Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віка
Добрий день, я випускниця 2020 року (11 кл), складала ЗНО з укр. мови, математики та англ. мови. У 2021 перескладатиму зно з математики та англ. мови, а результат з укр. мови візьму за 2020. Хочу вступити на комп. науки, де є вибір між фізикою та англійською. Чи потрібно мені складати фізику 4 предметом за новими правилами чи можна вступати з трьома предметами? Чи це тільки для майбутніх випускників?
Галина
Для Віка: Ви здаєте тільки ті предмети, які треба саме Вам. 4 предмети здають на ДПА
Коментувати
Марія
Якщо я планую поступати на математичний факультет, чи можна мені здавати мову і літературу чи обов‘язково здавати тільки мову?
Оксана Оксана
Доброго дня! Чи може Міністерство освіти вирішити питання для виходу на заняття учнів 11 класів. Це неможливо підготуватись до. ЗНО самостійно, без особистого контакту з учителем.
Студент
Якщо до 11 класу дитина не навилася вчитися, значить, вона не здатна вчитися, і їй не місце у вузі. Зараз стільки інтернет ресурсів для самостійної підготовки до ЗНО, що тільки повний дебіл не може підготуватися самостійно.
kira
огромный плюс!!
Коментувати
Вячеслав Украинцев
Как хорошо, что эту парашу сдал и еще раз не собираюсь. Убл*дку, который додумался соединить ЗНО с ДПА, желаю соединить вилку с розеткой. М*дак.
Олена Коцан
Доброго дня,якщо 9-класник збирається продовжити навчання в школі,чи він теж зобов’язаний здавати ЗНО?
Viktoriia
Для Олена Коцан: 9-класники ЗНО не складають. Вони складають ДПА в школі.
Коментувати
Марина Дударь
Вот только зачем Зно нужно? Вед это дополнительные затратные на зно из бюджета. И меньше будет затраты на вузы, а значить будет меньше бюджетных месть в тех же вузах. А Взятки как брали, так и берут. И дополнительный расходный материал центры проведения этого же зно. А если учесть что эти центры покупают задания на сайтах для покупки студенческих работ. То, что можно говорить про их работу. А если учесть, сколько будет абитуриентов после школы, колледжей и магистров, то проверках их работ будет нулевая из за количества. Тут уж будет, понравился абитуриент при регистрации в центре качества образования или нет. Разве это уже не кумовство? И не факт что абитуриенты, не знают, кто сидит в комиссии, и не занесут им взятку. Также не факт что сами те люди которые работают в центре качества образования не могут иметь по нескольку телефонных номеров и аппаратов и звонить абитуриентов прося взятки.Или даже сами к ним не приезжают по этежи взятки за сдачу.
Олена
Для Марина Дударь: от якби ви здавали ЗНО, може б хоч трохи грамотніше писали. Більш чесної та прозорої системи оцінювання знань, ніж зно, поки що не придумали. Вона не ідеальна. Але повертатися в часи, коли діти небагатих батьків не могли вступити в виш, бо батька не мали грошей на хабар, точно не можна.
Коментувати
Ірина
Скажіть, будь ласка, якщо моя дитина в цьому році закінчує коледж, вже має атестат і історія з англійською їй не потрібні для вступу у ВНЗ, то можна не здавати ЗНО за цими предметами? Достатньо тоді трьох ЗНО і атестату за 2019 рік?
Влад
Для Ірина: достатньо
Коментувати
Толя
Здаєм 4 а для вступу потрібно тільки 3?
Влад
Для Толя: да
Коментувати
Владислав
Вітаю. Якщо в мене зно 2016 року, а ВНЗ приймач (як я зрозумів) зно 2017 - 2020рр Чи потрібно мені знов здавати?
Вікторія
Для Владислав: Якщо сертифікат не вважатиметься дійсним в наступному році, то так, вам необхідно знову здавати зно з відповідного предмета
Коментувати
Адмін
Вступ до закладу на основі ЗНО або іспитів. http://colleges.com.ua/educational-institutions/510-19018
Бодя
Підкажіть, будь ласка, чи потрібно здавати мені зно якщо я поступаю до закордоннонго вузу.
Артур
Для Бодя: ні
Коментувати
Оля
Що робити випускникам коледжу, чи потрібно їм знавати ЗНО, якщо вони поступають в університет, по своїй спеціальності? Скажіть, будь-ласка?
Артур
Для Оля: Привіт. Так у цьому році потрібно.
Коментувати
Дарина
Добрий день! Студенти університетів будуть складати ЗНО з англійської за шкільною програмою чи університетською?
Оля
Добрий день. Я зареєстрована на дпа—зно Чернівецька обл. Зараз знаходжусь за кордоном. Як дістатись пункту проходження, якщо транспорт не курсує? І чи повинна я проходити самоізоляцію?
Вадим
В 2019 году я не сдал только один украинский язык.В 2020 году на перездать все 3 предмета или можно один украинский? И как мне подавать заявления в институт потом ?если в 2019 году не сдал украинский и в аттестат с оценками по украински стоит 3 балла?
ВЛАД
Для Вадим: ПЕРЕЗДАТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ , І ПОДАВАТИ З АТЕСТАТОМ, ЯКИЙ Є
Коментувати
Оленс
Доброго дня. Підкажіть будьласка, я закінчила школу у 2006 році+маю диплом молодшого спеціаліста, чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я платную вступати до ВНЗ?
Галина
Для Оленс: Звичайно треба
Коментувати
Лариса
Добрий день! 2020 року ЗНО з Біології і екології здаватимуть по “новому». Коли з‘являться перелік тестових завдань та роз‘яснення щодо даного ЗНО?
Тетяна
Для Лариса: Цікаво... Дякую за надану інформацію... Мабуть у травні як раз і будуть нові тести з розясненням
Коментувати
Светлана Куколь
Доброго дня,чи може дитина бути звільнена від здачі ЗНО по стану здоров’я,якщо не можна нервувати.Ми тільки реєструватись,вчителька орала,щось не так записала,бо сама неовує,а в дитини розболілась голова і кров річкою з носу,ватою заткнули ніс,і продовжувала далі реєструватись,а вчителька продовжувала,для чого таке ЗНО,яке може коштувати здоров’я,чи ,навіть,життя???
Olga
Для Светлана Куколь: То це ви, маманя, повинні були подбати про довідку ЛКК, за якою вашу дитину звільнили б від ДПА.
Галина
Для Светлана Куколь: Звільнення від ЗНО за станом здоров’я лише у відповідності до спільного наказу МОН і МОЗ від 29.08.2016 № 1027/900. І варіант "бо нервується" там не пройде, якщо у вашої дитини немає захворювання з переліку наказу
Мелиса
Що то за вчитель, який не може зi школярами спiлкуватись?
Коментувати
Тетяна
Добридень, шановні фахівці! Прошу ваших розяснень та порад щодо складання ЗНО або ДПА у форматі ЗНО студентів другого курсу коледжів. Саме питання: що саме ми здаємо та чим відрізняється ЗНО та ДПА у форматі ЗНО? Який саме документ отримає дитина після здачі іспитів? Та буде мати змогу студент з цими докуметами (сертифікатами ДПА/ЗНО) спробувати свої сили цього літа на вступі до ВУЗів? Ще одне важливе питання - у разі нескладання (отримання менше 100 балів) з одного з предметів ЗНО чи може колледж відрахувати дитину з учбового закладу, навіть при умові сдачі літньої сессії (спец. предмети)? Та яким чинним законодавчим документом буде користуватися при цьому учбовий заклад?
Галина
Для Тетяна: Ви здаєте те саме, що й школярі. За предмет отримаєте і оцінку за 12-бальною шкалою (яка піде в атестат) і за 100-бальною шкалою (яка буде враховуватись при вступі до вишів). Якщо не складете ЗНО (отримаєте менше від прохідного балу), то коледж Вас мусить відрахувати. Користуватись буде ЗУ "Про вищу освіту", де написано, що вступ до вищих закладів освіти (а Ви ступали саме до вищого закладу освіти І-ІІ рівнів акредитації) можливий лише через ЗНО. Сертифікату ДПА не існує - оцінка йде в свідоцтво про повну середню освіту.
Тетяна
Дякую за відповідь. Не зрозуміло тільки чому оцнювання за 100 бальною шкалою, а не за 200? Тобто ми вступили два року тому у коледж, зараз пишемо три ЗНО, отримаємо шкільне свідоцтво с відмітками ДПА та три сертифікати ЗНО за 200 бальною шкалою, та маємо змогу маючи шкільне свідоцтво та три сертифікати ЗНО вступати до ВУЗів?
Коментувати
Юлія
Доброго дня, є декілька запитань, я на 2 курсі коледжу, якщо я не склам ЗНО, то просто марно потрачені два роки? І якщо наприклад я склала ЗНО з історії на 120 , а в коледжі прохідний 130, то це виходить виженуть?
123
Для Юлія: Ви говорите дурню. Прохідний бал - це бал необхідний для вступу (коли вступають на базі 11-го класу). Ви вже є студенткою. тому виженуть лише у випадку, коли Ви не наберете 100 балів (мінімум). Вам віддуть свідоцтво про повну середню освіту і відрахують з коледжу. Тобто чи можна вважати роки марно потраченими вам видніше. Що 2 роки в школі, що в коледжі - результатом є атестат.
Коментувати