Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Як зареєструватися тільки на 1 географію, на яку в минулому році не явились, мову і історію здали добре.
Настя
Доброго дня. Я підготувала всі необхідні реєстраційні документи та відправила поштою ще 17.02 коли мені повинен прийти сертифікат та реєстраційний документ для участі в ЗНО? До 05.03?
serj
Для Настя: Ні. То ви маєте час до 05.03 надіслати документи. Вам можуть прийти піжніше
Коментувати
Ярик
Доброго дня, я на зно зареєструвалася 27.02.2021р сьогодні 02.03.2020 р варто надсилати документи поштою чи вже немає сенсу бо невстигла до 1 березня?
Ирина
Для Ярик: можно отправлять документы по 5.03. Смотрят дату отправления по почтовому штемпелю.
Коментувати
Виктория Полат
Добрий день.Син закінчує технікум.Хоче здавати ЗНО з англійської мови.Документи надсилати укрпоштою чи можна в електронному вигляді?Потрібне свідотство про закінчееня школи ,чи довідка про те що навчається в технікумі?Дякую.
Zz
Для Виктория Полат: Укрпоштою,рекомендованим листом.Копію атестату треба.Ви взагалі читали,як зареєструватись на зно випускникам минулих років?
Коментувати
Алёна
Доброго дня 15 лютого відправила реєстраційнку картку для участі в ЗНО, сьогодні 10 день, стан опрацювання лише пише коли була реєстрація і все. Підкажіть будьласка, що робити?
Оля
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи важливо якою поштою відправляти документи для реєстрації на ЗНО?
Андрій
Якщо я студент університету що складав зно 2020 року як мені себе відмічати як студена закладу вищої осівти чи випускника минулих років ?
Люба
Для Андрій: Я також студент університету і складала ЗНО у 2020 році,реєструвалась як випускник минулих років.
Коментувати
Люба
Відправила документи до регіонального ЦОЯО (реєстраційну картку ,копію паспорта,копію свідоцтва про ПЗСО)У контрольно-іформаційному листі не було зазначено ,що потрібно додатково дві фотокартки і я їх не надіслала.У статі сказано ,що потрібно ще дві фотокартки .Чи зареєструють мене без них?ЦОЯО надішле після реєстрації сертифікат рекомендованим листом?
Галина
Для Люба: дзвоніть в центр і домовляйтесь що вишлите. в сертифікаті має бути вклеїне фото
Люба
Так, на сертифікаті має бути фото,але хіба його не можуть взяти з реєстраційної картки на якій також є дві фотокартки?
Коментувати
Наталія
Не можу опреділитися що здавати ,укр.мову з літературою,чи укр мову...???щось є обов’язковим, геть заплутали.Випускник минулого року,малий бал був з укр.мови та літератури,хочу знову ,може кращі буде бал
Злий вчитель
Для Наталія: Прочитавши твоє есе, допоможу тобі "опреділитися". Не здавай нічого. Так буде краще для всіх. :-)
Олена
Якщо це потрібно для вступу в ЗВО, то здавайте мову з літературою. Цей комплект обов’язковий майже для всіх спеціальностей. Не промахнетесь.
Коментувати
Настя
Доброго дня. Я випускник минулих років, роздрукувала реєстраційну картку, що потрібно писати в бланку заява?
Ніна
Для Настя: Ви коли друкували перед цим цією реєстраційною карткою був ще перший аркуш. на ньому приклад заяви. Воно у форматі pdf, не може бути окремо. Цей лист точно був там. перевірте
Коментувати
Фан
Вступ на медичні спеціальності ща ЗНО або іспитами: https://www.facebook.com/193482491223374/posts/860207134550903/
Вікторія
Доброго дня, я студентка ВНЗ 1 курсу, складала ЗНО. Я хочу препоступити в інший ВНЗ, якщо вдасться. Яка в мене категорія випускник минулих років або студент закладу вищої освіти?
Ніна
Для Вікторія: Випускник минулих років
Коментувати
Анастасія
Доброго дня, я вже здавала ЗНО минулого року. В цьому році теж буду здавати, чи потрібно мені нову реєстрацію робити? Як правильно зареєструватись? Дякую за відповідь.
Влад
Для Анастасія: в статті ж написано, як це робити!
Коментувати
Вероніка
Доброго дня. Планую в цьому році змінити університет. Маю сертифікат ЗНО за 2020 без математики. Так як її зробили обов’язковою, то чи потрібно мені її складати? Для спеціальності вона необов’язкова.
Влад
Для Вероніка: математику здають ті, хто випускаються. Ви вже выпустились.
Галина
Для Вероніка: обов’язковою математика є тільки для дпа, а не для вступу
Коментувати
Софія
Доброго дня! Буду вдячна за відповідь. Питання таке я учениця 11 класу, але вчуся екстерно так як вже вчуся закордоном в коледжі. Нажаль приїхати на реєстрацію ЗНО не можу. Чи можна провести реєстрацію без мене або чи можу є зареєструватися онлайн?
Галина
Для Софія: а Ви й не потрібні на реєстрації. Ніхто не їде з села Кіровоградської області в Одесу аби зареєструватись
Коментувати
Назар
Доброго вечора у мене питання якщо я в тому році написав відмову на те щоб здавати ЗНО, то я цього року зможу здати зно якщо я втратив свідоцтво про середню освіту і чи зможу я його відновити
Галина
Для Назар: спершу відновлюєте документи. без них ніхто не зареєструє
Коментувати
Якось так
Ваші сертифікати знаходяться в базі ЄДЕБО. Коли ви зареєструєте електронний кабінет вступника, то в ньому Ви зможете вибрати їх для подачі у ЗВО. І можна вибрати сертифікат за той рік в якому бал вищий.
Влад
Для Якось так: але ж для вступу потрібен сертифікат як документ і інформаційна картка
Якось так
Для Влад: Минулого року (коли вступав син) теж задавався питанням де взяти оригінал сертифікату. В інтернеті знайшов купу фото кольорових сертифікатів з мокрою печаткою за минулі роки. Але зараз по факту потрібно в електронному кабінеті вступника нажати кнопочку "сформувати сертифікат" (чи якось так) і роздрукувати цей папірець на звичайному ч/б принтері. І разом з іншими документами віднести в приймальню комісію. Впевнений, що сенсу в цьому немає, адже всі оцінки ЗНО є в ЄДЕБО і підтягнуті в списки вступників, що є у приймальних комісіях.
Якось так
Вже призабув ;) Кнопочка не в електронному кабінеті вступника, а на інформаційній сторінці учасника ЗНО.
Коментувати
Tfxggcv
Доброго вечора якщо я здавала ЗНО 2019 році. Але сертефікат не зберігся то можна відновити його? Щоб було не за 2021 а за 2019?
Якось так
Для Tfxggcv: ось тут все детально прописано https://testportal.gov.ua/dubsert/
Коментувати
Галина
Доброго дня. Я вже здавала ЗНО. Цього року знов хочу здавати.1) Менi потрiбно зовсiм нову реестрацiю робити? 2) якщо попереднi показники будуть краще i я вирiшу скористатись ними то де менi узяти сертификат попереднього року?дякую.
Ніна
Для Галина: 1) Вам можна знову зареєструватися. 2) Якщо Ви нікуди не вступали минулого року, то сертифікат має бути у Вас дома. Якщо Ви навчаєтесь в коледжі ,то він там лежить. Якщо Ви його втратили, то його можна відновити. Це не складно і не дуже дорого. 2) Ви можете обирати і комбінувати оцінки з різних років - де вищий бал. Наприклад берете математику з минулого року, а мову та географію з цього року.
Коментувати
Сергей
Здравствуйте, я ученик который подпадает под категорию «випускник минулих років», но при регистрации на ВНО у меня нету выбора: сдавать профильный уровень математики или стандарт, есть только «Математика». Хотел бы поинтересоваться какого уровня эта «Математика». пс. номера УЦОЯС не отвечают, на сайте подобной информации не нашёл.
Якось так
Для Сергей: рівні є лише для ДПА (у формі ЗНО), яке здається один раз в житті - в 11 класі. Ви ж реєструєтеся на "чисте" ЗНО де потрібно відповідати на всі питання, що є в зошиті.
sddlksfgdf
Для Сергей: для вас по замовчуванню буде профільний рівень. Всі, хто вступає до ВНЗ, здають профіль без вибору.
Ніна
Ні, sddlksfgdf, невірно Ви висловлютесь. Для Сергія буде просто ЗНО з математики - 34 завдання. Профільний рівень стосується тільки оцінювання за 12 бальною шкалою
Коментувати