Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Чи видадуть мені атестат якщо я не складатиму ЗНО? Планую поступати закордон, де ЗНО не потрібно і мені немає ніякого сенсу його здавати.
Галина
Для Анна: Вам потрібно здавати ДПА. А воно проходить у формі ЗНО. ДПА ніяк не стосується того куди Ви збираєтесь (і чи збираєтесь взагалі) вступати. Воно потрібно для атестату.
Якось так
Для Анна: для отримання Свідоцтва (атестата) наразі потрібні оцінки ДПА. Як правило його здають у формі ЗНО.
Коментувати
Валерія
Якщо я здавала ЗНО , а щас навчаюсь на 2 курсі , чи потрібно мені знов здавати ЗНО В 2021 році????
Влад
Для Валерія: цікаво, з чого Ви зробили такі висновки???
Анна
Для вступу на перший курс потрібно, для переведення на старші курси не потрібно.
Анна
Але в 2021 всі сертифікати починаючи з 2018 дійсні, може ваші ще не прострочені!
Коментувати
Кристина
добрий день. в 2020 році можна було не складати зно, якщо ти не вступатимеш у вищий навчальний заклад. Чи можна у 2021 році, також не складати його, якщо я не планую поступати в цьому році
Влад
Для Кристина: при випуску зі школи Ви повинні скласти ДПА у формі ЗНО з 4 предметів. Якщо ДПА не відмінять в цьому році, то прийдеться здавати і тоді вже простіше скласти ЗНО, ніж переносити знову здачу на наступний рік
Якось так
Для Кристина: Ви піддалися впливу недостовірної інформації. Яка поширювалася в багатьох ЗМІ і соцмережах, нажаль, і цим сайтом. У 2020 році у законі про звільнення від ДПА не було жодної прив’язки до того, чи випускник школи збирається вступати до вишу, чи ні. Мій син, наприклад не здавав ДПА у формі ЗНО (про що є запис у Свідоцтві про здобуття середньої освіти), але склав ЗНО з трьох предметів і вступив на бюджет на омріяну спеціальність.
Коментувати
Анна
Доброго дня! Я студентка 2 курсу коледжу, закінчую програму 11 класу. Чи можу я здати ЗНО, замість ДПА у формі ЗНО? Та якщо я здам ДПА у формі ЗНО, в мене буде виставленно 2 бали, за ЗНО та ДПА, з якими я зможу піти у ВНЗ?
Влад
Якщо не відмінять ДПА в 21 році, то Ви його обов’язково будете здавати. ДПА для випуску потрібно, а ЗНО для вступу. Тобто якщо Вам для вступу потрібна, наприклад, математика, то викунуєте всі завдання на ЗНО і Вам буде виставлена оцінка по ДПА в свідоцтво, а в 200 бальній шкалі результат за ЗНО для вступу.
Коментувати
Наталія
Добрий день. Якщо мені для вступу потрібно тільки 3 зно Укр мова і укр літ , математика і історія України . Чі можу я здавати тільки 3 зно??? . Навчаюся в 11класі .
Галина
Для Наталія: НІ. вже сто разі на ці питання відповідали. 3 можуть здавати ті, хто вже давно закінчив школу, отримав атестат і здоє ЗНО лише для вступу, а не на ДПА!
Коментувати
Василюшко Вікторія
Добрий вечір)Зно з математики обов’язкове у 2021 році, а при вступі мені не потрібно зно з математики)чи грає мені якусь роль якщо я не здам зно з математики на прохідний бал?
Chevalier
Для Василюшко Вікторія: Обов’язковою є ДПА з математики у формі ЗНО, а не власне ЗНО, тому, навіть якщо Ви не подолаєте поріг склав/не склав, все одно отримаєте оцінку за шкалою 1-12, яка потрапить до свідоцтва і вплине на середній бал. (Звичайно, якщо ДПА не скасують або не нададуть вибір - складати чи не складати тощо). Якщо Вам для вступу не потрібен сертифікат ЗНО з математики, то причин для хвилювання нема.
Коментувати
Юлия
Добрий вечір. Школу закінчила 1991 року. Хочу отримати вищу освіту чи потрібно мені здавати ЗНО.
Chevalier
Для Юлия: Так, потрібно.
Анна
Ні! Ви можете його скласти, якщо не бажаєте складати вступні у вузі. Якщо не хочете, йдете на екзамени внутрішні у вузі, і все!
Коментувати
Адріан
Добрий вечір. Студент вчуся на 3 курсі мед коледжу. Поступати вище не планую чи повинен я здавати ЗНО на 3 курсі , чи в кінці 4 ? Якщо я хочу поступити у виш на реабілітолога які предмети я повинен здати ?
Вікторія
Добрий вечір! Я закінчую 2 курс коледжу....еоледж реєструє студентіа для здачі ЗНО....чи маю я право самостійно зареєструватись за місцем прописки?
Галина
Для Вікторія: прописки чи проживання? коледж має зареєструвати всіх, оскільки їм необхідно буде виписувати Вам свідоцтво про повну середню освіту. Але якщо Ви знаходитесь на дистанційці в іншому місці від коледжу, то можливо це вказуватиме при реєстрації коледж. слід ще почекати. Реєстрація буде аж в лютому, тоді знатимете.
Коментувати
Василь
Якщо я навчаюсь в технікумів, закінчую в цьому році другий курс. Чи обов’язково я повинен здавати ЗНО? Дальше навчатися в вищому навчальному закладі не планую.
Галина
Для Василь: Ви маєте здавати ДПА у формі ЗНО для отримання свідоцтва про повну середню освіту. І плануєте чи не плануєте Ви потім кудись вступати не має жодного значення
Коментувати
Мар’яна
Якщо я нездала зно з Історії України, а хочу перездавати його цього року то чи дійсні будуть українська мова і біологія чи потрібно їх знову перездавати.? Та чи потрібно мені і математику обов’язково здавати?
Влад
Для Мар’яна: Математику здають для випуску з школи, Ви вже атестат отримали? то не треба, перездаєте історію і все
007
Для Мар’яна: а куди це Ви збираєтесь вступати з таким переліком предметів? На яку спеціальність підійде біологія і історія?
Коментувати
Марія
Доброго дня! Закінчила школу в 2007 році. Для вступу до ВНЗ я маю скласти ЗНО з необхідних предметів?
Влад
Для Марія: так
Коментувати
Володимир
Добрий вечір! Якщо 4 предмет для вступу зайвий не підходить? То можна тільки 3 предмета здавати для вступу?
Влад
Для Володимир для вступу потрібно 3 зно, а для випуску з школи 4
Коментувати
Віка
Добрий вечір, скажіть будь ласка, якщо я навчаюсь в коледжі та склала зно в 2020, але за його результатами не зможу потрапити до внз, чи можу я його перескласти і як це вплине на результати цього року?
Влад
Для Віка: що геть так погано здала, перездавай, ніяк не вплине
Коментувати
Віталій
Добрий вечір, скажіть будь ласка, якщо я погано здам математику, то я не поступлю до вишу ? Чи поступлю туди куди не треба математики ? (Дякую)
Влад
Для Віталій: погано це як? Якщо не набереш 100 балів, то туди куди треба подавати зно з математики ти не вступиш. Якщо в вуз не треба математика, то вступиш. Якщо треба математика, а ти здаси вище, ніж 100, то на контракт на деякі спеціальності проскочиш. Ніхто наперед на твоє питання точно не відповість. Не здати на 100 балів, це геть двієчником треба бути
Вікторія
А як двієчники поступають у вищі,якщо навіть 100 балів не назбирують??
Коментувати
Наталія
Добридень! Підкажіть будь ласка, я випускниця минулих років, змогла здати лише два предмети за ЗНО-2020 року: українську мову та літературу, а також біологію. Чи можу я подавати документи для того, щоб перездати Історію України?
Влад
Для Наталія: можеш
Наталія
Мені не потрібно здавати Математику чи окрему Українську мову?
Анна
Складай ті предмети, які потрібні для вступу в омріяний ВНЗ.
Коментувати
Юлія
Добрий вечір. Скажіть, чи може дитина, яка складає ЗНО з української мови і літератури подавати документи на харчові технології і фармакології?
Галина
Для Юлія: звісно може. але навіщо
Коментувати
Sana
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, чи можна здавати ЗНО випускникам дуже минулих років і в яких вже є вища освіта, тобто не для вступу, а саме для себе або для розуміння формату, щоб викладати підготовку до нього? Зокрема, англійська мова.
Влад
Для Sana: є онлайн тести за різні роки і предмети. Проходите їх хоч кожен день
Sana
цікавить саме офіційний сертифікат з результатом
Галина
Для Sana: звісно може. був же скандал, що через велику кількість вчителів, які здають ЗНО "для себе", завищується бал "здав/нездав". А вчителі і є випускниками минулих років. І взагалі при реєстрації Ви не вказуєте ніде збираєтесь вступати чи ні.
Коментувати
Світлана
Підкажіть будь ласка, якщо випусник за станом свого здоров’я не буде вступати до ВНЗ чи має він тоді здавати зно- дпа?
Влад
Для Світлана: це обов’язково. Щоб отримати свідоцтво про закінчення школи
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, скажіть ,будь ласка, чи є якась конкретна схема реєстрації на зно за умови що минулого року я також його здавала, але не поступила і хочу перездати?
Галина
Для Вікторія: дивіться на сайті центру оцінювання реєстрацію для випускників минулих років
Софья
При реєстрації має бути графа: випускник минулих років
Коментувати