Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Богдана
Чи можна здавати Іноземну і Історію разом тобто не обирати , іноземна третій , а історія четвертий?
Feruza
Чи можна здавати три предмети ЗНО?та з яких предметів здавати ЗНО на веб-дизайнера
myzno22
Репетитор з історії. Кожен рік набираю 4 учнів для підготовки. Гарантую високі бали(180+). Звертатись в інстаграм на сторінку "myzno22". Є ще 2 вільні місця.
mark12089
Якщо я хочу поступати на юридичний.І мені треба сдавати такі обовязкові предмети як Математика укр на вибір історія або іноземні мови і ще предмет на вибір.Чи можу я 3 предмет обрати англ мова. А четвертий Історію Україну??
myzno22
Для mark12089: так можете. У вас вільний вибір предметів до ЗНО. Проте на юридичний вам потрібні будуть результати з Української, іноземною та історії.
Коментувати
Ніна
Шановні! Історію своєї країни на вибір??? Ви жартуєте чи знову бездумно приймаєте рішення? Складається враження, що ніяких висновків міністерство не зробило. Отже, математику мають знати всі, а історію своєї країни на вибір..десь там на 3-4 місці! Ви впевнені, що не помилися , коли обійняли свої посади в державній установі???? Ганьба! Повна!
Катя
Добрий день. Підскажіть будь ласка. Чи обов’язково потрібно здавати ДПА, якщо дитина вступає до вишу і здає ЗНО?
Галина
Для Катя: так вона і буде здавати дпа у формі зно. Жодної іншої форми не існує
Якось так
Для Катя: обов’язкове ДПА у формі ЗНО здається для отримання Свідоцтва про середню освіту і оцінюється за 12 бальною шкалою. Якщо ДПА не скасують, як це робили попередні роки, то без нього ніяк. А добровільне (бо не всі випускники шкіл вступають) класичне ЗНО для вступу до університету оцінюється за 200 бальною шкалою. Однак, якщо перелік необхідних для вступу предметів ЗНО на обрану Вами спеціальність збігається з переліком предметів ДПА, то ніяких незручностей для Вас не буде.
Коментувати
Христина
Коли буде інформація про кількість обов‘язкових предметів на ЗНО в 2023 році. Дуже потрібна інформація!
Галина
Для Христина: на ЗНО чи ДПА? На ЗНО в залежності від того куди вступати будете. Умови вступу затвердять у жовтні. Зазвичай або 3 або2 (де здають творчий конкурс)
Коментувати
Drake
Надаю послуги репетитора з історії України онлайн.Звертайтесь на сторінку в інстаграм "myzno22".
Оксана
А що вже безпечно під час війни складати ЗНО?Може доречніше було лишити НМТ,просто більше завдань?
Галина
Для Оксана: так з 2014 року під час війни ЗНО здають. Це краще, бо абітурієнти здають саме ті предмети до яких готувались, і які їм потрібні для вступу. А не за результатамигарних балів з мови та історії на технічні спеціальності.
Коментувати
Надія
А що в країні закінчилась війна чи цього року є плани на ефективне навчання дітей? Мало стресу в підлітків? Вважаю, що не можна вимагати від дітей надзвичайний рівень знань, коли не надали освітні заклади відповідної можливості у здобутті знань!
Юлія
доброго дня, роз’ясніть будь-ласка, для ЗНО 2023 які предмети є обов’язковими, а які на вибір? Дякую.
Гість
Чи можна здавати ЗНО лише з 2 предметів, якщо навчаєшся на 2 курсі колледжу, та після 4 курсу потрібно ЗНО тільки 2 предметів? Чи потрібно здавати ДПА?
Юлія
Для ЗНО 2023 року історію для вступу потрібно здавати (1914 - XXI) ? Чи всю програму ?
Галина
Для Юлія: для ЗНО - всю. Для ДПА - з 1914
Коментувати
Софія
Підкажіть, будь ласка, чи правильно я зрозуміла: здається три предмети (мова і література, математика і на будь-який предмет на вибір)? Чомусь багато людей пишуть за 4 предмети це вони рахують мову і літературу за два ? Ну і як думаєте, наскільки стабільне це рішення? Думаю, наврядчи зміниться на НМТ, але я була впевнена, що цього року обов’язковою буде історія, тому в свою інтуїцію вже не вірю ????
Галина
Для Софія: Ви про ЗНО чи ДПА? На ДПА 4 предмети. І літератури серед них немає: мова, математика, історія або іноземна і 4-й предмет на вибір. Для вступу (ЗНО) здається 3 предмети. І ось тут може бути мова з літературою як один предмет. Але для ЗНО треба дочекатись жовтня, коли затверджують умови вступу, а ДПА вже 3 роки відміняли: то карантин та війна. Але, якщо Ви випускник наступного року, то готуйтесь, як завжди до 5 предметів (бо може Вам і література буде потрібна, все залежить від спеціальності).
Коментувати
Tetyana Sharova
Які предмети треба складати на лікаря? Міг би хтось підказати?
Юліz
Для Tetyana Sharova: біологія/хімія/фізика, українська мова, математика. Все залежить від університета в який ви плануєте поступати)
Tetyana Sharova
А історію України не треба складати?
Галина
Для Юліz: нічого від університету не залежить вже багато років. Умови вступу затверджую МОН. Там є додаток 4, в якому визначені предмети для вступу на кожну спеціальність. Але умови на 2023 рік будуть затверджені в жовтні
Коментувати
Dendimon
Підкажіть, це виходить з історії треба буде складати весь курс, чи тільки 1914-2022 роки, як в 2022 на НМТ?
Анна
Для Dendimon: тепер не обов’язково взагалі. У нашій воюючій країні історія нащої держави - не обов’язкова. Лише у час паніки ввели
Коментувати
Користувач
Обов’язковими предметами залишаються: українська(мова, література), історія та математика?
Віка
Для Користувач: або історія, або іноземна. Історія не обов’зкова. Цікаво, може і російську повернуть.
Коментувати
Маша
Добрий день підскажіть будь ласка чи є історія обов’язкова для здачі зно у 2023 році?
Учень
Добрий день!Підкажіть,будь ласка,чи обов’язково буде складати четвертий предмет ЗНО,якщо вступаєш за кордон?
Den
Для Учень: якщо вступаєш закородом можна навіть не здавати зно
Коментувати
Ольга
Прекрасно! Історія з 1914 року! То може тоді взагалі не треба вчити історію Україи?! Я впевнена, що владі таке б сподобалось!
Галина
Для Ольга: так завжди було при ДПА. Нічого нового. Вся інша історія на ЗНО
Ігор
Для Ольга: А що, ваша дитина в умовах війни вивчила всю історію? Якщо так, то не треба гребти всіх під одну гребінку! Багато хто, у тому числі й діти, обурені тим, що померли близькі люди або ж тим, що їх житло зруйноване. А Ви обурені тим, що якось не так здають історію! Історії з курсу 10-11 класів цілком достатньо, щоб зрозуміти, що росія завжди була і є ворогом України. Діти не будуть знати, що було з українцями у Речі Посполитій? А навіщо, якщо Польща, на відміну від росії, не пішла імперськими стопами, і тому зараз підтримує Україну?
Коментувати