Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас
Доброго дня, для вступу на магістратуру, реєстрація на ЗНО також в цей термін відбувається?
Ніна
Для Леся: Для Тарас: Ні, в травні -червні
Катя
Доброго дня,я закінчила пту ще у 2006р(молодший спеціаліст),зараз хочу продовжити навчання за даною спеціальністю(заочно)чи потрібно здавати ЗНО?
Коментувати
Леся
Добрий вечір!Син навчається на 1 му курсі,але в цьому році хоче складати ЗНО ,щоб вступити на інший факультет.Який перелік документів потрібно для реєстрації?Дякую.
Ніна
Для Леся: на кого навчається? на бюджеті чи на контракті? на кого планує вступати? до тогож вишу чи до іншого?
Коментувати
Степан
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, як можна здати ЗНО не за місцем прописки. Я з центральної України, а живу зараз в Тернополі, без прописки, то як мені вказати реєстрації, щоб екзамен в мене був саме у Тернополі?
Анна
Для Степан: просто вчажи місто
Коментувати
Яна
Добрий день. Підкажіть чи потрібне ЗНО для тих які закінчили пед. училище ще 2000році і моють стаж 20 р, а тепер хочуть вступити у вищий навчальний заклад. Можливо для таких вступників є якісь зміни..
Галина
Для Яна: так треба. з укр.мови та літератури
Ніна
Яно, Ви хочете вступити на вчителя?
Коментувати
Анна
Добрый день. Я сдавала Зно в виде Дпа в 2020 году со своей группой училища. Продолжаю учиться в этом училище и хочу пересдать зно. Могу я отправить документы как и в прошлом году от училища.
989
Для Анна: ні. Ви є випускником минулих років. Училище подає тих, хто здає дпа
Влад
Для Анна: Ви здавали ДПА у вигляді ЗНО, а не навпаки.
Коментувати
Іванка
Скажіть ,будь ласка, чи можна при вступі використовувати зно мову за 2019 рік,а математику,біологію за 2020?
Ppp
Для Іванка: можна; комбінувати сертифікати зно можна як забажаєте
Коментувати
Вікторія
Чи можна ще відправити документи для реєстрації? Мені невдалося це зробити до 24 березня. Чи вже чекати наступного року?
Андрей
Фотографии можно было отправить только до 24 березня? То-есть на данный момент уже нельзя просто отправить все документы аттестат?
Людмила
При реєстрації на ЗНО не було внесено лише 2 предмета замість 3. Які є варіанти додати предмет. І чи є можливість складання ЗНО з невнесеного предмету у додаткову сесію?
Алла
Здраствуйте ,мне пришёл ответ про регистрацию,но на почте сказали,что бросили в почтовый ящик,в почтовом ящике его нет,в руки мне не вручили,яко бы в связи с карантином,что мне теперь делать?
Марія
Підкажіть мені будь ласка чи можна здати ще документи назенео бо я не встигла з тім карантином зробити їх
John
Підкажіть будь ласка скільки часу триває доставка доставка укрпоштою по місту?
Яна Чебан
Підкажіть , будь ласка, чи можливе продовження реєстраційного періоду у зв’язку із ситуацією в країні?
Юлія
Допоможіть! Якщо у зв’язку з станом здоров’я не встигла відправити документи можливо якость продовжити термін подачі документів на реєстрацію?
123
Для Юлія: Ви хворіли 2 місяці? Перенесить вступ на наступний рік.
Коментувати
Інна
Що робити якщо сертифікат про середню освіту в університеті і його не можуть надати через карантин, чи можна вкласти копію диплома молодшого спеціаліста?
Ірина
Чи можна в пакет документів для реєстрації вкласти не копію свідоцтва про середню освіту, а копію диплома молодшого спеціаліста?
Коля
Чи потрібно відсилати копію паспорта з пропискою,чи достатньо тільки першої сторінки з фото ?
Олег
Скажите пожалуйста, я в городе нахожусь, а аттестат со школы дома в селе, в связи с коронавирусом нет возможности выехать с города, можно ли что б мне прислали фотографии аттестата, а я их роспечатаю и напишу згидно з оригиналом? Можно так или нужно именно копию? Подскажите пожалуйста, времени вообще мало остаётся
Таня
Скажіть будь ласка чи на всіх копіях документів .( ПАСПОТР .АТЕСТАТ) МАЄ БУТИ написанно Згідно оригінал.? І чи можна подавати повторно заявку .
Таня
Добрий день Чи можна ще відпрвляти заяку на ЗНО .УЖЕ Є ДИПЛОМ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ КОЛЕДЖУ. Уже відправили, але на копіях не написали з гідно оригіналу .
Hala
Для Таня: А навіщо диплом про закінчення коледжу при реєстрації на ЗНО? має бути атестат. Якщо Ви вже відправили докементи, то це буде повтор. Вам треба з’ясувати, як замінити документи. реєстрація до 24 березня. Дзвоніть в Центр оцінювання і питайте.
Коментувати