Учасникам НМТ радять дослухатись до порад інструкторів

Учасникам необхідно прослухати промову інструктора та дотримуватися правил тестування

Учасникам НМТ радять дослухатись до порад інструкторів

Перед складанням тесту НМТ учасникам необхідно уважно прослухати промову інструктора та дотримуватися правил проведення тестування.

Відповідна рекомендація надана вступникам від Українського центру оцінювання якості освіти напередодні початку основної сесії НМТ.

Також учасникам НМТ радять звертатися до інструктора в аудиторії у разі необхідності отримання допомоги або роз’яснень щодо роботи тестової комп'ютерної програми.

Окрім того, у разі оголошення повітряної тривоги необхідно дотримуватися вказівок персоналу екзаменаційного центру та прослідувати в укриття.

Протягом часу, відведеного на виконання завдань НМТ, учасникам заборонено мати при собі або на своєму робочому місці речі, що не передбачені процедурою проведення тестування. Їх учасники мають залишити в спеціально відведеному місці в аудиторії.

Як відомо, основна сесія тестування триватиме до 23 червня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НМТ 2023

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
05.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Система зависала, не зберігалися відповіді, після тривоги зовсім лягла. Постійно треба було перезавантажувати. Як дитині сконцентруватися, коли постійно все глючило. Втратили час. Що це за підготовка? Чи можна були впевненим, що програма зарахувала всі відповіді, коли постійно підвисала? Чому в телеграм каналах діти виставляють фото екранів під час тесту? Хтось навіть відео виклав, що знімав під час тесту.. Де в цей час були спостерігачі? За що держава платить кошти? Яка академічна доброчесність?!!! У центра оцінювання був цілий рік!!! Ганьба! Шкода дітей, які вчилися і сподівалися на гарний результат,а держава забрала у них цей шанс. Які можуть бути реформи в освіті, коли вони не можуть за рік організувати роботу нмт.
Думка
https://youtube.com/@maksmath Для СБУ роботи.... Ця влада нічого толком провести не може.... Де доброчесність!!!??? Чому учасники з телефонами на нмт?!
Ооооо
Для Думка: це жах!
Коментувати