Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Зробіть будь ласка ,іноземну на вибір з історією.Багато хто не готувався до англійської,адже вона їм непотрібна. А часу підготуватись до цього предмету дуже мало,почуйте випускників!!!!
Олена
Це триндець просто, я закінчила школу у синоду році, складала нмт, але така ситуація, що я не вступила, тому треба складати зно цього року, не розумію навіщо ці всі заморочки, або залиште вже зно(як на мене це найкращий варіант, бо ти знаєш як і що до чого), або залиште звичайний нмт, нащо знущатися, я не хочу складати іноземну, хочу географію, чому я маю її вчити, якщо моя професія не потребує іноземної мови від слова "зовсім" чому люди яким не дається мови мають їх вчити, дайте вибір, робите гірше собі
Андрій Афанасенко
Комусь так заважає ЗНО... Всі знають, що на ЗНО так не посписуєш, як на НМТ. Навіщо ця профанація освіти? Зняти цього Шкарлета з посади! Пишемо петицію до Президента!
Олександр
Для Андрій Афанасенко: У вас розум присутній? Нині війна в країні. Те, що у вашому районі спокійно, нічого не говорить про інші. Так що засуньте свою думку куди подальше і не сперечайтеся!
Коментувати
Natalya Yehunova
Доброго дня! Є бажання отримати другу освіту і навчатися паралельно. Потрібно здати один предмет Історія України. ЗНО 2021. Як в такому разі діяти на НМТ? Потрібні відповіді по 4 предметах, чи тільки з історії?
Sofia
Створюємо петицію до цього йолупа,це знущання,як я маю вивчити англійську за цей час?перед новим роком сказати таку дурню,світла нема,гроші на репетиторів де взяти?
Сергій
Скажіть як ви нам робите краще?Тим що поставите іноземну мову,зрозумійте яка ситуація,багато хто сидить без світла,без інтернету ,ми намагаємось вчитись ,а тут дізнаємось про іноземну,чи це нормально,в країні війна ,ми не живемо в мирний час та не маємо змоги вчити все(при цьому сидячи або в підвалі,або без світла),це справді дуже незрозуміло,зробіть краще дітям,увійдіть у положення ,та приберіть іноземну
Марина
Для Сергій: підтримую!!!
Oksana
Підтримую!!!
Коментувати
валерія
Я учениця 11 класу,дуже незрозуміло навіщо іноземна мова ,зараз така ситуація в країни ,як вчити ще 4 предмет,мені для вступу вона зовсім не потрібна,так це розумна думка зробити додатковий блок,але приберіть цю іноземну мову,увійдіть у положення учнів,та зрозумійте ,будь ласка,як зараз нам тяжко вчити це все,я дуже хочу щоб ви зрозуміли що іноземна мова справді зараз лишня ,не так ситуація щоб вчити по 5 предметів,чому не можна залишити:матем,укр,історію та додатковий блок!
Думка випускників повиннаповажатися
Доброго дня. Звертаюся до Сергія Шкарлета. Учениця 11 класу. Всім нам відемо, що триває війна. Багато моїх друзів одногодків, не мають можливості навчатися, дехто взагалі без світла тижнями. Ви говорите, що хочете спростити нам екзамени, але це не спрощення. Питання: Навіщо робити чотири предмети обов’язковми, а саме іноземну мову. Хіба це спрощення? Я та більшість випускників України закликаємо вас не робити чотири предмети обовязковими! Як начальник ОСВІТИ ви повинні прислуховуватися до нашої думки. Я не говорю про вашу відпустку, як говорять інші. Я лише пишу, що б ви поставили себе на наше місце. Діти які вже більше 3-ох років не навчаються нормально, бояться НМТ або ЗНО. Ми вчимо всі теми з нуля, бо незнаємо, які саме ви надасте нам питання. Але хіба можна вчитися і в ту же минуту спускатися в бомбосховище, де немає связі? Хіба можна вчитися без світла? Без доступу в інтернет? Зарас все наше навчання саме в інтернеті. Я, та більшість дітей заклиємо вас бути людьми!
Надія
Для Думка випускників повиннаповажатися: Я повністю згідна. Діти навчаються самостійно. Так , з інтернету,тоді коли є світло. Вчителі дуже рідко працюють з дітьми синхронно
Коментувати
Юлія
Уточніть у НМТ у 2023 році Географія є додатковим предметом чи тільки фізика, хімія та біологія?
Анастасія
Для Юлія: Лише фізика , хімія, біологія. Географії не буде
Ольга
А чому географію викинули? Ми на уроках вчимо, що вона зараз вкрай актуальна, оскільки лише географія формує знання по орієнтуванню, вивчає топографічну карту, азимути, геополітичні питання. Невже це все не потрібно? Вважаю, що її необхідно додати у перелік!
Коментувати
Анонімус
Господи який крінж. МОН хоче вбити чесне тестування і нормальну процедуру вступу у ВНЗ. Шкарлета у відставку!
Несправедливо
Для Анонімус: Він просто не розуміє, як важко дітям. І психологічно і фізично. Парламент не повинен цього допустити.
Абітурієнт2023
Дуже прошу, забрати обов’язкову англійську! Наведу, на мою думку, кільки переконливих аргументів, чому так потрібно зробити. По-перше, в більшості шкіл був «прекрасний» автор підручників з англійської мови О.Карп‘юк. Багато помилок в граматиці, немає чіткого початку та кінця теми, все ніби уривками. По-друге, на ЗНО вимагають рівень В1-В2, АЛЕ в школі з вчителем такого , точно не досягти, а тим більше, за пів року до екзаменів-це просто космос. По-третє, як можна готуватись до 4-х предметів під час війни? Коли нема світла по 8-16 годин, коли майже кожен день тривога, і тобі треба йти в підвал , бо боїшся за власне життя. Чи мені вчити цю англійську при свічках? Зробіть НМТ з 3-х предметів: укр.мова, матем, історія України/англійська. МОН, прислухайся, до думки вступників. Дякую.
Коментувати