Триває повернення коштів за пробне ЗНО 2022 року

Учасники пробного ЗНО можуть повернути кошти на особистий рахунок або перерахувати на ЗСУ

Триває повернення коштів за пробне ЗНО 2022 року

Триває повернення коштів особам, які були зареєстровані для проходження пробного ЗНО і скористалися спеціальним сервісом та подали заяву до відповідного регіонального центру.

Учасники пробного тестування, яке не відбулось, мають змогу вибрати, куди перерахувати кошти: на підтримку ЗСУ чи на особистий банківський рахунок.

Зокрема, вже понад 19 тисяч учасників пробного ЗНО подали заяви про повернення залишкових коштів, сплачених за його проведення, і отримали на свої банківські рахунки понад 3 мільйони гривень.

Ще 2 тисячі осіб вказали на бажання перерахувати кошти на підтримку Збройних Сил України на суму понад 500 тисяч гривень.

Для повернення коштів на особистий рахунок учасники пробного ЗНО мають авторизуватись на сервісі УЦОЯО, зазначити платіжні реквізити, згенерувати відповідну заяву та надіслати її на електронну пошту регіонального центру, зазначену в заяві.

Для перерахунку коштів на підтримку Збройних Сил України необхідно авторизуватися на спеціальному сервісі і вибрати перерахунок коштів на підтримку ЗСУ й підтвердити свій вибір, зазначивши свої прізвище та ім’я так, як зазначили під час реєстрації для участі в пробному ЗНО.

В Українському центрі оцінювання якості освіти наголосили, що учасники пробного ЗНО мають уважно перевіряти зазначені на сервісі дані, оскільки вносити зміни до згенерованої заяви не дозволяється.

Освіта.ua
14.12.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Не можливо ввійти на сайт, видає помилку...як подати заявку на повернення коштів якщо сайт недоступний
Таня
Чи отримав хтось гроші? Наша заявка подана ще торік. З кожним місяцем надії все менше і менше.
Абітурієнт
Аферисти. Шо за комісія 20%? Це наші проблеми, що ви не провели пробне ЗНО???? Це просто ужас, мало того шо комісія ше + 20%. Шо то за такі податки? Якщо ТОВ сплачує 5%
Polina
Відправила заяву ще десь на початку грудня,але кошти не надійшли,та наврядчи взагалі надійдуть(
Alina
Я вже дуже давно відправила цю заяву, але кошти досі не надішли… мабуть і не дойдуть і підуть комусь в карман. І ніхто із знайомих їх теж не отримав
Таїса
Вже місяця 3 не можу ввійти.. видає помилку. Так як подати заявку на повернення не зрозуміло.
карина
доброго дня , видає помилку при вході на сайт щодо повернення,підскажіть що робити
Світлана
Дивно..цікаво хто отримав? Мій син подав заявку ще у вересні і гроші не прийшли й досі. Оплатили за два предмета. Спочатку теж казали що помилка..потім виправили ту помилку ( якої не було), потім дзвонили в регіональний центр сказали чекайте. Чекаємо.. (Однокласники і знайомі також не отримали)
Таня
при авторизації на спец/сервісі для повернення коштів за пробне ЗНО-2022 видає помилку. що робити?