Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Доброго дня. Я випускник минулих років. Зазначено, що в 2021 році потрібно обов’язково здавати математику. Але вона мені не потрібна ні для профільного поступання поступання в обрані навчальні заклади на обрані факультети, ні для ДПА (тому що сертифікат про закінчену середню освіту в мене, зрозуміло що є). Скажіть будь-ласка, так обов’язково здавати математику чи ні?
Галина
Для Андрій: Ви уважно прочитали статтю під якою пишете? обов’язкові предмети є лише для випускників, які здають дпа! Ви обираєте лише ті предмети, які Вам потрібні для вступу!
Коментувати
Софія
Якщо я не здам одного з обов‘язкових ЗНО, чи можу я здати цей предмет на наступний рік (навчаюсь в коледжі)?
Галина
Для Софія: ні.
Коментувати
Світлана
Добрий вечір, мій син- студент 3 курсу коледжу, минулого року відповідно до рішення Верховної Ради він скористався правом на звільнення від ДПА у формі ЗНО. Тепер у коледжі вимагають щоб він складав ДПА в цьому році, інакше його відрахують . В мене два питання: які існують розпорядчі документи щодо обов’язковості складання ДПА для такої категорії, як мій син, адже згідно з законодавством діти звільнялися від складання, а не переносили на наступний навчальний рік; якщо ж доведеться складати ДПА, то з скількох предметів, адже у 2020 році було три обов’язкових предмети, а в цьому - чотири. Наголошую, що ДПА ми не писали, не тому, що боялися не скласти, а виключно для того ,щоб уникнути ризику захворювання. Наперед вдячна за роз’яснення.
Галина
Для Світлана: справа в тому, що тут проблема із законодавством. Ваш син навчається на "молодшого спеціаліста". цей рівень відносився до системи вищої освіти (в 2020 році його вже не існувало і набір здійснювали на фахових молодших бакалаврів", які відносяться до системи передвищої освіти). згідно закону про вищу освіту, навчатись можуть лише ті, хто успішно здав ЗНО (саме ЗНО, а не ДПА). ось тому і постало питання, що ті хто в минулому році не здвав ДПА у формі ЗНО, мають бути відраховані, якщо не здадуть ЗНО
Коментувати
Вікторія
у мене таке питання: моя донька вчиться в коледжі на 3 курсі закінчує його у 2022році. Чи обовязково їй в цьому році здавати ЗНО? І який термін дії сертифікатів ? Дякую
Влад
Для Вікторія: вони зараз здають ДПА, для отримання атестату. Але можна відразу здати ЗНО, щоб воно було для вступу. При вступі цього року сертифікати дійсні за 2018 - 2021 роки. Як буде у рік вступу Вашої доньки, ще невідомо.
Валік
Студент коледжу закінчую 2 курс, фактично здобуваю середню повну в цьому році, але нп випускник тобто диплом не отримую, тобто ще навчаюсь маю здавати дпа, зно, якщо провалю, в коледжі вже не зможу продовжити навчатися і навіщо мені здавати дпа зно якщо я не випускаюсь і вступа у виш нп буду?
Коментувати
Юля
Доброго дня! Чи можна здавати 4 предмет ЗНО англ. мову, якщо в школі основна німецька, а англійська була лише до 10 класу?
Яковенко
Може хто роздивився точніше? Не зрозумію таке питання - чи обов*язково виконувати ВСІ завдання з історії, якщо історію здавати ТІЛЬКИ для ДПА? Чи визначається бал ЗНО у такому випадку і де про це написано?
Влад
Для Яковенко: Ви повинні відмітити при реєстрації, що Вам потрібне оцінювання в 200 х бальній системі, якщо хочете бали ЗНО. Але це вже Ви здаєте не ДПА, а ДПА і ЗНО. Якщо не відмічаєте, що Вам потрібна оцінка в 200. х бальній системі, то отримуєте тільки оцінку ДПА в 12 бальній системі. Але з цим нікуди не вступите вище
Коментувати
Тоня
Здравствуйте, подскажите пожалуйста,ребёнок-инвалид освобождён от ДПА,учится на 2-м курсе колледжа,нужно ли нам сдавать ЗНО чтобы закончить колледж.Я ничего не понимаю,нас могут отчислить если мы не сдадим ЗНО?
Анастасия
Здравствуйте! Я окончила колледж в 2016 году, имею диплом младшего специалиста. И аттестат за 11 классов, естественно. Если я хочу поступать в этом году в ВНЗ, причём не просто в гуманитарный, а творческий (кино), то мне всё равно нужно сдавать ЗНО по математике, чтобы участвовать в нём или могу сдать только нужные для поступления (Укр. мова и лит. и история/англ.), а математику вообще не сдавать?
Влад
Для Анастасия: Ви читати вмієте? Ви пишете під статтею, де про це вже написано! Випускники шкіл 2021 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів: Ви являєтесь випускником, щоб здавати математику? Ви вже выпустились, атестат отримали. Яка математика? Її здають ті, хто отримує атестат з 2021 року.
Влад
Здаєте ті, які потрібні для вступу і все
Коментувати
Ольга
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, в этом году дочь после 11 класса будет сдавать ВНО и как дополнительный предмет(5й) берет французский язык и имеет диплом уровня В2: - могут ли ей засчитать автоматоматически ВНО? - можно ли взять его 4м предметом на выбор если в 10м и в 11м классах не было французского в школе и так же засчитать его автоматоматически?
Галина
Для Ольга: на дпа можна взяти лише ті предмети, які вивчались в школі. дпа - випускний іспит. навіщо записуватись на зно на яке не підете?
Ольга
Для того, чтобы поступать в Украине на французскую филологию...
Коментувати
Тетяна
Доброго дня, здавала ЗНО на 2 курсі коледжу в 2019, чи можна результати з української мови та літератури використовувати цього року для вступу в інститут на іншу спеціальність?
Галина
Для Тетяна: можна, якщо результат влаштовує
Коментувати
Олександра
Доброго ранку підкажіть будь ласка чи можу я з тестами 2020 вступати у ВНЗ у 2021 році? Дякую
Влад
Для Олександра: можете
Коментувати
Ярослава
Якщо отримала повну загальну середню освіту по закінченню коледжу, потрібно відсилати копію лише диплома, чи диплома з додатком, який надали з оцінками з коледжу? Закінчувала 9 класів. Атестат лише за 9 клас. Та являюсь випускником минулих рр. Дякую.
Уляна
Питання. Якшо мене влаштовують бали з мого зно 2020 але в 2021 році я хочу вступи заочно на англ мову. Чи можу я доздати лише англ мову і чи буде це дійсним??
Влад
Для Уляна: можна, буде дійсним
Коментувати
Тетяна
Добрий вечір,підкажіть, будь-ласка, я вибираю 5зно, якщо один не склав, чи можу отримати атестат, і при вступі не брати цей предмет до уваги? Дякую.
Влад
почему в списке предметов для зно по выбору нет зарубежки? чому в переліку предметів нема зар. літ?
Аля
Доброго дня ! Якщо в коледжі в цьому році не скласти ЗНО, то відрахують чи є право перездачі на наступний рік ?
Валерій
Доброго дня я минулого року 2020 здавав ЗНО з 4 предметів зі всіх склав. цього року хочу здатавати ті самі предмети так я думаю шо здам на більший бал. Чи не анулюється результати минулого року, як що я цього не складу ЗНО чи наберу меньшу кількість балів ніж минулого року.
Влад
Для Валерій: не анулюються, можна використовувати результати різних років з 2018 року
Коментувати
Маргарита
Чи потрібно зно для другої вищої освіти не за першою спеціальністю??? Перша освіта філолог, хочу вступити на юридичний факультет.
Ната
Для Маргарита: а які документи потрібно мати??
Галина
Для Маргарита: no
Коментувати
Анастасія
Минулого року складала зно, але не вступила. Чи потрібно мені складати його цього року, зокрема з української та математики? Або я можу просто подавати документи до ВУЗу коли почнеться вступна компанія?
Влад
Для Анастасія: перечитайте ще раз абзац статті, під якою Ви пишете! Випускники шкіл 2021 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів: Ви являєтесь випускником?
Коментувати
Ната
Я минулого року здавала зно...але цього року планую здати математику можна чи ні?
Влад
Для Ната: можна
Коментувати