Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маргарита
Чи потрібно зно для другої вищої освіти не за першою спеціальністю??? Перша освіта філолог, хочу вступити на юридичний факультет.
Ната
Для Маргарита: а які документи потрібно мати??
Галина
Для Маргарита: no
Коментувати
Анастасія
Минулого року складала зно, але не вступила. Чи потрібно мені складати його цього року, зокрема з української та математики? Або я можу просто подавати документи до ВУЗу коли почнеться вступна компанія?
Влад
Для Анастасія: перечитайте ще раз абзац статті, під якою Ви пишете! Випускники шкіл 2021 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів: Ви являєтесь випускником?
Коментувати
Ната
Я минулого року здавала зно...але цього року планую здати математику можна чи ні?
Влад
Для Ната: можна
Коментувати
Маргарита
Якщо планую здобути другу вищу освіту,(не за основною спеціальністю) чи потрібно здавати ЗНО?
Вікторія
Зараз планую ідти після 9, що мені потрібно здавати ДПА чи ЗНО? І в якій формі все це буде
Влад
Для Вікторія: ДПА у формі ЗНО
Галина
Для Вікторія: Яке ЗНО після 9 класу?!
Коментувати
Julia
Добрий день Якщо я заберу документи на другому курсі навчання, чи можу я використати той самий сертифікат (2019 р.) для того, щоб вступати на іншу спеціальність наступного року? Чи потрібно знову здавати ЗНО?
Влад
Для Julia: якщо ці предмети підходять для іншої спеціальності, то можна використати ті, які є
Коментувати
Катя
Добрий день, поясніть будь ласка, чим відрізняється ЗНО від ДПА у формі ЗНО, і що для чого потрібно здавати?
Влад
Для Катя: ДПА у формі ЗНО здають ті діти, які закінчують 9 або 11 клас для отримання атестату. Якщо ж дитина планує вступати у вищі навчальні заклади, то вона здає ЗНО з тих предметів, які потрібні для вступу. Тобто, виконати всі завдання тестового зошита. В цьому випадку дитина отримує і бал за ЗНО для вступу і бал за ДПА для випуску, який піде в атестат
Анжеліка
Тобто, якщо дитина планує вступати у ВНЗ, то вона може не здавати обов’язкові предмети ДПА (мене цікавить історія України, для вступу цей предмет не потрібен)?
Влад
Для Анжеліка: ні, повинна здати ДПА у формі ЗНО. Дитина ДПА здає для випуску, а ЗНО для вступу. 4 ДПА обов’язкові, щоб отримати атестат. А ЗНО по тим предметам, які потрібні для вступу. Якщо історія для вступу не потрібна, то її можна здати тільки як ДПА у формі ЗНО
Коментувати
Сиротюк Софія
Доброго дня,не здала минулого року два предмети,чи можу цього року перездати лише ці два предмети без української мови/літератури і математики?
Влад
Для Сиротюк Софія: можете
Коментувати
Софья
Доброго вечора. У 2020 році після 2 курсу коледжу не здавала ЗНО у зв’язку з карантином, чи потрібно здавати його для отримання диплому молодшого спеціаліста, якщо не планую йти вище. І чи потрібно буде ЗНО перед подальшим вступом в університет у планах років за 7?
Влад
Для Софья: якщо Ви не отримали атестат про повну середню освіту, то потрібно обов’язково здати ДПА з 4 предметів. Наперед на 7 років ніхто не знає, якого року будуть дійсні сертифікати ЗНО у рік Вашого вступу.
Софья
атестат про повну середню освіту має вплив на отримання диплому?
Влад
Для Софья: якщо немає атестату про нижчий рівень освіти, то як Вам видадуть за вищий? Якщо не здасте ДПА, то мають право взагалі відрахувати
Коментувати
Тетяна
Доброго дня. Дочка навчається в 11класі, чи може вона не здавати ЗНО, якщо не планує поступати?
Влад
Для Тетяна: вона повинна здати ДПА у формі ЗНО з 4 предметів, інакше вона не отримає атестат
Коментувати
Вадим
Доброго дня.Я у 8 класі чи потрібно мені здавати ЗНО після 9 класу.підскажіть будьласка бо щось там приймали про це рішення
Ромс
Для Вадим: Зно есть только после одинадцятого класу,а не 9,9 це ДПА
Коментувати
Мм?
Для перездачі зно з української випускнику минулого року для вступу цього року буде всі 3 частини ( укр. Мова тести, укр. Літ тести та твір) ?
Даша
Чи дійсне ЗНО 2020 для вступу в 2021? .,,,,.
Влад
Для Даша: так
Коментувати
Анастасія
Доброю ночі, на даний момент я студентка університету на 1 курсі, здавала зно у 2020, чи можу я здавати зно у 2021 ще раз з тих предметів які не здавала і ше раз з української мови і літератури, оскільки бали мені не підходять, для вступу на бакалавра у 2021 на іншу спеціальність, і якщо все вище зазначене можливе то чи можу я претендувати на бюджет якщо зараз навчаюся на контракті?
Влад
Для Анастасія: так, може перекласти і маєш право на бюджет
Коментувати
Алексей
Підкажіть будь ласка, чи треба мені здавати ЗНО якщо я минулого року його писав і з цими результатами вступив до ВНЗ? Хочу змінити спеціальність. Тобто, чи дійсні результати якщо я вже їх "використав"?
Влад
Для Алексей: дійсні
Коментувати
Зорянв
Чи потрібно здавати Зно якщо я нехочу поступати в вищий навчальний заклад, а хочу в училище
Влад
Для Зорянв: треба здати ДПА у формі ЗНО по 4 предметам
Коментувати
Олена
Добрий вечір. Ми закінчуємо професійне училище. Чи треба нам здавати ЗНО, якщо не плануєм вступати до вузу
Влад
Для Олена: треба здати ДПА у формі ЗНО по 4 предметам
Коментувати
Людмила
чи потрібно здавати зно поглиблено з математики (в школі вивчала базовий рівень), якщо хочу вступати в технічний вуз? Дякую
Влад
Для Людмила: ЗНО поглибленого не буває. Якщо математика потрібна для вступу, то Ви повинні виконати всі завдання тестового зошиту. Базовий рівень(стандарт) відноситься до ДПА, а до ЗНО для вступу не відноситься
Коментувати
Даша
Доброго дня. Підкажіть будь ласка які предмети ЗНО потрібно здавати для вступу на ветеринара(211) бакалавр. (Бажано університет Гжицького, м. Львів)? Дякую за відповідь)
Влад
Для Даша: на сайтах університів вже є правила вступу і які ЗНО треба складати. Або читайте правила вступу 2021 додаток 4.
Коментувати
Ірина
Якщо студент коледжу в 2020 році повторно (на третьому курсі) складав дпа і не склав, то чи буде він виключений з коледжу?
Влад
Для Ірина: так
Коментувати