Випускники з ТОТ зможуть реєструватись на НМТ без паспорта

Реєстрація буде здійснюватись на підставі свідоцтва про народження та спеціальної довідки зі школи

Випускники з ТОТ зможуть реєструватись на НМТ без паспорта

Випускники з тимчасово окупованих територій, які не мають паспорта України та реєстраційного номера облікової картки платника податків, зможуть зареєструватись для участі в НМТ.

Для цього їм необхідно буде надати сканкопію спеціальної довідки із закладу освіти, де вони здобувають повну загальну середню освіту.

Школи за зверненнями випускників із ТОТ, які в них навчаються і не мають паспорта та коду, будуть виготовляти таку довідку і надсилати випускникові її сканкопію електронною поштою.

Передбачено, що Український центр оцінювання якості освіти в процесі реєстрації для участі в НМТ буде приймати від випускників із ТОТ довідку як документ, що підтверджує причину невнесення інформації про номер облікової картки платника податків та підтверджує інформацію про освіту, та здійснювати реєстрацію на підставі свідоцтва про народження та довідки.

Необхідною умовою реєстрації у такому випадку є подання вступником із ТОТ заяви до регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти щодо реєстрації для участі в НМТ на підставі довідки.

Такі вступники для реєстрації на НМТ під час створення персонального кабінету мають обрати тип документа «Свідоцтво про народження» та, якщо треба, поставити позначку «Підтверджую, що не маю РНОКПП» і надалі завантажити необхідні сканкопії.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
12.04.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів