Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Мій син склав НМТ 26 07.Досі нема результатів.Він дуже хвилюється.Скажіть будьласка ,чи вже комусь прийшли результати?
Іра
НМТ- НЕСПРАВЕДЛИВИЙ мультипредметний тест!!! НМТ- НЕДОСКОНАЛИЙ мультипредметний тест!!! І,водночас,найкращий мультипредметний тест для тих учнів, які зовсім нічого не вчилися,ходили до школи просто так,наче «професори»!
Надія
Мій син складав НМТ 27-ого липня, результатів ще не маємо. Коли чекати результати в електронному кабінеті?
Алла
Доброго дня....Син здавав тест 26. 07...Досі нема результатів, це нормально?Бо вже переживаємо, що щось не так...
Аліна
Складала НМТ вчора 1.08 (2 зміна) усі відповіді правильні окрім некоректного завдання з Історії України з плакатом про кукурудзу в якому не було правильної відповіді. Це ж завдання було на пробному з історії в 2013 році. Результат 33/35 інших помилок немає. Усі у кого було це запитання, та бажають отримати свій біл (25.07 1 зміна) , або (1.08 2 зміна) приєднуйтесь до групи : https://t.me/+9aYpgxVdH840YTAy. Пишемо колективну скаргу від усіх.
вв
Для Аліна: шо там за варіанти відповідей були?
Аліна
Варіанти відповідей: а) зрив деякими партійними діячами початку надпрограми б)пропаганда успіхів однієї з кампаній здійснених у сільському господарстві в) неувагу партійно-радянських керівників до освоєння цілинних земель г) нестачу в магазинах продовольчих товарів. Останні три варіанти відповіді відкидаються одразу, бо цей плакат не стосується цілини або товарів в магазинах, він не пропагує успіхи (там немає жодного напису чи картинки, яка б вказувала на успішність цієї надпрограми). Перший варіант «зрив…» також є некоректним тому, що зриву цієї надпрограми керівництвом не було проведено
Марк
Якщо йдеться про плакат з кукурудзою і свинкою із збільшувальним склом, то там є під зображенням підпис "Для недалекоглядних колгоспників", і тоді зрозуміло, що йдеться про б) пропаганда успіхів однієї з кампаній здійснених у сільському господарстві
Коментувати
Аліна
01.08(перша зміна) було некоректне 20 завдання з математики,не вистачало даних для розв’язання. Ну хіба це допустимо для державного тестування? Чому не перевіряете завдання,щоб такої ситуації не відбувалось? В умовах війни діти і так достатньо перенервували,а ще й ви з своїми нововеденнями ’як вишенька на торті’ ? Тому дуже прошу усім,хто складав нмт 01.08 в першу зміну додати 2 бали за НЕКОРЕКТНЕ 20 завдання
Віта
Дитина відмінниця, медалістка, готувалася до ЗНО з української мови у кращого репетитора з 7 класу. Під час НМТ їй попав варіант з мови той що вона проходила на пробній версії в інтернеті, відповіді всі надала правильні 100%, але відбувся збій системи і дитина отримала 173 бали. Хто буде відповідати за таку безкарність та халатність?!!!! За що гинуть наші хлопці на передовій?! За обдурювання та корупцію, яку розвели?! Чого якщо все так прозоро то не можна побачити відповіді в яких дитина допустила помилку?! Ви ж повинні перш за все давати стимул нашим дітям для розвитку в нашій країні, а не розчарування в системі освіти і цим самим давати дітям поштовх для виїзду за кордон....Одні питання, а у вас немає часу, навіть, щоб дати на них відповіді. Ганьба!
Уляна
Добрий день, складала НМТ 1 серпня(1 зміна) і в завданні з української мови про пунктуаційну помилку не було правильної відповіді
Sof Teglivets
Для Уляна: була ,друге речення ,порівняльний зворот не виділений комою біля слова голова .
Sof Teglivets
Для Уляна: ні ,була правильна друге речення ,порівняльний зворот не виділений комою
Коментувати
Тіна
Сама провальна кампанія по НМТ, одні пишуть під наглядом , другі під диктовку і списують , чому різні умови складання , моя дитина сиділа під сиренами і ракетами , а не змогли зробити рівні умови , ганьба
Андрій
сьогодні я складав НМТ (1 серпня, 1 зміна). З математики впевнений у відповіді 20 завдання (довжина модуля вектора = 51) тоді коли система видала помилку.
Sof Teglivets
Для Андрій: ти не пам’ятаєш логарифм там -2 чи 2?
Коментувати
Софія
Сьогодні я складала НМТ (друга зміна). Під час виконання завдань з математики у мене був збій системи, відповідь не зарахувалася. Прошу відреагувати і додати мені втрачений бал. Також ті, хто складають ці тести, будь ласка, зверніть увагу на запитання з карикатурою «Що таке кукурудза?», оскільки, там була відсутня правильна відповідь. Зрозумійте, скільки дітей втратило бал на цьому і зарахуйте кожному, хто складав тест 1.08 в другу зміну. Реагуйте на цю НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ!
Ірина
Шановне Міністерство освіти! Може ви дасте пояснення на численні питання? Якось дуже некрасиво відмовчуєтесь. Шо робити тим, в кого система спрацювала некоректно? Ви ж маєте відповідь? Чи для вас це несподіванка? Хто має відповісти за таку бездарну вступну кампанію?
Оксана
Для Ірина: Повністю підтримую.Не можна мовчати.Це вже занадто!!!
Людмила
Для Ірина: Цілком підтримую Вашу позицію. Чому ніхто з посадовців не реагує на скарги випускників та їхніх батьків? Де прозорі умови вступу? Де обіцяна справедливість? За що така несправедливість? Чому наші діти стали "крайніми"???
Коментувати
Ірина
Хочеться кричати від несправедливості !!! Діти хвалилися,що не тільки списували один від одного, а ще й писали НМТ хором.Навіть ті,що зовсім не вчилися написали дуже-дуже добре!Ось вам «справедливе оцінювання» під назвою НМТ!
Богдан
Будь ласка дайте відповідь хто-небудь. Результати НМТ будуть враховуватись в атестат чи ні? Я відмінник, але судячи з коментарів НМТ - лотерея на твою вдачу, тому не хочу псувати свій атестат.
Ліза
Для Богдан: на щастя, результати враховуватися в аттестат не будуть
Коментувати
Батько
НМТ провальний експеремент,порушено принцип однакових умов,ті,що здають пізніше в кращих умовах за рахунок типовості завдань і повторів,а пои таких таблицях навіть один бал має велике значення,плюс порушено принцип базових предметів.Поверніть класичне ЗН0.
Іра
Для Батько: Ви праві на 100%!!!
Коментувати
НМТ це лотерея
У моєму варіанті була неймовірно незбалансована Історія України: 1 запитання з Першої світової, 0 запитань з 2 світової, 1 запитання з моменту незалежності, не було питань про пацифікацію, радянізацію, не було питань про ЗУНР, не було питань про УЦР, Українську Державу, Директорію ( 1 питання тільки, але не конкретне, потрібно було вибрати виконавчий орган влади), не було питань про коренізацію, не було питань про голод, не було питань про Холокост. Це просто геніально, звісно я маю знати все, але немає всього цього, але є питання про Агатангела Кримського, картини та ГКЧП, як можна вирішувати, хто як знає Історію, якщо питання у одних елементарні, а в інших абсурдні, у тому сенсі, що немає питань з основних тем, лише якісь мікро-теми
Наталія
Для НМТ це лотерея: Повністю згодна!!!! 1.08 (друга зміна), історія, питання-абсурд!!
Олекса
Цілком згоден! 01.08.2022р, друга зміна. Приєднуюся повністю. На жаль, ніякої справедливості! А неможливість побачити власну роботу в особистому кабінеті і довести свою правоту це й зовсім жах! Особливо в умовах війни...
Коментувати
Загорудько Ангеліна Олександрівна
Добрий день, сьогодні складала НМТ 01.08 перша зміна. У блоці з математики 20 завдання була задача з неправильною умовою, там не вистачало данних. На апеляцію неможливо подати, але це дуже несправедливо втратити 2 бали за помилку сладачів тесту. Прошу розглянути це питання та нарахувати 2 втрачених бали з математики!!!
член
Для Загорудько Ангеліна Олександрівна: Ви про завдання з вектором? Якщо так, то повністю погоджуюсь, там не вистачало координатів точки
Софія
Повністю згідна ,несправедливо ,потрібно щоб додали тих два бали . Ще я побачила що зробила прогресію добре ,завдання теж ,лише останнє ні ,бо не все дано ,,і в мене чомусь аж 5 помилок . Потрібно щось робити з тим останнім завданням .
Ірина
Підтримую. Дитина (фіз-мат, срібна медаль) все вирішила абсолютно, але система видала 4 помилки. Завдання з вектором насправді некоректне. Чому не можна подати апеляцію? Тобто, система десь *збойнула*, дитина втратила бали і....все? Якщо все так прозоро, чого не можна оскаржити результат або хоча б побачити помилки?
Коментувати
Лариса
Доброго дня, сьогодні складали нмт. Був збій системи. Після перезавантаження та повторної відповіді , система так і не донарахувала відповідь на запитаня тесту. Учень ще додатково витрачал час , щоб знову підтвердити відповідь, щоб перезавантажити ситему, а це вже не 120 хвилин на відповідь,а час на боротьбу с системою. Але найважлевіще, невраховані правільні відповіді, тим самим занижені бали, котрі потрібні для вступу. Як подати апелляцію (сбій системи, при котром не врахована відповідь, що призвела до заниження балів)? Чому не даєте відповіді, у Вас вже богато батьків і учнів питають як оскаржити? Дайте відповідь!!! Дозвонитись неможливо !!! Порушуються право дітей на освіту!! Може требо до суду?
Чарлі
Мені цікаво для кого придумали оцінювання результатів за НМТ. Складається таке враження ніби якийсь наркоман складав таблиці переведення балів нмт у шкалу 100-200. Для кого це взагалі складено? Для випускників з України чи Зімбабве? Це геніально створити такі таблиці. МОН вітаю ви ще раз підтвердили, що ви нічого не вмієте і не знаєте. Ну з математикою в вас дуже великі проблеми. МОН вас можна нагородити премією Дарвіна
Світлана
Я теж згідна з тим ,що цьогорічне НМТ- несправедливе,справжня лотерея. Бали не дораховуються через збій системи. І випускники,які добре вчилися, виявилися заручниками системи.