Для учасників НМТ створили відеоінструкцію

Відеоінструкція допоможе ознайомитися з інтерфейсом онлайнової тестової платформи

Для учасників НМТ створили відеоінструкцію

Напередодні початку основної сесії НМТ Український центр оцінювання якості освіти представив відеоінструкцію, що допоможе ознайомитися з інтерфейсом онлайнової тестової платформи.

Інструкція містить інформацію про особливості роботи з сервісом, правильне позначення відповідей, послідовності виконання завдань тощо.

В УЦОЯО зазначають, що ознайомлення з корисними порадами відеоінструкції дозволить учасникам упевненіше почуватися під час тестування і показати свій найвищий результат.

Як відомо, учасники основної сесії національного мультипредметного тесту отримали можливість завантажити запрошення на тестування.

Індивідуальне запрошення, у якому зазначено місце, дату і час проходження тестування, доступне в персональному електронному кабінеті учасника НМТ.

Основна сесія тестування відбудеться в період з 5 до 23 червня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НМТ 2023

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
31.05.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людський фактор рішала
Тим, хто поступає на бюджет потрібні бали 185+. Тобто, не більше двох помилок у кожному тесті... А коли на тебе тисне час, то помилку можна зробити хоч в першому завданні...
Галина
Для Людський фактор рішала: 1. де Ви взяли бал 185+? все залежить від спеціальності. На деякі на бюджет з 150+ вступають (наприклад інженерні), і все одно недобір. 2. На деякі спеціальності вступають з балами 190+ (наприклад стоматологія), але ж все одно вступають, а значить є люди, які здатні отримати ці бали на іспиті. Ну а конкурс ніхто не відміняв. Вступають кращі
Коментувати