Прохідні бали з усіх предметів НМТ підвищено

Для позитивного результату необхідно надати щонайменше 10% правильних відповідей

Прохідні бали з усіх предметів НМТ підвищено

Під час вступної кампанії 2023 року для всіх предметів НМТ буде підвищено мінімальні пороги, які необхідно подолати учасникам тестування для отримання позитивного результату.

Відповідна модель НМТ презентована Міністерством освіти і науки 20 січня.

Зокрема, у 2023 році для отримання можливості брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти вступнику необхідно набрати не менше 10% від загальної кількості тестових балів за виконання кожного з трьох блоків НМТ.

Отже, зважаючи на характеристики тестів, що будуть застосовані в 2023 році, учасникам тестування для отримання мінімальних 100 балів за двохсотбальною шкалою з української мови необхідно буде набрати 5 тестових балів (з 45 можливих).

Для отримання позитивного результату з математики учасник має отримати 4 бали (з 32 можливих).

З історії України мінімальний «пороговий» тестовий бал складатиме 6 тестових балів (з 54 можливих).

Мінімальний тестовий бал з біології складатиме 5 балів (з 46 можливих).

Для того щоб отримати позитивний результат з фізики (32 можливих), хімії (40 можливих) та іноземних мов (32 можливих бали), мінімальна кількість балів, необхідна для вступу, складатиме 4 тестових бали.

Для порівняння, у 2022 році для отримання результату за шкалою 100–200 учаснику достатньо було набрати хоча б 1 тестовий бал з кожного предметного блоку НМТ.

Більше про проведення НМТ в 2023 році

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
20.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
А якщо я навчаюсь в коледжі після 9 класу мені обов’язково здавати НМТ якщо я не вступатиму десь у вищий навчальний заклад?
Моровінд
Я ось одного не розумію. Хіба ті хто здавали НМТ у 2022 сиділи без світла? А у нас тут і світла немає, і ось вам ускладнений тест. На весні - літо 2022 хоча б вчитись можна було, на тривоги вже не зважали і тоді. З історії я взагалі в шоці.
марія
Що ви так хвилюєтесь. Мажори поїдуть за кордон. А дітям пересічних громадян заломлять таку ціну за навчання ,що вони пїдуть в Польщу Чехію. Там без екзаменів і без коштовно.
Омелько
Для марія: в Чехії теж дорого
Коментувати
Натка
Перша сесія покаже рівень знань і товщину гаманців .
Володимир
Ви чокнулися? 10% знань досить для вступу до університету??? Та це ж 2 за 12-бальною шкалою! І так завдання НМТ спрощені до нікуди. Ганьба такому МОН! Війна не може бути виправданням для того, щоб неукам давати вищу освіту.
Дар’я
Для Володимир: ви такі розумні, спробуйте зараз в таких умовах навчатися.
Для Дар’я:
Підтримую Володимира. На 10% балів ще кожен пенсіонер без жодної підготовки зуміє скласти таке НМТ.
Anne
Для Володимир: Це не означає, що всіх зарахують, це просто щоб мати шанс потрапити на конкурсний відбір
Коментувати