Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
У нас ситуація та ж сама. Система зависала і не всі відповіді зараховані. Вдома перевірили і результат зовсім інший.
Лариса
Мій син теж здавав НМТ 27.07 і система зависала. Зрозуміли, що завдання на встановлення відповідності з математики не були зараховані, хоча відповіді були 100% вірні.
Вікторія
Доброго дня.Де можна надсилати скаргу або подати апеляцію. Ми здавали тест 25.07.у нас з усіх трьох предметів не збереглися відповідності. Останні 40 Хв дитина перезавантажувала комп’ютер і зберігала відповіді. За 30секунд до завершення інструктором було повідомлено або завершує або ти не здав.
Леся
Для Вікторія: таке саме
Коментувати
Іван
Як випускник минулих років можу сказати що математика була дуже проста, наче для дошкільнят. Взагалі не готувався до тесту, бо працював, і маю 29/30. З таким успіхом могли б просто контрольну в школах зробити і не паритись. Укр. мову і історію здав слабо, але знову ж 4 роки нічого не повторював(історію навіть і не починав вчити, на заняття не приходив) і маю по 18 балів. Хіба зараз іде не прогресс в навчанні, а деградація. Сам складав ЗНО у 2018 році
Іван
Для Іван: Хоча може то мені так попалося, бо бачу пишуть що з математикою лоторея. Але всерівно шкодую що витратив півгодини перед аудиторією на підготовку, а тут таке...
Влад
Да, ты молодец!!! Возьми с полки пирожок!! Все уже поняли, что ты «красавчикваня»! Задания были разные в разные дни и смены! Успокойся уже! Все тебя заметили всем ясно, Что ты «АГІНЬ»!! ????
Коментувати
Іван
Цього року математика була не складна,200 балів не є рідкістю навіть у звичайних класах.Дивно читати невдоволення,напевно,що 11 років дитини просто протирала штани на шкільній лаві.
Ольга
Для Іван: Для Іван: та що ви говорите!!!! Вам пощастило! А ви не знали, що кожен день і кожна зміна завдання змінюються? І так, комусь попадались завдання « наізі», а комусь такі, що капець!!! Так що не треба тут «ляля» про штани і тп! А деякі “розумників» були «онлайн» з експертами.!!! Можливо ви один з них? І тому вам все легко? Ці тести - це лотерея! Це не так як в минули роки- у всіх одне саме завданн
Катя
Начала заедать система и после этого мои ответы не сохранялись
Учениця
Для Ольга: там немає "капець", усі надлегкі
Коментувати
Тетяна
26.07.2022. перша зміна 20 задача з математики була не написана повністю, не було вказано 24п. см. Скажіть як діти могли її розв’язати? І чому втратили бали? Куди звернутися зі скаргою? Що робити?
пан Бобер
Для Тетяна: Не робити нічого. Знати властивість треба, що сума бічних сторін дорівнює сумі основ трапеції, в яку можна вписати коло. Краще б поцікавилися, а вже потім вмикали режим яжемать.
Бобер
Для Тетяна:яжемать яжемать я и ду тебя е бать
Коментувати
Юрій
а коли можна подати апеляцію? моя дитина здавала, і перед тим як відіслати результати, система зависла, і введені відповіді скинулись. За якийсь час вони відновились, але таке враження що в математиці де треба було ввести відповідності - вони не відновились.
Наталя
Для Юрій: незнаю чи дійсно так, але читала що в цьому році апеляцію подати не можна
Ольга
Не тільки у вас були проблеми з системою… що робити навіть не уявляємо. Тому що теж десь читала інформацію, що апеляція в цьому році неможлива!!!
Тетяна
Для Юрій.В нас та сама ситуація.Будем подавати апеляцію.Її можна подати зразу після результатів, 30 липня.Апеляцію можна продавати на проведення(інтернет наприклад),а не на завдання.
Коментувати