Відповіді на тест ЗНО з фізики 2013 року

Завдання та правильні відповіді на тест зовнішнього незалежного оцінювання з фізики 2013 року

Відповіді на тест ЗНО з фізики 2013 року

Освіта.ua
22.06.2013

Популярні новини
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Готуйтесь до ЗНО/НМТ 2024 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО/НМТ
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Георгій
ььбб
ОЛЯ
ЧИ Э АТОМИ НЕ ПОДИБНИ
eeee
Для ОЛЯ: Напевне, що є.
Коментувати
ккупфукп
wfqarefrewge4gsat4hen4et65ea5h6sat4gsate6hetrhw56wwt h54 hj54wter5 hw454 yr tresjh nsatrnb t54 njrts nwrns 5wmj5n4 m smsar5t 6wwsn
вова
e
Олександр
Де можна ознайомитися із статистикою ЗНО з фізики за 2013 рік?
Марина
Для Олександр: http://testportal.gov.ua/reports/
Коментувати
Наташа
Как думаете, в этом году балл по физике поднимется или опустится?
Владислав
Для Наташа: Уже є результати.
Коментувати
Макс Сторощук
і ще поясніть мені задачу про газову плитку, застосовуюючи всі закони і формули термодинаміки, в мене вийшло 62,5 годин, а згідно з табачником, має вийти 50, як так???
KVP
Енергія, яку дає плитка за одну хвилину при нагріванні води на 80°С. P = (c•m•ΔT)/8. Час, в хвилинах, який пройде для випаровування води Δt = L•m/P = 8•L/(c•ΔT) = 8•2100000/(4200•80) = 50 (хв)
Олександр
Для Макс Сторощук: Шановний Макс! Отримавши відповідь 62,5 ГОДИНИ (!), Ви не задумались хоча б на побутовому рівні про РОЗУМНІСТЬ отриманого результату? Невже із життєвого досвіду Ви не знаєте, що википить значно швидше, а посудина пригорить? При чому туту Табачник? Відповідь в ХВИЛИНАХ правильна. Інша справа від чого проводити відлік часу.
Олександр
зробив трохи по іншому але все так само виходить Q=cm^t* ; Q=IUt1; Q=cL; Q=iut2 t2=t1LUI/ct*=t1L/ct*
Коментувати
Макс Сторощук
відповіді не правильні! наприклад про матеріальну точку, матеріальна точка, це точка розмірами якої за данних умов можна знехтувати, там виклали відповід про силу тяжіння двох планет, це суперечить цьому закону, тому що при силі тяжіння враховується і маса планети і радіус в квадраті, якщо я помиляюсь, то докажіть мені протилежне, я вас чекаю!
Гость
Для Макс Сторощук: Не радиус, а растояние между центрами мас.
Макс Сторощук
мать твою за ногу! сила тяжіння від чого залежить???!!!!
Олександр
Можна вважати, що вся маса планети зосереджена в одній точці.
Коментувати
Діма
В мене результат ЗНО - 147, 156, 172 бала + 180 атестата - чи зможу я поступити в НТУ ХПІ? Або кудись на державне...
Алина Костюк
Исходя из вашего решения "Маса, яку можу підняти куля в першому випадку - (PпgV-mg)/g=PпV-m=V(Pп-P)=V(6P-P)=5PV. У другому випадку (PпgV-P/2*Vg)/g=PпV-PV/2=V(6P-0.5P)=5.5PV 5.5PV/5PV=1.1" не менялся объем шара, масса газа уменьшилась, возможен вариант увеличения объема газа в 2 раза, при неизменной массе, так как не сказано что газ может выходить из шара. В условии также идет речь о подогреве шара,при нагревании газ расширяется, увеличивая объем, не меняя массу.
Алина Костюк
Здравствуйте, напишете пожалуйста решение задачи с шаром, заполненным газом.
Андрій
А коли будуть питання із тесту?
Рудий
Підкажіть, будь ласка! Я хочу подавати документи в університет та в дочірній йому інститут - це рахується як один ВУЗ, чи вони йдуть окремо?
Дмитрий Барчук
у мене 168
Оля
Нет, я имела ввиду вы не знаете, у кого-нибудь 56 баллов есть? мне просто очень интересно. не почти а именно 56 баллов! У меня 53.
demo
Уровень задач тоже на высоте ? О каких рассуждениях вообще говорить, берешь числа с задачи, правильно расставляешь между ними знаки +-*: и можно получить правильный ответ. При решении задачи абитуриент должен хоть какую-то лог. цепочку составить, а тут просто нечего составлять, задачи на "полформулы".
Дмитро Єфімов
Для demo: і тим не менше, подивись на результати: людей, що добре написали всі ці "невисокі" задачі не досить багато)). Це добре, якщо ти знаєш в якому порядку ставити ці знаки, проте не кожен так може. Як би задачі були складнішими, то кількість поганих результатів стрімко б збільшилась.
Олександр
Для demo: Абсолютно із Вами згідний. Але що вимагати від учнів, які "проходили" фізику 2 години на тиждень. Там совісний вчитель як з кулемета виговорив увесь матеріал і добре, якщо розглянув хоча б 1-2 задачі початкового рівня. Знання, отримані за цей час, носять лише світоглядний рівень, як записано в програмі. А для продовження вивчення курсу фізики у ВУЗі необхідно було вчити шкільну фізику на АКАДЕМІЧНОМУ рівні. І всі коментарі слід було б викладати, починаючи з "... в школі я вивчав фізику на ... рівні." Загальний рівень знань учнів з фізики катастрофічно падає. А Міністерство збільшує прийом на технічні спеціальності, бо уже не вистачає спеціалістів. І що, при цьому кількість СПЕЦІАЛІСТІВ дійсно збільшиться? Необхідно повернути фізику в школу, а тоді років через 5 збільшити прийом на навчання. Просвистіли добрих років 5-7. Як не прискорбно, але це - факт
Коментувати
demo
Я немного в шоке, от уровня знаний абитуриентов по физике... Вместо того, чтобы спорить о действительно спорной задаче. Просто куча абитуриентов спорит, что в задаче про лампочку ответ 1/5, показывая незнание физики, и при том набрав 40+ тестовых баллов. Такое чувство, что ЗНО с каждым годом становится "глупее", а знания предмета вообще никому не нужны.
Михаил
в 27 задании ошибка там ответ не 1 а 4 . Поверьте проверено уже раз 10 решал
Максим
Для Михаил: Це лише ще раз означає, що ви фізики не знаєте - відповідь там 1
Вчитель
Для Михаил:І ви 10 разів помилились - правильна відповідь 1. За площами розв’язувати не можна: залежність дана в осях PT, а не PV. Якщо ж ви перемальовували процес в осях PV і все ж таки шукали співвідношення площ, то скоріш за все помилково вирішили, що гіперболи це паралельні лінії. Це не так.
Володимир
Ця задача найбільше мені подобається.За площами можна рахувати. Коли перекреслити в осях PV, то гіперболи будуть різними. Верхня сторона P1V1-P2V2 має відстань між гіперболами 3 одиниці, нижня P4V4-P3V3 має 12 одиниць. Робота А12= 3*4. Робота А34=12*1. Головне розрахувати пропорцію маштабу між V1 i V4, де V4=4*V1.
Коментувати
Оля
КТО-НИБУДЬ ОТВЕТИЛ ПРАВИЛЬНО НА ВСЕ ВОПРОСЫ?
Роман
В 7 завданні тестового зошита на рисунку під буквою "В" у мене позачена була буква "Б" ?!
Максим
Для Роман: Все нормально, у мене вона позначена буквою Г - це лише залежить від номера вашого зошита
Коментувати