Популярні новини
Готуйтеся до зовнішнього оцінювання 2022 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО
Як проходитиме зовнішнє оцінювання 2022 року Що необхідно знати про ЗНО і ДПА випускникам шкіл і вступникам до вишів 2022 року
Опитування: ЗНО сприяє рівності учасників на етапі вступу Спостерігається позитивна динаміка зростання кількості українців, у яких ЗНО асоціюється з рівністю
УЦОЯО оголосив перші результати додаткової сесії ЗНО Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати додаткової сесії ЗНО з кількох предметів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вітя
ну шо ш міністерство чекайте мітингів подивимось кому від цього буде гірше
Антон
Я хочу щоб МО дали відповідь на те що вони будуть робити з цим текстом. 99% коментарів стосуються цього тексту, я думаю над цим потрібно задуматись.
Бачкало Неля
Так ,ідповіді справді жахливі А текст так це взагалі......
Антоха
Якись то даун втулив цей текс, відповіді скоріш за все своїм карявим палцем у небо тикнув.
Діана
Питання до тексту абсурдні, у відповідях до них не бачу логіки. Кожна людина по-іншому може зрозуміти цей текст. Моя думка збігається з багатьма іншими випускниками.
Денис
Без урахування тексту в мене виходить 10 балів за ДПА, з текстом 9,25 - "чудово" правда?
засмучений абітурієнт
Для Денис: а як ви рахували оцінку?
Коментувати
Павло
Текст- це жах! Відповіді синонімічні, або підходить декілька варіантів. Я дуже незадоволений! В цьому тексті, як з’ясувалося, я не дав жодної правильної відповіді. Хоча можу посперечатися з вашими професорами, чому саме моя відповідь буде коректною.
Тетяна
Я не категорично не згодна з відповіддю на запитання № 11. Де ви у слові "футболіст" бачите звук "д"?! Я просто не розумію хто давав відповіді на запитання, таке враження ніби ЗНО вирішував якийсь першоклассник, а не міністерсто освіти. Також приєднуюсь до всіх щодо питань 29-33. Вони не зрозумілі взагалі. У завданні 32 також підходить твердження: людське життя підвладне часові, а не люди розумніші за комах. у тексті не має жодного слова щодо того, що люди розумніші за комах. Взагалі ЗНО не важке, але деякі питання недороблені, особливо 11 та 32. Я не згодна з відповідями. Побачимо які будуть результати, якщо через ці питання буде поганий бал, я подам на апеляцію, бо відповіді не точні.
Вадим
Для Тетяна: у слові футболіст відбувається озвінчування глухого перед дзвінким.
Олег
звичайно 32 було важке, але в запитанні було написано , що яке з тверджень Не суперечить, а в тексті суперечили про час.
Учитель
У завданні 11 правильна відповідь відсутня- у слові кладка звук ’’т’’ , а не ’’д’’. ще один ляп МО
Коментувати
Денис
МО, "дякую" вам за текст, плакала моя медаль. Я думаю кожен погодиться, що цей текст був зайвим і недоречним.
Учитель
Для Денис: Медаль не плакала, якщо вона "медаль", адже на рівні України усі написали слабо.
Коментувати
Андрей
Я сдавал профильный уровень.Так вот,в профильном вопросы намного проще.По литературе я ответил на 5,из 8 вопросов(было мало времени,всего час),и они все правильные.И по укр.язу.,всё было проще.
засмучений абітурієнт
Щодо тексту. У кожного власне розуміння, яке залежить від фантазії, світогляду. У тексті дуже багато метафор, які абітурієнти можуть тлумачити по різному. Дуже філософське написання. І щоб його зрозуміти так, як від нас хотіли міністри, текст потрібно прочитати не один і не два рази, але часу на це в дітей не було.
!!!
Загалом тести легкі, але були недоліки: - мало часу! Не розумію, для чого скоротили час на півгодини?! - нецікавий текст, складний, філософського змісту (вибачте, але діти в школі філософію не вчать); питання до нього не однозначні (особливо 32). Образливо за мою ученицю, яка готувалася цілий рік, а на тестуванні за браком часу була змушена деякі тести ставити в бланк навмання, оскільки вирішила спочатку твір написати.. Вистачить уже експериментувати на школярах.. Дайте їм достатньо часу, щоб вони могли показати свої знання!
абітурієнт
ЗАРАХУЙТЕ ЗАВДАННЯ29-33 УСІМ АБО Ж БУДЕ МІТИНГ ДЕ ВАМ ВСІМ БУЖЕ ЖОПА ....КРАЩЕ БУВ БИ ТАБАЧНИК!!!!!!!!!!!!!
Оксана
Запитання до тексту зовсім не корректні, такого не може бути...
Денис
Переглянув відповіді, які викладені на освіті до тексту, я з ними не погоджуюсь (завдання 29-33).
Олександр
Треба або не враховувати ц! бали взагал!, або зарахувати вс! в!дров!д!!!! Будьте людьми! До реч!, фразеолог!зм - це не знання мови. Вс! не вивчиш! Як так можна - це ж не правило. Все ясно з нашим кер!вництвом, все однакове. Н!чого не за!нилося! Про що ми тут пишемо, вони все одно н!чого не приймуть!!!
Stepan Rishko
Для Олександр: фразеологія вивчається досить довгий проміжок часу, і щоб їх розуміти потрібно просто бути доволі обізнаним учнем)
Анна
Правильні відповіді на запитання до тексту знали тільки ті, хто їх створював!
Коментувати
Іра
а хіба в словах дитина, боротьба і день не чується звук (д)? я вже всі транскрипції передивилась
Kerol Yu
Для Іра: в слові боротьба- {бород’ба } звук д- м*який
засмучений абітурієнт
Для Іра: у слові боротьба "д" м’який
Іра
я шукала звук Д, думала це не має значення чи він мякий, чи ні
Коментувати
Денис
Текст зовсім поганий, завдання 29-33 можна трактувати по-різному, потрібно було давати точні питання до нього. ЗНО попередніх років було трохи простіше.
Alex
я вважаю що завдання небули важкими тільки окремі а текст повна лажа на мою думку в 29 завданні помилка!!!!!!!!! Зробив я 11 помилок по неуважності
засмучений абітурієнт
Для Alex: не тільки на вашу думку. Текстом не можна оцінити рівень знань абітурієнтів.
Коментувати
Abitur
Не зрозуміло для чого так робити?!завалити нас цим дурним текстом?якщо питання щодо відповідей виникли не тільки в мене,а у багатьох випускників,то треба щось робити.не залишати це ж так.а якщо не вистачає до вступу 2 або 1 бал?!і це все із-за того ,що відповідь в тексті не співпадає!нехай переглядають відповіді ще раз!усі ми потребуємо ,щоб усім додали бали за цей текст!