Влада обіцяє зробити механізм НМТ зручним

Модель проведення національного мультитесту відповідатиме побажанням учасників вступної кампанії

Влада обіцяє зробити механізм НМТ зручним

Парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій разом з Міністерством освіти і науки мають на меті найближчим часом оприлюднити модель проведення національного мультитесту, яка відповідатиме побажанням вступників.

Про це повідомив голова профільного комітету Сергій Бабак.

За його словами, визначити модель проведення тестування допоможе опитування вступників.

«Ми (Комітет ВР і МОН) хочемо якомога швидше обрати якісний, безпечний і зручний механізм складання НМТ цього року! Протягом тижня буде оприлюднений фінальний механізм», – наголосив Бабак.

Для кращого розуміння потреб вступників він оприлюднив запитання для вступників і їхніх родичів, відповіді на які допоможуть ухвалити рішення щодо форми проведення НМТ. 

Формулювання голосування відповідають формі та послідовності відкритого голосування на Telegram-сторінці голови профільного комітету ВР.

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
12.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ніка
Коли будуть новини про вступ на магістратуру? Будь ласка, теж облегшить іспит. Краще зробити усну бесіду, яка була в минулому році, щоб його можна було скласти за межами України. Я Вас дуже прошу. Теж не забувайте про цей іспит, а то я чую тільки про ЗНО... І все.
Анастасія
Навіщо скасовувати математику ? Багато дітей витратили значні кошти на репетиторів. До того ж, на усіх медичних/технічних/природничих спеціальностях потрібна математика, а не історія. Потрібно зробити вибір між історією та математикою.
Галина
Читаю коментарі. Чи складати математику - це не обговорюється, багато зто з батьків цього не розуміє. Інакше ці тести будуть не дійсні при вступі за кордоном, а також у наступні роки. Тому що Україна з 2019 знаходиться у міжнародній системі оцінювання і виходити з неї не буле навіть через військові дії
Виктория
Считаю, что должно быть два предмета основных ( математика и укр.мова)+ 2 на выбор, а также дать право выбора один день сдавать или два
Сандул Людмила
Вважаю що обов’язково має бути українська мова, інші на вибір дітей,з урахуванням часу в який ми сьогодні живемо, діти перебувають у стресі,займатися не можливо бо світла нема дуже часто,треба зробити полегшення .
Андрій
Багато хто пише що потрібно відмінити математику. Але це головний і основний предмет! З усього що вивчають в школі в подальшому житті людині знадобиться тільки математика та іноземна мова. Зараз потрібно відбудовувати країну, промисловісь, енергетику. Будуть потрібні інженери, будівельники, ІТ спеціалісти. На знаннях української та історії країну не відбудуєш!
Анастасія
Багато учнів минулих років не складали математику ,навіть на прохідний бал . Було би добре ,якби цього року і в подальшому полегшили завдання . Тому що дійсно важко! Математика - це наука ,вона не кожному вдається ...
Наталія
Математика має бути за вибором! Немає жодної потреби всім здавати цей предмет! Хіба для відмивання коштів....
бідна освітянка
Не зручно в носі колупатися сидячи на потолку! А нмт хай здають так як раніше, а гроші, виділені на зміни, напрввте на закупку канцтоварів по школах!!!!
Олег
Українська, іноземна і історія, це може бути. Математику пасувало би віднести до предметів на вибір.
Микита
Заберіть Математику як обов‘язковий! Краще замість неї поставте Історію України, в теперішні часи краще знати історію своєї держави, ніж косинуси
Леся
Один обов’язковий- українська мова, та два чи три предмети на вибір. Не всім потрібна математика для виступу.
Ирина
Как многие против математики, может английский ненужен, а , что если ребенку нужна математика и отдал ей 11 классов???
Міша
Заберіть математику як обов’язковий предмет! Більшості абітурієнтам її не потрібно
Неля
Змога здавати НМТ в ізраїлі в консульстві.Немає змоги виїжджати і заїзжжати в країну країна складна при кордоні .дайте змогу здавати нет в ізраїлі не виїжджаючи з країни.