Відповіді на ЗНО з історії України 2012 року (ІІ сесія)

Історія України. Завдання та правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 2012 року (друга сесія)

Відповіді на ЗНО з історії України 2012 року (ІІ сесія)

Освіта.ua
01.06.2012

Популярні новини
Якими будуть тести НМТ у 2023 році Вступна кампанія буде проведена за результатами національного мультитесту
До яких іспитів готуватися вступникам 2023 року Перелік предметів зовнішнього оцінювання буде визначено в Порядку прийому до закладів вищої освіти
В УЦОЯО пропонують розширити НМТ Вступні комп’ютерні тести мають бути поширені на всі традиційні тести ЗНО
МОН готується до вступної кампанії за результатами НМТ МОН готує два варіанти проведення вступної кампанії та конкурсного відбору вступників
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
asg
Відповіді та корисну інформацію можна знайти тут: http://all-zno.at.ua/
аня
чи є у мене шанс поступити з 670 балами до КНУ на державне??
Mariana
В мене правильно-60,а може й більше,а на інформаційні сторінці_56!Ну і де справедливість???????Це ж ужас
Варя
А в мене 89 з 89. Я крут!!!!!!!!!!!) Тести були елементарні
Роман
Для Варя: Говори за себя.
Марта
Для Варя: Ти дура
Катерина
Для Варя: Ври больше. Судя по таблице этого года, максимальный бал у первой сессии - 85, а у второй - 87.
Коментувати
Женя
Я одного не розумію. Другій сессії таблиця нижча, ніж для першої. Як це розуміти? хіба я винна в тому, что мене відправили у другу сессію? я ж не просила їх відправити мене у другу! і до того ж, хтось каже, ніби друга сессі була більш легка, але це кому як! я в першій зробила менше помилок, ніж у другій. я вважаю, що це залежить лише від самого учня. але бал від нього не залежить и чом тоді він повинен страждати через те, що він опинився у другій сессії. що за система....
Елена
Для Женя: Как же я с тобой согласна..что теперь делать?...
Артём
Для Женя: Ребят, вы серьёзно тугие? Это рейтинговая таблица!!! Если 1-ая сессия в этом году напишет лучше, чем 2, то у 2 сессии таблица будет выше!
Коментувати
anna
Скажите на какие я могу поступить факультеты если сдала математику украинский язык и биологию?
вчитель
Абітурієнти - І сесія. Чого ви мовчите???? і не відправляєте коментарі на сайт УЦОЯО, адже 40-45% ваших завдань ( у першій сесії) - не коректні. Від кожного вашого бала залежить ваша доля. Перше завдання з неякісними малюнками, за якими неможливо визначити знаряддя праці й відповідно епоху, а завдання про оперу "Бог. Хмельницький", де 3 правильних відповіді??????? Чому не наведено шкільні підручники, де містяться правильні відповіді, як було за минулих років... А відповідей ви не знайдете, у підручниках їх немає (питання не відповідають підручникам і програмі ЗНО)!, як немає інфи про "Постанову ЦК КПУ про оперу"... А що, учні мають знати напамять "Цю постанову"???... І багато, багато інших помилок... Хто ж нарешті спроможний кваліфіковано проаналізувати завдання??
Necrasoff
Для вчитель: Завдання були елементарними і неважкими. Про оперу " Богдан Хмельницький" вчитель розповідаів на уроці неодноразово.
Коментувати
вчитель
Де ж завдання тесту з історії України (ІІ сесія). Терміново!!!!!!!!!!!!!!!
Tolche
Для Олександр: +1, на всі сто відсотків згоден з тобою!
  ната
Aбо киньте в контакти....
  ната
Де знайти браузер, який відкриває правильні відповіді?Скажіть хто знає, БУДЬ ЛАСКА
жулик
Для ната: програму Foxit Reader скачай. Як так можна? Елементарних речей не можете зробити
Коментувати
карина
У тестах з історії України ( 2 сесія) правильною відповіддю на питання: "У якому уривку з історичного джерела йдеться про роль і місце в українській культурі зображеного діяча ( Т. Шевченко)?" правильною відповіддю є : " Будучи останнім представником поезії українського бароко, він став предтечею нової української літератури, просякнувши її ідеями гуманізму та Просвітництва.." У відповідях -правильна відповідь не така, а саме: " Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури..." Я багато разів робила цей тест на освіті.ua. Так де ж спаведливість?
ЫЫЫ
Я ,звісно, не великий знавець історії, та до чого Шевченко до бароко???До чого останній представник вищезгаданого напряму???] Для карина:
карина
Я теж не великий знавець бароко, але ж у тестах на сайті ОСВІТИ правильну дають саме таку відповідь. Тобто збивають учнів з пантелику.
Катерина
Для карина: Для карина: Бароко - це Сковорода, цей уривок про нього був у першый сесії. А сином мужа і кріпаком завжди був Шевченко. Цей уривок про нього зачитують у кожній школі, коли святкують його день народження.
Коментувати
bo4ina
Народ, тут возникла некая проблема, получившие результат по географии начали говорить о том что им не досчитали балы, как так? Это из-за крестиков, поставленных в бланке? Кто знает, если немного зайти за рамку, то ответ не засчитают? Или если не достать до края... Дайте пожалуйста.
Владислав
Для bo4ina: Это полный бред, если человек крестик поставил и он вышел за рамки какая им разница, главное что бы было правильно*)
Коментувати
Lexa
чи зможу я вступити до КНУ якщо атестат 141.1 і зно такі ж приблизно
Женьшень
Для Lexa: Якщо це Криворізький національний універмитет, то так)
Коментувати
Женьшень
До ЗНО не готувався і набрав 59, з яких половину вгадав. Всі знання отримані у школі. Але історія мені все-одно не потрібна)))
Володимир
85 :)
Андрей Белоусов
59=184... я лёгком шоке.
Люся
я угараю
ВовА
я ниразу книгу не открывал ни с кем не занемался и 52 правельных ответа но 2 ответа тут слегка спорные вроде норм но хотелось лутше а тем ктто занемался пол года историей и набрал 30 ответов советую потребывать у рипетитора деньги назад либо Пиковит попейте
История
Для ВовА: И куда ж ты умник поступать собрался? Ниразу,занЕмался,правЕльный,луТше,потребЫвать и ни одного разделительного знака........В первый класс???
Олександр
Для История: а може українською? в нас москальска взагалі то не офіційна
Tolche
Для ВовА: репетитори тут ні до чого, вони просто спонукають і надають стабільність у підготовці до історії, тож якщо якщо людина ходила до репетитора а сама ніяких зусиль не робила, то тут і казати нічого. я взагалі готувався без репетитора і набрав 188-191 (точно не знаю)
Коментувати
Олександр
хааххх, 37 балів!!!! думав що не набрав)))))))))))))))