ВР ухвалила модель НМТ за схемою 2+1

НМТ включатиме три предмети – українську мову, математику та предмет за вибором

ВР ухвалила модель НМТ за схемою 2+1

Верховна Рада ухвалила в другому читанні законопроєкт,  що дозволить Міністерству освіти і науки провести вступну кампанію за результатами національного мультипредметного тесту.

За відповідне рішення проголосувала більшість народних депутатів під час засідання парламенту 23 лютого.

Національний мультипредметний тест включатиме три навчальні предмети – українську, математику та предмет за вибором вступника: історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія.

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
23.02.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ппппп
Скільки років дійсний сертифікат?
ГрицькоРехформа
Кожного року маємо цей балаган- зміна Правил вступу до внз. Замість серйозних кроків , визначення пріоритетів в освіті і науці , турботи про підготовку вчительства, розвій навчальноі бази , сучасних Ікт , ШІ - тягаємо кроваті по бардаку! І головне- а якість підготовки абітурієнта падає …
Солоиія
Для ГрицькоРехформа: А хто ж повинен цю стратегію розробляти? Парламент - профільний комітет Бабака. А чого ж не робить? Бо не кумекає , певно.
Коментувати
Ольга
В світі штучний інтелект синхронно перекладає на любу мову , за секунду. Нащо той іспит з англійськоі??
Кино
Для Ольга: Наверное, чтобы самые пытливые хоть иногда использовали остатки натурального интеллекта, что-то спрашивали полезное, читали и немного думали и понимали. А если совсем умные - даже использовали полученные знания практично. И нет, пока что ИИ не умеет нормально переводить, хотя бы потому, что предложенные образцы человеческого перевода за последние годы де-факто машинный перевод.
Коментувати
Oлег
Таке доленосне рішення прийняв парламент,,,. Повний капець. А хто придумав навсі магістерські програми складати іноземку? Я іі в школі не вчив , бо хімік читав . А як техолог харчування я добрий легінь. ..
Синьоок
Для Oлег: Шкарло + Бабак = Шаров
Коментувати
Василь
Доброго дня. В баталіях здачі предметів НМТ 2023 на кінець лютого , щоб не знущатись над дітьми, через недолугість МОН на чолі з Шкарлетом С. і що мутить Бабак. Де Ви були вересень,жовтень , листопад...2022! На кінець лютого 2023 логічний формат 1 обовязковий+2 на вибір випусників
Синус
Для Василь: Бабак- це франт і понтар, не більше!!
Коментувати
Тетяна Рузанова
Добрий день. Коли можна буде дізнатися, де саме, у яких містах за кордоном можна буде здати НМТ? Мене цікавить Чеська Республіка.
Тетяна
Добрий день , підскажіть чи можна здавати англійську мову як 3 предмет щоб вступити на спеціальнісь "медицина"?
Вчитель
Для Тетяна: можна,але у вас за неї буде низький коефіцієнт 0,2 або 0,25,тоді,як за біологію буде 0,5 або 0,6 на цей коефійієнт будуть перемножуватись Ваші набрані бали,
yuriy
Для Вчитель: звідки Ви таке взяли? Якщо будуть здаватися 2 обов’язкові предмети (мова та математика) з фіксованими коефіцієнтами, то, якщо я вірно розумію, на останній 3 предмет залишиться фіксований коефіцієнт. Якщо я вірно розумію умови вступу.
Коментувати
Оленка
Дякую МОН , що дослухались до дітей і батьків????. А історію діти і так вчать і знають набагато краще депутатів. А після війни все стане на свої місця. Зараз важливо було дітям допомогти
Небайдужий
Для Оленка: Кому і за що дякуєте??? За те, що ці бюрократи разом зі злодюгами-корупціонерами, тобто, депутатами зі Слуг народу замість того, щоб пр йняти закон у серпні-вересні, спромоглися зробити це аж за 3 місяці до тестування??? Ганьба всім зеленим придуркам!!!
Оленка
Для небайдужий: не псіхуй)
Коментувати
Сергій
Популізм знову переміг. Шкода дітей, які своїм життям та добробутом вже та будуть розраховуються за егоїзм та тупість попереднього покоління
Ігор
Нарешті здоровий глузд взяв гору. Про зміну предметів треба говорити на початку навчального року, а не за 3 місяці до НМТ. Як діти зможуть підготуватись. Історія України важлива, але за такий короткий період часу діти не зможуть добре підготуватись. Дякую Вам за мужню позицію та правильне рішення!
Надія Бомбушкар
Для чого філологам, історикам здавати математику? Це дурість! Історія України має бути обов’язковим предметом на ЗНО. Кожен громадянин України повинен знати історію України! Шкарлет недостойний бути міністром освіти!
Наталія57
Для Надія Бомбушкар: Кожний свідомий громадянина України має знати історію своєї країни. Цк загальна культура людини. Для цього не обов’язково її здавати на ЗНО. Здає той, хто обирає гуманітарний напрям. У ВІК ЦИФРОВІЗАЦІЇ ПОТРІБНІ ВИСОКОЇНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЛЮДИ. Наука має прогресувати, щоб ми не стояли з протягнутою рукою.
Рувим
Какая удивительная широта взглядов и высокодуховная терпимость украинского народа и лучших представителей в зРаде и на местах. Не зря когда А.Чикатило поймали, он в суде начал прикидываться дурачком, раздеваться и переходить на мову. Ну какая "страна" без своей армии, без экономики, без промышленности и без Конституции? О какой "истории" речь - о Ярославе Мудром и о герое Хмельницком, о Первой Мировой и войне с нацизмом 1941-45 или об узурпации власти и уничтожении доказательств преступлений, о гражданской войне с 2014 года, об ошфорах майдановской голоты, о велыком крадивныцтви, о продаже земли, об иностранных паспортах щирых вельмож, об обогатившихся активистах и волонтёрах, об С6У с нашивками "ss galizien", о преступлениях азова, айдара и торнадо, о бесправном и насильственном ВСУ, о дорогом и преступном сносе памятников и переименованных городах и улицах, о многомиллионных премиях?
Коментувати
Сігіневич
Гора родила мищу!! Парламенту нічого робити , як відміняти чи призначати Дпа !?!? Вилучіть це з Закону, це функція уряду! Бабак , що творите?
Аліна
добрий день , я хочу дізнатись чи можна здавати історію України 3 предмет щоб вступити на філологію іноземних мов?
Ігор
Для Аліна: можна вступати з будь-якою комбінацією предметів, але у іноземних мов коефіцієнт вступу буде явно вишим, аніж у історії.
Ігор
вищим*
Аліна
ну але все ж таки можливо вступити на бюджет ?
Коментувати
Сергій
P.S. вибачаюсь за помилки,треба було би їх виправити але модифікувати вже відправлені меседжі ніби як не можна тому нажаль так.
Сергій
Доречі,пропоную всім бажаючим зайти на сторінку Сергія Шкарлета в українській вікі,нашого міністра освіти,і прочитати,що про нього пишуть,голосував за партію регіонів,педагогічної освіти не має взагалі,а також є уродженцем Узбецькою РСР,і це тільки вершина айсберга,данного суб’єкта,якого нам навязали,для того щоб зруйнувати нашу освіти,і майбутнє наших дітей,всім раджу до відома.
Сергій
Ну і доречі,забув згадати про 5000 200х-сот бальників,взятки привіт,а може і більше,хто ж його знає,цікаво,як будуть виші обирати вступників,коли є така кількість людей з однаковими балами,хммм.????????????,а я знаю,це вони у воєнкоматах піддивилися????.
Сергій
Сплю і бачу як гуманітарії здають математику на 190,щоб потрапити на бюджет???? + Комент на 100 знаків+ це круто,ну впринципі,як і все в нас в країні,вибору в людей нуль,роби,що скажуть.
Андрій
Для Сергій: Чому обов’язково на 190? На багато спеціальностей потрібно значно менше. Тим більше у гуманітаріїв математика буде мати нижчий коефіцієнт.
Сергій
6 років тому вступав на історичний факультет,в мене на курсі було 2 бюджетних місця,на 20 чоловік в групі,я в бюджетників питав,в обох біля 190 були предмети,в мене були по 175,я пролетів,сильно сумніваюся,що щось змінилось.
Містер Х
Для Сергій: Та певне, усі такі, як ви хочуть, у "престижні зво". Немає сенсу чи у престижний, чи у місцевий ЗВО. А ви ще й походу хочете відкосити від армії, якщо ви ще 6 років тому поступали)
Коментувати
Валерія
Добрий день, коли буде щось відомого стосовно вступу до магістратури? .
Містер Х
Для Валерія: Самому цікаво, а то поки відомо, що буде ЄВІ (Англ+ТЗНК) для усіх та ЄФВВ для більшої частини спеціальностей, а там де ЄФВВ немає — вступні іспити.
Коментувати
Олексій
А коли будуть оприлюднені правила прийому? Т.