Оприлюднено демоверсію тесту НМТ з української мови

Демонстраційний варіант предметного блоку мультитесту містить 30 завдань з української мови

Оприлюднено демоверсію тесту НМТ з української мови

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант тесту НМТ з української мови.

Демонстраційний тест з української мови за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання аналогічний до вступного тесту, який буде застосований під час відбору абітурієнтів для вступу на спеціальності бакалавра (магістра медичного спрямування).

Загалом тестовий блок з української мови складатиметься із 30 завдань: 10 завдань з вибором однієї відповіді з 4 варіантів відповідей, 15 – з вибором однієї правильної відповіді з 5 варіантів та 5 завдань на встановлення відповідності (4 з 5).

Максимальна кількість тестових балів за тест з української мови складе 45 балів. Для отримання 100 балів за шкалою 100–200 балів для вступу необхідно буде набрати 5 тестових балів.

Частина тесту з української мови не міститиме завдань для надання письмової розгорнутої відповіді.

На роботу з демонстраційним тестом «Українська мова» відведено 60 хвилин. Однак під час проходження мультитесту вступник самостійно зможе розподіляти час, відведений на виконання трьох предметних блоків. Усього на виконання мультитесту буде відведено 180 хвилин.

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ БЛОК НМТ

Освіта.ua
28.02.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Вони просто взяли і за ПОВНОЮ програмою ЗНО склали завдання! А чому минулого року завдання було в декілька разів простіші і був такий же час на виконання (2 хв на завдання)?! Війна закінчилася, усе добре, навчання на "належному рівні", психологічний стан дітей узагалі нікого не хвилює! Мені страшно уявити, що вони зроблять з іншими предметами... Горіти в пеклі кожному, хто причасний до цього! Нелюди!
Олексій
Для Іван: так шо вас не влаштовує? Я як і минулорічний тест пишу на 190, так і цей. В чому ускладнення? Я встигаю за 30 хвилин якраз, ну може 40 максимум. Половину завдань за 10 секунд можна вирішити, якщо є знання
Коментувати