Вступникам варто не зволікати з вибором міста для НМТ

Кількість місць в екзаменаційних центрах деяких міст може бути обмеженою

Вступникам варто не зволікати з вибором міста для НМТ

Якщо кількість вступників, які хочуть скласти національний мультипредметний тест ЗНО в певному місті, перевищуватиме кількість місць, що можуть створити організатори, то після заповнення цих місць місто стане недоступним.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, коментуючи початок другого етапу підтвердження учасниками НМТ місця тестування.

Зокрема, в УЦОЯО звертають увагу учасників тестування на тому, що якщо кількість вступників, які хочуть проходити тестування в певному місті, перевищуватиме кількість місць, що можуть створити організатори, то після заповнення цих місць місто стане недоступним для вибору у випадному списку.

Також кількість робочих місць для учасників у закордонних екзаменаційних центрах було створено з урахуванням даних першого етапу реєстрації, а також можливостей закордонних партнерів.

Наразі у переважній більшості міст вступники, які раніше повідомили про своє бажання пройти в них тест, матимуть змогу це зробити.

«Однак у разі суттєвого збільшення кількості охочих проходити НМТ у певних містах, особам, які підтверджуватимуть своє бажання взяти участь у тестуванні в останній момент, можливо, доведеться, вибирати з-поміж доступних міст», – повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Євгеній
Вітаю Донька зареєструвалася для проходження тесту в Мюнхені, але обставини складаються так, що вона повертається в Україну Як переєструвати місце проведення ? Навчалася в Фастові Дякую
Галина
Для Євгеній: то спитайте в центрі оцінювання
Дудка Вікторія
Для Євгеній: доброго дня, чи вдалося вам перереєструватися? Нам дуже потрібно зареєструватися у Мюнхені, а місць не має.
Коментувати
Людмила
Що за нісенітниця? Невже може скластися ситуація, що дитина, яка навчалась у конкретному місті, і хоче здавати тест в тому самому місті на заході України, може не змогти вибрати це місто, бо не буде місць? Я вважаю, що таким дітям має надаватись пріорітет.
Галина
Для Людмила: Ви ж не змінювали місце проходження тестування. Це стосується тих, хто постійно переїздить і не знає де буде завтра
Коментувати