Як готуватися до виконання завдань з іспанської мови

Якісно підготуватися до майбутнього тестування допоможе самостійне тренування

Як готуватися до виконання завдань з іспанської мови

Національний мультипредметний тест у 2023 році складатиметься з трьох частин. Останнім серед трьох блоків буде предметна частина за вибором учасника тестування. 

Учасники НМТ зможуть вибрати один предмет з переліку: історія України, біологія, хімія, фізика, англійська, німецька, французька або іспанська мова.

Предметний блок з іспанської мови складатиметься з 32 завдань, з-поміж яких:

  • 5 завдань з вибором однієї правильної відповіді;
  • 11 завдань на встановлення відповідності;
  • 16 завдань на заповнення пропусків у тексті.

Зміст завдань блоку НМТ з іспанської мови буде відповідати чинній програмі ЗНО з іспанської мови та міститиме завдання на читання та розуміння тексту.

Блок не міститиме завдань з аудіювання та завдань для надання письмової розгорнутої відповіді.

За виконання завдань блоку національного мультипредметного тесту з іспанської мови вступники зможуть отримати від 0 до 32 балів.

Як отримати високий результат?

Для того щоб отримати високий результат, необхідно ретельно працювати над шкільною програмою з іспанської мови, відвідуючи онлайн або офлайн уроки, які проводять ваші вчителі.

Якісно підготуватися до майбутнього тестування допоможе й самостійне тренування. Регулярно виконуючи тести ЗНО-ОНЛАЙН з іспанської мови за минулі роки, вступники зможуть повторити весь теоретичний матеріал, застосовуючи його на практиці.

Регулярне виконання тестових завдань з іспанської мови онлайн, які максимально наближені до запропонованих під час реального тестування, дозволить призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників та отримати результат, який стане перепусткою до омріяного закладу вищої освіти.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
31.05.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів