Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Чи потрібно відсилати дві додаткові фотографії,крім тих,що приклеяні на реєстраційну карточку?
Ольга
Добрый день. Если я заканчивала школу больше 10 лет назад, 11 классов. + имеется дипломы с двух училищ, нужно ли мне сдавать ЗНО, чтобы поступить в колледж?
Галина
Для Ольга: училищ яких? ПТУ? тоді треба. І вступати будете на основі атестату.
Марія
Які саме документи підправляти для реєстраціі на зно2020 р випускникам минулого року?Чи потрібно ще 2 додаткові фотографіі класти в конверт,крім тих двох ,що приклеіні на реєстраційній картці?
Коментувати
Алена Каширина
Скажіть, будь ласка, я складала ЗНО у вигляді ДПА в 2018 з укр.мови і літ-ри, чи потрібно мені його перескладати, щоб вступити до університету, чи можна користуватися і цим?
Влад
Для Алена Каширина: можна скористатися
Коментувати
Анастасія
Підкажіть будь ласка , я за реєструвалася на ЗНО на одне прізвище паспорта, а по причині, що я одружилася мені треба міняти паспорта, що мені робити ?
Галина
Для Анастасія: Ви що взнали про це зараз? Чому спішили з реєстрацією. Або навіщо змінювали прізвтще, якщо вже за ним заоеєструвались? Чому думати почали тепер а не завчасно? Дзвоніть у регіональний центр і з’ясовуйте. Це дуже надзвичайний випадок, а не практика. Всі планують своє життя нормально.
експерт
Для Анастасія: До 24.03 можна внести зміни до реєстраційних даних. Треба заново сформувати реєстраційну картку, надіслати пакет реєстраційних документів, включаючи сертифікат, який вам надіслали
Коментувати
Мороз людмила
Ми здали документи для отримання дубліката втраченого атестата ще у вересні Його досі немає. Як нам подати документи на ЗНО? Чи ми рік втратимо? Чому так довго виготовляють документ?
Андрій
Я вже отримав диплом бакалавра, тепер подаю на магістра. Підскажіть, якийрозділ правильно обрати і які предмети потрібно здавати на ЗНО
Настя
Доброго дня! Чи потрібно складати ЗНО для вступу на бакалавра, якщо є диплом молодшого спеціаліста?
????????
Для Настя: так, потрібно, але щоб уточнити інформацію подивись на сайті університету, тому що це залежить від спеціальності які предмети здавати.
Коментувати
ForCatEat.at.ua
Сколько стоит сие удовольствие? - Знаки для набора минимального кол-ва символов: !
Анастасія
Якщо в мене є вже 11 класів ,і я в тому році складала іспити у формі зно ,пройшла тільки історію ,українську провалила ,то в цьому році я хочу скласти українську мову,то у якій формі треба мені складати ? Хочу у коледж
Богдана
Чи потрібно відсилати копію додатка до атестату?.
Рома
Для Богдана: Нет
Коментувати
J
Нужно ли отсылать дополнительные фотографии помимо тех двух которые наклеены на регистрационную карточку?
А
Копію свідоцтва про здобуття повної з. освіти з обох боків потрібно чи тільки з одного де є код, прізвище тощо
ДАНА
Для А: Так,з обох
Коментувати