуміти все не вдавалося,але головна інформація була донесена чітко й зрозуміло.Я вважаю,що анульовувати аудіювання несправедливо щодо учнів,які склали його добре.
настя
Для Анна: у нас только 1 человек со всего класса понял, о чем была речь. А те, у кого были заслуженные 10 за год, понабирали 140-150, причем почти все ошибки в аудировании. Они готовились, ходили на допы, тратили дофига денег, ради такой подставы?
Skeleton
Для настя: значит этот 1 человек получит высокий балл, а остальные нет. Это не подстава, а справедливость.
абітурієнт
А справедливим є те що в нашій аудиторії майже ніхто нічого не чув .Міністерству потрібно було поставити всіх у рівні умови,тоді б подивилася як би ви ,шановна Анно ,заспівали ..Бо в нас аудіювання почалося з запізненням в 45 хв. і жахливим скрипом.і жахливим відлунням....
Коментувати
Asya
Тут все пишут об аудировании, возможно вполне резонно (хотя у меня лично с ним проблем не было, да,произношение не самое лучшее, но если слух натренирован регулярным прослушиванием разных акцентов и диалектов, то становится намного легче). У меня например есть претензии к 22 заданию - вопрос сформулирован "What is STATED in the text" и правильный ответ дан "He created the logo within minutes"", но об этом в тексте не сказано. Да, написано что он его создал пока ехал в такси, но может это были секунды, а не минуты. Т.е. нельзя сказать, что это именно stated in the text. Я изначально выбрала этот ответ, потом усомнилась так как не нашла подтверждения в тексте, исправила на "He was employed by NY authorities"", что как теперь понимаю тоже не является правильным ответом, так как власти наняли агенство, а агенство наняло художника. В общем, мне кажется это вопрос без правильного варианта ответа. Интересно, только у меня это задание вызвало вопросы?
Катерина
Для Asya: абсолютно так само зробилаааа(
Polli
Ровно так же!
Абитура
А с с distinguish у кого как?
Коментувати
Надія
Держава,яка має таку молодь,такий потенціал і так хамсько з ними поводиться не заслуговує на майбутнє ! Це не абітурієнти завалили аудіювання ,це мін освіти довело свою некомпнтентність,показало наскільки воно далеку від учнів,від тих за чию освіту насамперед відповідає
Анастас
Для Надія: повністю з вами згодна
Skeleton
Для Надія: какой потенциал? Потенциала у нашей молодёжи - ноль. Потому что образование никакое.
Коментувати
Віка
Особисто я,коли писала зно з англійської,була в шоці.Думала,що від хвилювання не розумію тексту або ще щось,та коли після екзамену обговорили аудіювання з іншими учасниками,виявилось зовсім навпаки,абсолютно незрозумілий текст,це ніби якесь бурчання собі під носа,просто жах,Сподіваюсь,приймуть якесь рішення на користь учнів.
Mary
Для Віка: Абсолютно ідентична ситуація. Сиділа на останній парті, хтось шумів, звук розсіювався, зрозуміти було майже нереально, при тому, що я завжди виконую аудіювання добре. А найгірше, що то вплинуло на наступні завдання, то аудіювання настільки збило з толку, розсіяло, що до кінця зно я вже не могла нормально думати. Результат - купа помилок, хоч я відмінниця і готувалась до того зно дуже багато, а минулорічні тести проходила майже ідеально. Якщо нічого не зміниться, буду мати завалене зно. Клас.
Коментувати
Диана
Вимова жахлива,писати аудіювання неможливо через низьку якість запису на диску.На перших партах дуже гучно,на останніх - ледве чутно.Навіть вчителі через силу розбирають слова. Висновки не зроблені з ПЗНО!! Слід зарахувати аудіювання всім, діти невинні,що організація виконання цієї частини тесту була жахливою.
Mary
Для Диана: Сиділа на останній парті, це повний жах. Найгірше, що вони не тільки завалили організацію аудіювання, а й дезорієнтували, заставили переживати, розсіяли учнів, що привело до поганого виконання наступних завдань, у непоодиноких випадках.
Даша
Дзвоніть 1545, обирайте «зв’язатись з фахівцем» та скаржтесь там! Тут ні до кого не достучишся!
Polli
На жаль зарахування аудіо всім не виправить помилок, які всі зробили в інших завданнях через шок і хвилювання
Коментувати
Ghjkl
Да ну, ребят. Можно понять большую часть того, что они говорят. Кроме той, которая надо исключительно для выполнения заданий))
Mary
Для Ghjkl: +++ То точно)
Коментувати
Олена
У Львові аналогічна ситуація по аудіюванню під час ЗНО з англійської мови — на екзамен такого рівня, де мова йде про майбутній вибір кожної дитини та вступ до ВНЗ, в обов’язковому порядку мала б бути безпретензійна вимова «носія мови», щоб реально та чітко можна було визначити рівень кожної дитини. Фактично ж відбулося кардинально протилежне — вимова з акцентом, шипіння, різна тональність запису. І найцікавіше що неможливо апелювати — тому що немає жодних роз’яснень стосовно дій в такій ситуації! Так як ситуація практично по всій Україні, справедливим буде не враховувати результати по розділу аудіювання при підрахунку загальних балів з англійської мови!
Mary
Для Олена: Теж хотіла апелювати - не знаю, як! Тут проблема не тільки в аудіюванні, воно вплинуло на погане виконання і наступних завдань, у багатьох випадках. Повний жах.
Даша
Дзвоніть 1545, пишіть в укцояо, але нет мовчіть!
English Zno
Для Даша: Вважаю, що треба готувати колективну скаргу.
Коментувати
Михаил
Доброго дня.Аудіювання Міносвіти просто тупо провалив(ті хто готував записи делітанти,які в 21 столітті дали такі записи,які гірші за ті які ми в 90-і на касети музику записували)просто ганьба.Висновки навіть з пробного тестування не зробили де була ця проблема.Тепер поясніть всім дітям,чому ви їх не поважаєте,за що отримуєте зарплати з податків їх батьків.Ви принизили дітей,батьків,вчителів і їхню всю роботу.Я думаю Вам треба публічно пояснити це непорозуміння,вибачитись,зарахувати аудіювання всім,зробити висновки і не тільки на словах.
Mary
Для Михаила: Стільки підготовки, стільки старань, щоб не опозорити себе і свою школу, щоб поступити туди, де мрієш, а в результаті міністерство освіти ніби спеціально вирішило перекреслити всю працю. Саме так: це було приниження всього українського народу, висміювання величезної роботи, яка була зроблена для цього зно. Навіть якщо наша поважна верхівка вибачиться і зарахує аудіювання всім або ж відмінить його, цього буде недостатньо. Вони своєю жахливою недбалістю (чи це може було спеціально зроблено, щоб посміятися з нас?!) вплинули на виконання учнями наступних завдань і додали багато помилок, які не були б зроблені, багатьом учасникам зно.
Коментувати
Надежда Ивановна
Друзья,это позор. Я учитель английского,жила в Америке 5 лет. Я искренне,с большим трудом понимаю ,что говорят чтецы!!! Почему этого не делают носители? Послушайте для сравнения начитку текста на ЕГЭ,это небо и земля!!
Дарина Дехтяр
Доброго дня. Від імені багатьох одинадцятикласників,їх батьків та вчителів хочу висловити прохання підняти тему щодо жахливої якості звучання частини "Розуміння мови на слух". Стурбовані своїми результатами,ми не розуміємо,навіщо давати аудіювання,будучи не готовими забезпечити належне його виконання!Жахлива якість звуку,диктори,що говорили ніби собі під ніс,нечітко та невнятно, не тільки зіпсували належне виконання завдань,а й призвели до хвилювання і подальшого порушення уваги при виконанні інших завдань. По всій Україні паніка та обурення!Батьки шоковані. На рівнях областей питання не вирішуються,вся винна звалюється на абітурієнтів. Зрозуміло,адже ніхто не хоче втратити роботу. А що ж робити нам,звичайним 11-класникам,які так прагнули гарних результатів? Падати у відчай?Це питання повинно вийти на глобальний рівень. Просимо допомогти батькам,вчителям та учням привернути увагу міністерства та громадкості до цієї жахливої проблеми!Щиро сподіваємося на відгук,реакцію та розуміння!
Mary
Для Дарина Дехтяр: Доброго дня. Погоджуюся з вами на 100%. Саме так, найгірше, що вони не лише забезпечили учням погане виконання аудіювання, а й, у багатьох випадках, інших завдань. Сиділа на останній парті, зрозуміти щось було майже нереально (до всього "щастя" маю ще й розсіяний слух, і дуже чітко чула, як за сусідньою партою ручкою клацали, а от що говорив диктор - ні. тому мали бути навушники), а коли приступила до наступних завдань, мій мозок вже не міг нормально думати над їхнім виконанням. Результатом шокована. Не можу відійти, а мені ще, вибачте, до історії треба готуватись. Як? Після такого. Дуже вам дякую, міністерство освіти. Зламали повністю. Після такої довгої і наполегливої підготовки, після добрих результатів тестів минулих років, треба ж було так.
Коментувати
K1ssOfN
Странные и вместе с тем тупые люди. На самом начале проводилось ИНСТРУКТИРОВАНИЕ, во время которого проверялось качество записи. Тогда надо было возмущаться вашим детям, а не сейчас.
Олександр
Для K1ssOfN: Інструкція якраз звучала нормально, а от коли почався тест....
Дарина Дехтяр
Для K1ssOfN: ага,тобто слова,які вимовлялися ПОВІЛЬНО І ЯКІСНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ-ЦЕ НОРМАЛЬНЕ ТЕСТУВАННЯ?
Ірина
Часть текста, которую нам дали прослушать для проверки звука, была на украинском и звучала более чем хорошо, в отличии от английской речи
Коментувати
Ольга
Мы учимся в Киеве, все дети из нашего класса жалуются на плохое качество воспроизведения звука при аудировании. Для чего детей поставили в такие условия?Учителя проходивший Зно подтверждают слова детей. Государство сокращает количество поступающих на бюджет?
maks
20-22 поріг подолано?.
Олександр
Ніжин. Аудіювання жахливої якості, нічого не зрозуміло. Інструктор випустила більшу половину з типової промови і через це ми ще й були не проінформовані про порядок подання апеляцій, тому цього й не зробили.
Anton Maden
Не можливо передати всю некомпетентність людей , що займалися підготовкою аудіювання . Ситуація яка була на аудиюванні (12 ауд. Лубенська ЗОШ#1) коли почплося аудиювання замість голосу ми чули шум , мов би записували на телефон поч.2000х . Весь шум відбувався на 1-3 частині аудіювання через це в мене та в інших учасників всі помилки саме в цій частині. Коли ми попросили змінити гучність вгадайте що відбулось. Правильно !НІЧОГО Шум як і був так і залишився. Дякуючи вам я , люди з моєї аудиторії та пункту тестування аудіювання перетворилося на шоу "Інтуіція" де в головній ролі ми а головний приз бюджетне місце ,який ви не отримаєте через людей які не вміють робити якісні записи через брак обладнення та в першу чергу через людей з Мін.Освіти ,що затвердили аудіювання при всіх аспектах. А саме огидніше те що не було створено апарат за яким учасники могли би подати апеляцію на якість наданого нам запису.Тобто таким чином вони можуть вийти сузим із води . Дякую 8/16 на ауд.при TOEFL 100!!
Roman
Мені здається пісні з М1 краще перекладаються, ніж те , що я почув на диску. Сидячи на 14 місці, я міг надіятись лише на вдачу, бо навіть гарний слух і досить непогані знання англійської мені не допомогли, хоча на пробному взагалі не помилився в цьому завданні. Прикро, що через чиюсь некомпетентність страждають дійсно розумні діти.
Helen
Окрім цього, звернемо увагу на завдання 48, 51, 57. Завдання 48: словник Longman стверджує, що правильна відповідь closely. Завдання 51: правильних відповіддю є distinguishing. Завдання 57: корректнішою відповіддю є the other.
Helen
Полтава. Метою аудіювання є оцінка навичок розуміння мови на слух. Це беззаперечно потребує створення певних умов для вдалого складання іспиту, а саме: відмінна якість звукозапису й наявність відповідного обладнання. Хочу наголосити на тому, що дані умови для якісної перевірки не були виконані. Під час проведення аудіювання у мене й інших учасників ЗНО виникли проблеми щодо вибору правильних відповідей, адже замість голосу диктора ми чули лише шум, а про чітку дикцію й казати нічого. Ускладнює  розуміння сказаного ще й говоріння скоромовкою. Слова нібито звучать, та все ж не приносять бажаного ефекту. Спроби покращити якість записів шляхом збільшення чи зменшення гучності виявилися марними. Отже, зважаючи на всі проблеми, прошу проігнорувати частину ’Розуміння мови на слух’ при оцінюванні учасників зовнішнього  незалежного оцінювання з англійської мови.
Марія
Тернопіль.Учора я складала тест з англійської мови . Повинна сказати , що умови були жахливими , вимова дикторів не розбірлива , навіть на 3 місці було чути погано. Під час проведення слухання інструктор кашляла, заважаючи учасникам слухати і без того не дуже гучний запис. Більш того , коли під час ЗНО у когось завібрував телефон , вона почала кричати на нас , допоки не виявилось , що то був її власний. Міністерство ніби спеціально знущається з дітей , звернутися телефоном гарячої лінії також неможливо - ніхто не відповідає, хоча за правилами заяву потрібно подати впродовж 5 днів.
Narayani Devi Dasi
Для Марія: Это издевательство! Они так сильно нас пугают наявностью тех телефонов, и не дай Бог он зазвонит, т.д., и т.п., а сами забывают выключать! В нашем классе у инструктора тоже зазвонил телефон, хотя она перед этим сама читала инструкцию. Позор...
Коментувати