Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іра
НМТ- несправедливе, неякісне оцінювання, звичайна лотерея. Тим учням,що вчилися,посчастить тільки тоді,якщо не зависне система і комп’ютер зарахує всі бали .А ті,хто нічого не знав і не знає досі спишуть у сусідів, ще будуть хизуватися і насміхатися ,кажучи: «Для чого ви стільки років вчилися,якщо ми все рівно здали краще від вас?»
Лариса
Для Іра: Цілком підтримую. Письмовий формат минулих років ЗНО викликав довіру і показував справжній результат знань. Цьогорічний тест нагадує "гру в рулетку". Комусь пощастило, а комусь - ні. А доказів порушень нема. Багатьох, хто справді сумлінно вчився - принизили цьогорічним НМТ
Алёна
Были же камеры, куда смотрели надзиратели! Кто допустил списывание! Нужно этих людей наказать!
Коментувати
Михайло
Доброго дня . Складав НМТ 29 липня. На математику витратив 1 годину 20 хвилин, перевірив 5 разів , і впевнений що має бути 200. З вчителем перевірили всі завдання, всі відповіді. Завдання запам’ятав добре. Має бути 200. Натиснути не на ту кнопку або не зберігти завдання не міг, бо як вже зазначив перевірив 5 разів. В результаті 192. Що робити, як подати апеляцію?
Михайло
Дуже принципово отримати саме 200
Clown
Там 100% помилка.
Юлія
Для Михайло: Те саме, складала дитина 27 , на математику витратила більшу частину часу, перевіряла декілька разів, бо з цієї дисципліни буде при вступі найбільший коефіцієнт. Вдома всі завдання перевірила, все правильно, результат 29/30. Потім пригадала, що у завданні на відповідність дві відповіді були під однією буквою! Мені підтвердили, що дійсно було задвоєння, і що? Дитина ж в цьому не винна!
Коментувати
Оксана
Доброго дня,як таке можливо! Дочка здавала математику , результат нуль! Хоча вона на всі 100 впевнена,що відповіді були вірні! Що робити, можливо в когось така проблема була?
Ірина
Для Оксана: Для мене, як для відмінниці отримати цьогоріч за НМТ середній бал 163 - це принизливо. Я декілька разів перевіряла, була впевнена, що мінімум 180 балів з кожного предмета буде, але... А от ті хто вчилися на 6-7 балів в школі, всі пррсто повгадували і маюсь середній бал атестата 155. Як так ?
Вероника
Цілком вас підтримую, вчора (01.08.) здавала тест, українську мову знала повністю всю, і була впевнена на вищий бал, набрала 28/35, впевнена, що мало бути більше. На математику витратила велику частину часу, мало би бути 170+ , а середній бал з трьох предметів 160,я в шоці з тесту, краще б ЗНО склала. Тепер ломай голову куди вступати, щоб попасти на бюджет
Вован Приколист
Для Вероника: вступай в кулинарный техникум я дам тебе сметанки в твой прекрасный ротик
Коментувати
Катя
Під час проходження нмт в мене зависала система. Плюс, що це за оцінювання, коли від двох помилок - 14 балів? Чому нмт дуже знижує оцінки відмінників, а оцінки учнів середнього рівня - навпаки. Дуже розчарована
Давид
Для Катя: Я буду здавати НМТ. Якщо у вас зависала система,ви повинні були протестувати ,адже це нечесно.
Назар
Для Катя: Складається враження, що НМТ було для того, щоб "завалити" відмінників. Я теж в такій ситуації.Всі роки навчання у школі на "відмінно" нікому не потрібні, бо середній бал ніхто не враховує у жодному виші. Завдання тесту були легкі, але система мені не порахувала завдань на відповідності. Сподівався на справедливість, але її не побачив. Чому нас позбавлено обіцяного права вступу?..
Іванна
Я була старшим інструктором і впевнена, що цього року завдання надзвичайно прості , оскільки дуже багато учасників раділи, коли отримували результат. Багато випадків, коли хоча б з одного з предметів учасники отримували максимальну кількість балів. Тoму все відносно. Медалісти теж отримували свої заповітні 200 (маю на увазі, що не допустили жодної помилки) з певних предметів. Так, інколи система давала збій, але це все швидко вирішувалось і учасники встигали виконати завдання ранiше визначеного часу. Це доводить, що реальні відмінники мають реальні знання, які і показують на НМТ. А кому завищили оцінки, то нічого скаржитись.
Коментувати
Марія
Довіри цьогорічне НМТ не викликає. Можу навести приклад результатів двох учнів класу, - випускниця, яка навіть не знала значення числа π(3.14) в 11 класі - має результат майже такий, як і призер олімпіад та конкурсів. А все через те, що не зависала система та дивилася на відповіді сусідки.А випускникові, що завжди все знав та сумлінно вчився всі одинадцять років у школі - зависла декілька разів система і не всі відповіді були зараховані...
Павло
Шановне МОН! Дайте,будь ласка, відповідь батькам тих дітей, які "завалили"НМТ через зависання системи. Що робити? Для чого було вчитися 11 років у школі і готуватися до тесту? Це що лотерея така чи знущання над дітьми????!
Дана
На інформаційній стоінці учасника НМТ результати за 22.07 вже є, а електронному кабінеті вступника немає, хоча говорили, що вони поступлять туди відразу після офіційного оголошення. Коли будуть в електронному кабінеті?
Олена
У мене є питання, як я зрозуміла у багатьох випускників цього року. Як подавати на апеляцію з проведення НМТ?
Ірина
Прийшли результати тесту. Як і очікували, зовсім не те. Тому що система зависла і результати не збереглись. Як подати на апеляцію? В кабінеті не має такої можливості!
Юля
Для Ірина: цього року не можна.Я теж не задоволена,тому що відповіді не збереглися)
Ірина
Але ж є інформація, що можна подати апеляцію не на результат, а на проведення ( саме на збої в системі ).
Коментувати
Анжела
Чи є можливість проаналізувати свою роботу? Де можна абітурієнту побачити його ж відповіді і звірити з правильними?
Дмитро
Дуже шкода, що завдяки недолугій системі тестування сумлінні випускники не зможуть потрапити в омріяні ВНЗ. Доводилося спілкуватися із знайомими, хто радів результатам, які легко вдалося подивитися у сусіда, чи за допомогою телефона
Віталій
Недавно син здавав тест і також розказав про проблему з комп’ютером. Відповіді не збереглися. Це несправедливо, що робити?!
Іванна
Для Віталій: Якщо учасник натискає кнопку "Зберегти відповідь", то з’являється напис "Відповідь збережено". По завершенню тестування, учасника автоматично повідомляється, якщо він не зберіг відповіді. Якщо була така проблема, то Ваш син мав звернутися до старшого інструктора або до відповідального за ТЕЦ і цю ситуацію вирішили б. Але я бачила на власні очі, коли учасники конкретно тупили. 10 разів їм "розжувала" все, пояснила, але вони ніби це просто не чули. Дехто навіть не намагався запитати мене, коли щось не виходило. Особисто дивилася за процесом виконання і бачила, як учасники витрачали багато часу, просто дивлячись на одне завдання. Мені приходилось проявляти ініціативу, підходила до них і казала "У Вас є питання?", і тільки тоді вони видавали "А як тут обирати відповідь?". А вдома такі учасники будуть розповідати, що то система не працювала.
Віталій
Після виконання всіх завдань у сина відкрились вкладки про незбережені відповіді,він повідомив інструктора.Було сказано,що це зависла система і треба підтвердити відповіді повторно. Він це зробив,але система ці відповіді не врахувала,а саме, завдання на відповідності з усіх трьох блоків. Вдома перевіряли ці завдання і зробили висновок,що система зависла і не встигла їх обробити. Мій син спілкувався з однокласниками і не тільки у нього була така проблема. Дуже цікаво відбувається збій системи,а саме,на завданнях ,де можна було набрати найбільшу кількість балів.
Людмила
Для Віталій: В мене така ж ситуація. Син здавав тестування і відповіді на встановлення відповідностей з трьох предметів не врахувалися.Коли запитав інструктора, то він із "сидячої позиції" (постійно сидів за своїм столом з телефоном) сказав повторно заповнити відповіді ще раз. Син все зберіг, але був приголомшений від результату. Все-таки, завдання на відповідність не були зараховані. Помилитися над відподями точно не міг, бо знаю умови його завдань і що він обирав... Як вчительці математики, мені прикро за таке "справедливе" тестування. Чому наші діти стали "заручниками системи"???
Коментувати
Ярослава
як подавати документи, якщо результати тесту ще не прийшли в електронний кабінет?
Володимир
Сегодня седьмой день - результатов нет, неужели за неделю сдачи на компьютере нельзя результаты на след день выкладывать?
Перехожий
Для Володимир: Дійсно, тиждень пройшов - результатів немає. Комп’ютер фіксував зразу відповіді, то чому ж так довго їх переводять у кабінет,? Виникають сумніви у об’єктивності.
Коментувати
Юлія
Так спростили цього року екзамен, що краще б не спрощували. Система висить, відповіді не зараховуються, деякі запитання просто коментувати не буду, каша суцільна. ЗНО з потрібних предметів було значно кращим варіантом. За нормальної організації можна було провести спокійно і його.
Тетяна
Для Юлія: Цілком підтримую, лише МОН наших коментарів та скарг не враховує. Вважаю, що було б доцільно дати можливість випускникам, які не згідні з результатами - ще раз скласти тестування. Хоча така система оцінювання не має довіри. Пощастило тим, в кого не зависало тестування
Станіслав
Диванні експерти...
просто вчитель
Для Станіслав: Чому диванні експерти? З впровадженням ЗНО діти з глибинки мали можливість вступати у столичні вузи.Щороку з нашої сільської школи діти вступали у київські вузи. А цього року так усе " спростили" для тих, хто протирав штани всі 11 років,щось та повгадували. А зачислення - лише за творчими конкурсами? Коли пр здачі говорять одне , а виставляють зовсім інше. Чи це не повернення корупції у вузи? Тепер для багатьох розумних дітей спеціальнсті, на яких набирали лише за творчими конкурсами,просто недоступні. Чому минулого року враховували результати ЗНО, а цього року ні?
Коментувати
Тетяна
Чому діти повинні страждати? Як виправити цю ситуацію? Хто може допомогти????
Вован Приколист
Для Тетяна: дед мороз тебе поможет загадай желание
Коментувати
Тетяна
Цьогорічний тест це ціла катастрофа!!! Система зависла, відповіді не збереглися! Куди звертатися?
Вікторія
Мені здається, що проблема с зависанням системи це не одиночний випадок. Теж саме було з української мови. І як тепер довести, що завдання були виконані, якщо вони просто не збереглись? Цей тест просто знущання над випускниками в цьому році! І в різні дні і зміни складність завдань неоднакова. Це дуже несправедливо. Це якась лотарея…
Тетяна
Для Вікторія: Теж зависала система.З математики не приймались відповіді.
Лариса
Про справедливість при складанні НМТ можна навіть не говорити. Є випускники, які виконували набагато складніші завдання усно, а при здачі НМТ через недосконалу систему одержали не зараховані правильно виконані завдання. І головне, що немає доказів для оскарження результатів. Краще було здавати звичайне ЗНО, бо умови нічим не кращі, а безліч недоліків. Це точно не справедливо у такий важкий час
Ірина
Так, ті, хто дійсно знав отримали такі ж бали, як і ті, хто ставив відповіді як-небудь і це тільки через те, що система не зараховувала всі відповіді. Жах. Я відмінниця з середнім балом НМТ 163 - клас ????, третій день хочеться просто плакати. А готувалася дуже довго, бо планувала потрапити на бюджет, а зараз соромно дивитися батькам в очі, бо думають, що то я не готувалася і не вчила.
Коментувати
Линда
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, после прохождения НМТ выдадут какой-то документ о том на сколько балов я здала. Если да, то когда?
Денис
добрий день , хтось володіє інформацією якщо я здав НМТ і хочу поступати в університет на 2023 рік з цими балами ,чи буде таке можливо ?
Clown
Для Денис: ні
Антон
Для Денис: Добрий день, результат НМТ буде дійсний тільки цього року.
Тетяна
Та правила зараз «на ходу» придумують!!! Хто знає як буде в наступному році!? Може і можливо, а може і ні… але то, що зараз коється це просто жах!!! Бовдури списали або комусь щастило, що не зависла система в завдання буди з пробних тестів - будуть навчатися! А розумні діти, кому не пощастило з «системою» або зі складністю завдання будуть рік знов готуватися… Неможна цей бардак залишати як є!!! Треба писати скарги і якось встановлювати справедливість!
Коментувати