Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Саша
чи будуть дійсні результати нмт у 2023 році, чи потрібно буде повністю складати зно або ж тільки доскладати предмети, які необхідні?
Горнецькі Вікторія
Це чудова новина. Адже для тих хто не готує історію України є можливість вибрати той предмет, який він готував. Війна, не війна або ЗНО або НМТ будуть. Тому, на мою думку і для мене, краще ЗНО
Лиля Фесюн
Укр мова і математика обов’язкові. Як щодо третього предмету, як це були в минулі роки , це будуть історія і англ мова на вибір, чи як ?
noname
не буяньте, ще не дожили до 23-го року. все може змінитись, і можливо знову буде нмт
Мурат
А знання африканських племен можливо здати на ЗНО чи можливо, навіть з Індії та Амазонські плебеї підійдуть?
Я Против
Шо за ужас!!! Дети учатся дистанционно ,кто то за границей ,образование на дне,а они зно. Каким образом сдавать зно тем кто за границей? Без нормального обучения ,без репетиторов, может сразу на трассу а
Роман
Для Я Против: Хто Вам сказав таку дурню, що скласти ЗНО без репетиторів неможливо? Хто Вам сказав таку дурню, що дистанційна освіта не може бути якісною? Плюньте йому в очі і більше не слухайте! Як в Україні, так і за кордоном є достатньо дистанційних шкіл, які дають прекрасну якісну освіту, випускники яких складають ЗНО (чи іноземні аналоги) на високі оцінки. Якщо Ви чи Ваша дитина не здатні навчатися в дистанційному режимі - то чим тут завинила ця форма організації освіти? Крім дистанційної є ще інші форми, оберіть ту, яка Вам підходить.
Бандера
Не нужно было ехать за границу.
Путин Ванлав
Za Донбас нахуй
Коментувати
Олена
Мій син навчається дистанційно, і ця перспектива залишиться як мінімум до березня. І є, слава Богу, діти, які навчаються очно або за змішаною системою. Якість знань, як ви розумієте, різна буде. І не кажіть мені, що все залежить від бажання дитини. Коли відео заняття перериваються тривогою, коли на голову щось летить, то які можуть бути міцні знання? Як наші діти із прифронтових територій будуть оце все здавати? Зробіть, принаймні, ЗНО у такому форматі, як в у 2022 році, не знущайтеся з дітей!
Валерія
Для Олена: і щоб усі списали чи вирішили ці безсоромно простенькі завдання і було 90% 200-бальників і нереальна можливість для вступу на бюджет? Дякую, ні)
Ігор
Для Валерія: а ви що, змогли списати? Яке навчання - таке має бути й тестування.
просто вчитель
Для Валерія: Не треба перебільшувати, 90% 200 бальників не було. Мій син здав історію на 200, не списував,ішов у перший день, тоді ще дотримувалися правил. Це вже пізніше зрозуміли,що можна списувати. Але познущалися цього року з дітей.,розумних дітей бчерез НМТ, де можна списати,творчі конкурси, де можна купити бали і пройти без НМТ, де перевага віддається приорітетам,а не конкурсному балу, тобто знанням. В результаті з доволі пристойними результатами ми не вступили на бажану спеціальність, а тепер наступного року теж потрібно складати ЗНО, бо цьогорічні результати НМТ уже недійсні.Тому щиро зазадрю випускникам 2021 і 2023 років.
Коментувати
Віталій
Читаю коменти знизу, і розумію що система освіти працює надзвичайно погано) Дивний сайт, просить мінімум сто символів у коментарії. Для особливо тупих, нічого не змінилось, як і раніше, є основні предмети, та додаткові. Ніхто не змусить вас здавати 12-ть екзаменів, особливо по предметах які ви не вчили. Думайте хоч трршки головою, хоча до кого я звертаюсь. Бидло малолітнє.
Sdgh
Просто йобнуті, слів нема, мало того що це небезпечно я шей маю вчити купу непотрібної мені хєрні.
QUANDALE
Junak do junaka, rodila nas majka, našu Bosnu čuvamo. Pjevaj Bosno dušmani nek znaju, da se lako ne damo. Pjevaj Bosno dušmani nek znaju, da se lako ne damo. Sarajevo, Rogatica, Višegrad, Vlasenica, tu mi leži pokraj srca. Zvornik, Tuzla, Kalesija, Devetak i Kiseljak, svaki borac veseljak. Artiljerija! Bosanac sam bekrija. (x2) Moja Bosna ponosna! Artiljerija! Bosanac sam bekrija. (x2) Moja Bosna ponosna! Junak do junaka, rodila nas majka, našu Bosnu čuvamo. Pjevaj Bosno dušmani nek znaju, da se lako ne damo. Pjevaj Bosno dušmani nek znaju, da se lako ne damo. Maglaj, Doboj, Srebrenica, Mostar, Prijedor i Zenica, tu mi leži pokraj srca. Zvornik, Tuzla, Kalesija, Devetak i Kiseljak, svaki borac veseljak. Artiljerija! Bosanac sam bekrija. (x2) Moja Bosna ponosna! Artiljerija! Bosanac sam bekrija. (x2) Moja Bosna ponosna!
Коментувати
Два
Я ваш мама ібал, асьол ібал і ишака ебал сцуко ееееее блять, я ваш рот навозом закидівал падли
Боба
uebki вы куда гоните? я ща как сниму трусы там такие 12 предметов будут ahueete blyat nahui и вообще ну ёё эту цензуру НАХУЙ ИДИТЕ СУКИ УЕБАНСКИЕ БЛЯТЬ
Ана
Для Боба: є три обов’язкові, а інші ви можете на вибір взяти
Коментувати
Биба
A nahui пойти не хотите suki, я yebal писать ЗНО на 12 предметов, если вам надо то вы blyat и пишите uebanu
Ну ну
Війна вже закінчилася, міністерство планує. То може й підручники для 5 класу надрукує.
QUANDALE
Для Ну ну:
QUANDALE
Для Ну ну: I WANT TO TAKE A PIC WITH CARDI B INSIDE MY CARDIGGAN
Kate
Перепрошую, а які предмети є обов’язковими?
Коментувати