Реєстрація на ЗНО у запитаннях та відповідях

УЦОЯО пропонує ознайомитись з відповідями на найбільш поширені запитання щодо проведення ЗНО

Реєстрація на ЗНО у запитаннях та відповідях

Відповіді Українського центру оцінювання якості освіти на найбільш поширені запитання щодо реєстрації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році.

Чи приймаються для вступу до ВНЗ сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти, видані у 2016 році?

Так. Згідно з Умовами прийому у 2017 році під час вступу до вищих навчальних закладів будуть дійсні сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 і 2017 років.

Коли розпочинається реєстрація для участі в ЗНО?

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінювання у 2017 році триватиме з 6 лютого до 17 березня.

Які документи необхідно подати, щоб зареєструватись для участі у ЗНО 2017 року?

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року такими документами є сформована реєстраційна картка (з фото, заповнена від руки та власноруч підписана), копія паспорта або копія свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 01 вересня 2016 року не виповнилося 16 років, та осіб, які не мали можливості отримати паспорт громадянина України у зв’язку з тим, що проживають на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) або на неконтрольованій території Донецької та Луганської областей).

Для інших категорій осіб – це сформована реєстраційна картка (з фото, заповнена від руки та власноруч підписана), копія паспорта, копія документа про повну загальну середню освіту (випускники минулих років) або довідка з місця навчання, що підтверджує здобуття в січні – серпні 2017 року повної загальної середньої освіти (учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів).

Для осіб, які потребують створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання – крім вищезазначених документів, потрібно надати відповідний медичний висновок за формою № 086-3/о.

Куди потрібно надсилати документи для реєстрації на ЗНО?

Випускники 2016-2017 навчального року подають комплект реєстраційних документів особі, відповідальній за реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання в загальноосвітньому навчальному закладі, який закінчують. Решта осіб – надсилають на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Яку максимальну кількість предметів може обрати особа для проходження ЗНО?

Кожен учасник зовнішнього оцінювання може обрати для проходження тестування не більш ніж чотири навчальні предмети.

Які обов'язкові предмети для проходження ЗНО?

Обов’язковим навчальним предметом для подачі документів для вступу до вищих навчальних закладів є українська мова і література.

Як обрати предмети для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО?

Випускники поточного року, створюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів, із яких їм буде зараховано результати ЗНО як оцінки за ДПА. Перший обов'язковий предмет – українська мова. Другим обов’язковим предметом учасник може обрати або математику, або історію України. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування 2017 року (математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія). Для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України та пройти ЗНО з цих предметів.

Куди можна звернутись за допомогою в реєстрації?

Якщо Ви є випускником поточного року загальноосвітнього навчального закладу, зверніться за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання у Вашому навчальному закладі. Якщо ж Ви – випускник минулих років, то можете звернутися до працівника пункту реєстрації.

Чи обов’язково проходити ЗНО за місцем реєстрації (прописки)?

Під час реєстрації для участі в ЗНО необхідно вказувати адресу фактичного перебування на період проходження тестування. Відмітка в паспорті про місце реєстрації значення не має.

Коли буде відомий графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання?

Відповідно до Календарного плану проведення зовнішнього незалежного оцінювання графік проведення додаткової сесії ЗНО-2017 буде затверджено до 28 квітня.

Коли буде відомий графік проведення вступних випробувань у формі ЗНО для здобуття ступеня магістра?

Порядок вступу на навчання та проведення єдиного фахового вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання затверджується Міністерством освіти і науки України. Очікуйте на оприлюднення відповідного документа.

Паспорт у вигляді ID-карти не містить серії. Що зазначити під час створення реєстраційної картки?

Оскільки такий документ не містить серію, під час створення реєстраційної картки це поле залишається порожнім. Зазначається лише номер документа.

Відповіді надані фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти.

РЕЄСТРАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ 2017 РОКУ

РЕЄСТРАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ МИНУЛИХ РОКІВ

Освіта.ua
23.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Якщо я здавала ЗНО минулого року на одне призвіще, а цього року потрібно доздати ще одне зно , але вже на нове .Чи можна при вступі об’єднати всі зно які я здавала з різними прізвищами .Чи потрібно перездавати всі ЗНО на нове?
Андрей
Для Анна: Нужно предоставить свидетельство о заключении брака, где указана смена фамилии.
Галина
Для Анна: Ні всі перездавати не потрібно. А ось через кабінет Ви зареєструватись на вступ не зможете. Вам доведеться подавати документи в паперовому вигляді, разом з документом про зміну прізвища (тим більше, що атестат у Вас теж на інше прізвище)
Коментувати
Оля
Я отримала сертифікат де вказано 3 предмети ,а зараз хочу додати ще один,документи надсилали цілим класом ,всі прізвища вказували на одному бланку,відправляла класний керівник,зараз мені потрібно за мене одної знову всі списки поновляти, чи я особисто можу сама відправити і що саме???
Людмила Гаранжа
Якщо я не обрала в основній сесії ЗНО математику, можна скласти її на додаткової сесії про всяк випадок?
Ірина
я зіпсувала реєстраційну заяву,як роздрукувати нову?
Юлія
Якщо я маю сертефікат ЗНО 2016,але хочу ще раз скласти іспит в 2017. Питання: чи анулюється сертефікат зно 2016 в даному випадку?
Василь
якщо документи уже відправлені чи є можливість переєструватися?
Ян
ЗНО( не пробне) э платним чи ні? Прийшов сертифікат, а якихось реквізитів для оплати ні
Юлия
Для Ян: оно бесплатное
Коментувати
ВЕРОНІКА
ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЩО ДОКУМЕНТИ ОТРИМАНІ І ОБРОБЛЕНІ В ЦЕНТРІ.
Марія
Підкажіть, будь-ласка, скільки заявок на спеціальності у вузи я можу подавати в 2017 році?
Сергій
Для Марія: вступники зможуть подати не більше дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення та не більше, ніж з чотирьох спеціальностей
Коментувати
галина
якщо я зареєструвалась 23 лютого на три предмети і ще не відіслала пакет документів . а мені потрібен четвертий предмет що робити
Марія
Для галина: просто зареєструйтесь на сайті знову та вкажіть 4 предмети на зно. і вже нові документи роздрукуйте і відправляйте
Коментувати
Оксана
Як правильно зареєструвати екстерна, який зараз проходить навчання за кордоном(за програмою Flex) для участі у додатковій сесії ЗНО, бо на основну сесію не встигає повернутися?
Минулорічний екстерн
Для Оксана: Зателефонуйте в регіональний центр - там все розкажуть
Коментувати
Skjeld
Ще одна проблема. Це здача ЗНО не у своєму місті. Шановні чиновники-освітяни, по-перше поясніть будь ласка чому майбутній абітурієнт має за свій кошт їхати до пункту здачі (тобто в іншій школі та місті)? Це не правильно. У власному місті доцільніше здавати. По-друге, інша територія психологічно впливає на свідомість того хто здає цей тест і відповідно результативність на порядок знижується.
Олег
Для Skjeld: Та раніше абітурієнти їздили по всій країні, здавали вступні іспити.
Anna
Для Skjeld: так все пишут ЗНО в незнакомых школах. Это нормально. Просто для кого-то эта другая школа в 30 минутах на маршрутке а для кого-то в другом городе ( на сколько я понимаю в другой город мало кого отправляют ибо мы ЗНО писали в своем же районе города Киева)
Коментувати
Skjeld
Варто б попрацювати ІТ-спеціалістам в плані стабільності сайту. Оскільки минулого року важко в денний час було здійснити реєстрацію.
Юлия
Для Skjeld: такие серверы стоят очень дорого, на такую ерунду как ЗНО наше государство тратиться не будет)
Коментувати