Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
Ви знущаєтесь?В такий час,в таких умовах робити 4 обов’язковий предмет? Ганьба!!!
Рот ваш єбав
Шо ви там курите які 4 обов’язковових предметів зробіть тоді зно щоб було хотя б на вибір іноземну чи історію. А про історію яка буде від хх ст чи повна ? Чому ви приймаєте такі рішення я дома сиджу без світла приходжу додому зі школи темно щей час порізали дякую міністерство освіти ви клоуни????
Ангеліна
Люди на 4 планують інший предмет, не іноземну, якого біса я мушу складати 4 обов’язкових, і ще в один день, тим більш що на НМТ за одну помилку більше знімають ніж на ЗНО, провели хоча б ЗНО краще але нормальне. Ганьба міністерству освіти.
Сергій
Правильно МОН вирішило, вибрали все з різних сторін розвитку особистості- краще б 10 предметів здавали взагалі б, щоб у школі щось вчили 10 років, а не просто так ходили. Кому такі в інститутах потрібні, що і в школі не вчили нічого, а потім ще туди для чого йти. А хто вчив хоч щось, то і тест здасть. Це перевірка знань учнів і роботи вчителів, а також справедливість при вступі і відборі до вузів. Потрібно мати хоч якісь елементарні знання , що в школі - не що попало, а якраз те основне, що формує загальний інтелект і всебічний розвиток людини, в потім і суспільства, держави. У міністерстві краще люди знають, що потрібно всім, а що ні. А так, може, хоч якось старатимуться, щоб не було, як зараз, що після школи 90% з нульовими майже знаннями з усіх предметів, які не вибирай,.
просто вчитель
Для Сергій: Дозволю собі запитати пана, а з яких це усіх сторін МОН вибрало. Мон обрала лише гуманітарні предмети, тому такий вибір і вигідний гуманітаріям, але не технарям і природознавцям. У школі вивчається чотири природничі науки і де ж вони представлені на НМТ ? І багато обурення іде з того приводу, що про подібні рішення повинні повідомляти перед початком навчального року , а не всередині.
Коментувати
Машка
Це просто божевіля!!! Ганьба , більшістю дітей немають високий рівень англійської мови і наврядчи за півроку можуть його підвищити … Просто позор , зробить вже нормальне ЗНО і все!
Для Машка:
Та у тебе немає і високого рівня української мови.
Саша
А в тебе є?????
Коментувати
Валентина
Про яке удосконалення НМТ є мова? Ще за кращих часів обов‘язковими предметами було два, а третій ( історія України чи іноземна мова) та наступні -на вибір дитини. Тепер 4 предмети є обов‘язковими та ще й скласти їх треба в один день. Ну скільки вже можна експерементувати над нашими дітьми та ще й під час війни. Чому четвертий предмет не можна додати до додаткового блоку? Чому серед предметів для складання немає географії? Чи вона нікому не потрібна?
Олександр Капустяний
Для Валентина: Пішла зі структур МОН Бєскова Наталія Володимирівна і вирішили втертися географією
Коментувати
Андрій
Все написано для ЗНО, тобто НМТ. А як бути з ДПА? Які предмети? І цікавить таке, що стосовно програми з Історії України, це повністю курс з 6 по 10, чи з 10-11 клас, бо в тому році на НМТ була історія з 10-11 класу. І де це полегшення, якщо дитина повинна в тяжких умовах, без світла, без інтернету і без тепла готувати аж чотири предмети.
Олександр
Хіба так робиться? Це нормально?Не всі готуються здавати іноземну мову.Дитина готується не перший рік здавати географію.Чому ви вирішили під кінець першого семестру поставити іноземну? Може треба подумати за дітей? Чи нашій державі байдуже, що діти приклали зусилля ,час готуючись до ЗНО з інших предметів,а не іноземної? Так не повинно бути.це ненормально.Де вибір дитини? Чому хтось повинен обирати а не сама дитини?Що це за ставлення до дітей?
Андрій
Щодо історії України. Тести будуть містити програму ЗНО за 20-21 століття, чи "урізану" програму всього проміжку часу
олена
яка англійська???? ви знущаєтесь? що робити людям які до неї навіть не готувались? у нас і так не було нормального навчання, а ви зі своєю англійською. що нам зараз робити? і так з початку року всі нервуємо. заберіть англійську з обов‘язкового предмету та додайте географію. це взагалі ні в які рамки не підходить це просто знущання над нами і так в складний час!
Саша
4 предмети ?? Ви знущаєтесь??? Як ми маємо ці придмети знати якщо сидемо в підвалах? Або немає світла і доступу до інтернету??
Ніка
Для тих хто не збирається поступати після 11 класу ці тести обов’язкові? Можливо хтось знає?
Женя
А якщо я не хочу поступати після 11 класу то мені тепер треба щей готуватися до 4 іспитів ??? Ви що смішні? Це просто знущання з нас!!!
Аліна
Зробіть історію і англійську мову на вибір, тобто кому потрібна історія здає її, а кому англійська то її, я не зможу вивчити 4 предмети на один день????????????
Валентина
Англійська мова це знущання заберіть англійську мову. Совість є? Чому мон не враховує думку дітей. Що за загнутий кут. Я ось пишу коментар та думаю ті хто буде це приймати взагалі читає коментарі чи ні. Чи їм все одно. Ми так вирішили і все. Переконання випускників та думка взагалі не цікавить. Я ось думаю для чого мої дитині, яка планує вступати на ветеринарії англійська мова. Ще раз запитую.де совість та здоровий глузд. Люди ви що там курите?
Ирина
Английский язык зачем добавили?? 4 предмета в один день сдавать - это вообще не лезет ни в какие нормы!!!!
Sophia
Ітак ускладненні умови навчання, світла часто нема, тривоги шо через день. На початку року сказали шо ЗНО проводитиметься у нормальному форматі, і ті предмети що потрібні для вузу. Я розраховувала на одні, а виходять зовсім інші, щей не досі того додали 4 обовзяковий. Як це можна взагалі було придумати??? Багато учнів, також це не очікували. Математика, історія, тим більше англійська не всім ж потрібна!!! Особисто мені ні один із них. Лишилось 6 місяців до того НМТ, як найти репетиторів, і вивчити те шо вчуть інші рік? А час, кошти, старання які я потратила за пів року науки пішли намарно?
анна
підтримую
Влад
На мою думку, англійська зараз це база, і її хоча б на мінімальному рівні потрібно знати оскільки нажаль наш простір не настільки самозабезпечений, щоб можна було покласти болт на англійську
василь
Фігню ви несете, хто хоче хай вчить англійську, але чого примусово заставляти дітей здавати її, 4 предмети ЗНО в воєнний час вони там подуріли
Коментувати
Володимир
Готуюсь до ЗНО з минулого року. Спочатку КОВІД, 2 роки самостійно вчився, тепер ВІЙНА! Навчання у закладі нуль..! Або в мене немає світла або у викладача.. все на самостійному опрацюванні. Репетитори 6 днів на тиждень при свічках!! Яка іноземна!!! Підготуватися за півроку нереально!! Коштує теж нормально так!!! Мені іноземна не потрібна для вступу! Як так? МОН, ви обезцінюєте всі наші старання!!!
анна
підтримую
Коментувати
анна
навіщо тоді так мало, давайте відразу десять обв’язкових предметів в один день, за одну годину.бажано повідомити про це за день тесту, попутно до цього дня розповідати казочки
Єлизавета
Я учениця 11 класу готуюсь здавати тільки три перших предмета. І часу на виконання замало.! А також чого в додатковому блоці не має географії? Я дуже прошу додайте географію!