Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Доброї ночі!Чи потрібно мені здавати ЗНО з математики,якщо я планую вступати на магістратуру і я здобула атестат про повну загальну середню освіту ще в 2015 році ?При вступі потрібні англійська мова,українська мова і література та історія України,тож навіщо ще й математику приплітати сюди,чи це обов’язково для всіх?
Влад
Для Марина: ЗНО з математики складають ті, кому воно потрібне для вступу, або для отримання атестату і не ЗНО тоді, а ДПА. На магістратуру потрібно ЄВІ і фаховий іспит. Чи може все таки Ви плануєте вступати на бакалавра із зазначеними Вами ЗНО. Ви щось змішали все в купу, нічого не зрозуміло. Із 3 - ма Зно вступають на бакалавра або в медичний на магістратуру. На яку спеціальність хочете вступати? Ви закінчили тільки школу чи маєте вже бакавра?
Марина
Я закінчу бакалаврат через два тижні і хочу вступати на магістратуру. Спеціальність-філолог. Можливо нам не так донесли інформацію,але нам сказали,що для прийому необхідні результати ЗНО по цим трьом предметам і сам ЄВІ,і що раніше ЗНО не здавали для вступу на магістратуру,а тепер зробили.
Влад
Для Марина: Для конкурсного відбору осіб, які на основі ступеня бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) вступають на навчання для здобуття ступеня магістра, зараховуються: 1) для вступу на спеціальність 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»: результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) або вступного іспиту у випадках, передбачених у пункті 15 розділу VIII цих Умов; результати єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей, складовими якого є тест з права та тест загальної навчальної правничої компетентності або вступного іспиту у випадках, передбачених у пункті 15 розділу VIII цих Умов; 2) для вступу на інші спеціальності: результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) або вступного випробування з іноземної мови (у випадках, передбачених цими Умовами); результати фахового вступного випробування.
Коментувати
Тарас
Доброго дня!Мені 40 років,маю диплом молодшого спеціаліста,хочу вступити в Університет,для отримання вищої освіти,чи потрібно здавати ЗНО?
Влад
Для Тарас: так, на сайті університету дивіться, які треба ЗНО на основі молодшого спеціаліста
Коментувати
Валерія
Добрий день! Якщо я випускник минулих років, маю атестат 2017го року, чи є для мене обов’язкові предмети до ЗНО? Окрім тих, що необхідні для вступу.
Поясніть
Для Валерія: випускник чи випускниця,вже переходять на високі матерії в правописі.Медик-медичка,майже методичка.А як серйозно скоріше здавайте ЗНО,а то там такі гарні слова, вертаємось до українського,що не знаю що ті хто скоріше закінчив школу те все вивчити?!
Влад
Складаєте ЗНО, які потрібні тільки для вступу. За 2017 не дійсні.
Коментувати
Іра
Доброї ночі. Я студентка 3 курсу. Планую забирати документи з ВНЗ і заново вступати на 1 курс. Чи потрібно мені здавати ДПА з математики (атестат про отримання повної середньої освіти маю, але без ДПА з математики)? Для вступу математика не потрібна. При вирахуванні середнього балу атестату обов’язково має бути ДПА з математики, чи можна обійтися у такому випадку без нього. І вирахувати сер бал за трьома ДПА: укр мова, історія, англ
Якось так
Для Іра: якщо у Вас на руках вже є документ про здобуту повну середню освіту, то ніяких нових ДПА здавати не потрібно. У виш Ви подаєте ЗНО.
Влад
Середній бал атестату рахуєте по тому, що є
Коментувати
Інна
Доброї ночі. Я маю вищу освіту більше 15 років. В 2018 році закінчила медичний коледж. В цьому році планую вступати до вищого навчального закладу. Чи обов’язково потрібне ЗНО ( а саме з трьох предметів, як вимагає медичний університет)?
Павло
Доброї ночі. Я студент 3 курсу коледжу, минулого року складав ЗНО, цього буду знову перескладати ЗНО, при реєстрації на ЗНО і виборі до якої категорії учнів я належу мені потрібно буде вибирати категорію: < Випускник минулих років> чи < Студент вищого навчального закладу> ?
Вікторія
Мене цікавить,чи підійде дпа у формі зно для вступу у ВУЗ?? Зараз я навчаюсь на 2 курсі коледжа,і маю скласти іспити з 4 предметів,але це не ЗНО,а ДПА у формі ЗНО.
Ольга
Для Вікторія: значить Вам треба складати ЗНО з тих предметів, які потрібно для вступу у Вуз, а з інших предметів ДПА
Коментувати
Каиерина
Доброго вечора. Мені 32 роки.В мене є вища освіта(бухглтер).Зараз хочу перевчитись на іншу спеціальність(із техної освіти)_чи треба мені взагалі здавати ЗНО?
Анна
Для Каиерина: за бажанням. Але зно дасть реальний бал, а за вступні внутрішні поставлять, що схочуть, якщо витягнете єдине питання, яке не знаєте, поставлять непрохідний, і до побачення.
Коментувати
&amp;Олексій&amp;
Добрий день. Закінчив 11 клас в 2017 році. Склав ЗНО2017 з мови/літератури, математики та історії. Зараз закінчую коледж на музичній спеціальності та планую вступати на бакалаврат(КНУКіМ) теж на музичну спеціальність. На офіційному сайті я не знайшов інформації щодо ЗНО для випускників коледжу, лише інформація для 11тикласників. Підскажіть будь ласка, які предмети є обов’язковими для вступу в моїй ситуації? Дякую.
Влад
Для &amp;Олексій&amp;: а дзвонити в Кнукім не пробували? Спробуйте.
Галина
Для &amp;Олексій&amp;: укр. мова і література
Коментувати
Юлія
Добрий день. Я навчаюся на 1 курсі в коледжі. Планую вступати після 2 курсу в університет. На мою спеціальність беруть до уваги лише 2 предмети ЗНО. (математика та мова і література), (бо є ще творчий конкурс). Питання: скільки предметів ЗНО потрібно складати ? Чи можна скласти ЗНО лише з 3 предметів, а не з 4?(укр.м. і літ., математика та ДПА у формі ЗНО з історії України)? Спеціальність: Архітектура та містобудування. Буду дуже вдячна за вашу відповідь.
Влад
Для Юлія: 4 обов’язково. І це не залежить на яку спеціальність Ви вступаєте. Правила для всих однакові
Юлія
Для Влад: так, я з вами погоджуюся, немає ніякої дискримінації. Але я просто хотіла запитати, чи можливо скласти ЗНО з 3 предметів, адже до уваги беруть лише 2, бо є ще творчий конкурс. Виходить, що ще 2 предмети доведеться складати лише для саморозвитку, це, звичайно, добре, але це забиратиме час, щоб готуватися до потрібного ЗНО, від якого насправді залежить вступ. Який сенс, якщо потрібно лише 2? Вибачте за мою відвертість.
Галина
Для Юлія: Не плутайте грішне з праведним. 4 предмети здають НЕ для ВСТУПУ! Їх здають для АТЕСТАТУ про отримання повної середньої освіти. Ви можете взагалі не вступати нікуди, а піти працювати. Але все одно маєте скласти ДПА з 4 предметів аби отримати атестат
Коментувати
Юлія
Добрий день. Я навчаюся на 1 курсі в коледжі. Планую вступати після 2 курсу в університет. На мою спеціальність беруть до уваги лише 2 предмети ЗНО, (бо є ще творчий конкурс). Питання: скільки предметів ЗНО потрібно складати ? Наперед дякую за відповідь.
Анна
Для Юлія: щоб отримати аттестат, склада и треба 4 предмети. Якщо у вас уже аттестат повної середньої освіти на руках, і ви з ним вступали в коледж (ну раптом), то тоді складаєте ті 2 предмета, що вам треба для вступу в універ, і все.
Коментувати
Колежанин
Час іде, а дурість процвітає. Навіщо випускникам коледжів, які вступають в внз по профілю, придумали такі ммуки- два Зно та ще й іспит із спеціальності!!? Пан Шкарлет, зупиніть цю ганьбу??!!
кіра
Для Колежанин: вам легко сказати а нам випусникам шкіл дали обовязково зно математики а більшість дітей її не розуміє вот це дурість це 1 а друге 4 предмета зно треба здавати можна вобще піти здохнути
наталія
Для Іра: цілком згідна з вами особливо коли дитина творча натура наприклад. це просто безглуздо, в кожної людини є свої нахили .
наталія
Для кіра: ну 4 предмети і попередні здавали а вам надали аж 5 на вибір це з одної сторони краще так як у вас в запасі буде ще один екзамен і повірте мені це краще ніж у вас не здасться недай боже якесь зно і ви не зможете даже зареєструватись в системі ото де піти здохути
Коментувати
Іванка
Добрий день. Скажіть будь ласка кому потрібно здавати всю програму на ЗНО з історії України?
Ольга
Для Іванка: тим, кому для вступу потрібна історія
Коментувати
Світлана
Доброго дня,я студентка коледжу (2 курс),у 2021 році здаю ЗНО(4 предмети).З математикою в мене дуже погано.Якщо я провалю екзамен з математики,чи врятує мене четвертий предмет?
Галина
Для Світлана: Чи врятує від чого? и на який рівень навчаєтесь? якщо "фаховий молодший бакалавр", то Вам нічого і не загрожує (передвища освіта не вимагає вступу за ЗНО). Якщо на молодшого бакалара, то Вас мають відрахувати.
Світлана
Молодший спеціаліст. Спеціальність Право
Коментувати
Даша
Доброго дня, я випускниця 2020 р. Я не вступала до ВНЗ, але хочу це зробити в 2021. чи можу я здати один предмет, якщо 2 в мене вже є?
Влад
Для Даша: так
Коментувати
Даша
Доброго дня, я закінчила школу в 2020 році, але так і не вступила до університету, хочу вступити в 2021. Чи можу я здати ЗНО ще раз?
Влад
Для Даша: так
Коментувати
Юра
Добрий день, я закінчую школу в 2021р я хочу поступати в технікум, мені треба здавати ЗНО?
Влад
Для Юра: так
Коментувати
Владислав
Доброго дня я закінчую навчання в 2021 році і мені потрібно здавати у вищі навчальні заклади лише 4 чи всі 5 предметів У мене обов’язкові предмета 4 а 5 обов’язково чи можна не здавати??
Галина
Для Владислав: з чого Ви взагалі вирішили, що потрібно здавати 5? Потрібно 4, але можна 5, якщо Ви хочете і не визначились куди вступати, та не знаєте які предмети будуть Вам потрібні для вступу
Якось так
Для Владислав: у виш потрібно "здавати лише 3 предмети" ЗНО. А в деякі взагалі - 2. А загалом, можна було б хоча б побіжно проглянути попередні відповіді на аналогічні питання.
Владислав
Дякую бо нам казали що потрібно здавати 5 предметів і вищі Та я й того питаю скільки
Коментувати
Анна
Доброго дня, я здавала ЗНО в 2020 році (мов, істр, геогр) навчаюся на 1 курсі університету чи зможу я перевестися на іншу спеціальність в 2021 чи мені потрібно здавати математику ?
Якось так
Для Анна: якщо "інша спеціальність" передбачає для вступу ЗНО з математики, то так.
Анна
Переведення відбувається без всяких зно, не треба вам нічого складати. Тільки якщо хочете вступати на перший курс на якусь спеціальність, де є обов’язкове зно з математики, то тоді її треба скласти.
Коментувати
Angelina
Доброго дня, закінчила коледж у 2016 році, для вступу у вищий заклад чи потрібно здавати ЗНО якщо планую по такому ж профілю навчатись?
Галина
Для Angelina: так треба. як мінімум з укр. мови. в деяких спеціальностях ще або математика або історія. Дивіться умови вступу
Коментувати