МОН планує удосконалювати цифрові іспити

МОН планує удосконалити програмне забезпечення для проведення цифрових іспитів

МОН планує удосконалювати цифрові іспити

Міністерство освіти і науки планує удосконалити програмне забезпечення для проведення цифрових іспитів у сфері вищої освіти, зокрема, для вступу до бакалаврату і магістратури.

Відповідна мета передбачена у спільному проєкті МОН та Світового банку «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів», що має бути реалізована цього року.

У МОН зазначають, що цього року Світовий банк має намір інвестувати в удосконалення програмного забезпечення національного мультипредметного тесту, вступних іспитів до магістратури та єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

Окрім того, з метою сталого проведення вступної кампанії у рамках проєкту планується модернізувати Єдину державну електронну базу з питань освіти.

Також цього року запланований запуск національного студентського опитування та єдиної електронної наукової системи.

За словами першого заступника міністра освіти і науки Андрія Вітренка, проєкт Світового банку та МОН є єдиним інвестиційним проєктом міжнародних фінансових організацій, що надає комплексну підтримку реформуванню українського сектору вищої освіти.

Завданнями проєкту є швидке реагування на нагальні потреби вищої освіти, забезпечення відповідності навичок та знань випускників закладів вищої освіти,  підвищення ефективності використання бюджетних коштів в освіті, а також підвищення суспільної довіри до системи вищої освіти України.

Освіта.ua
06.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів