Розпочалась реєстрація на додаткову сесію мультитесту

Узяти участь у реєстрації можуть вступники, які не змогли до 19 квітня створити реєстраційні картки

Розпочалась реєстрація на додаткову сесію мультитесту

Розпочалась реєстрація для участі в додатковій сесії національного мультипредметного тесту ЗНО.

Узяти участь у цій реєстрації можуть вступники, які не встигли до 19 квітня створити реєстраційні картки для участі в ЗНО.

Важливо: вступникам, які до 19 квітня сформували реєстраційні картки на сайті УЦОЯО, однак до 7 червня з тих чи тих причин не змогли підтвердити своєї участі в НМТ, не потрібно реєструватись повторно, вони мають з 8 до 18 липня підтвердити бажання проходити тестування в додаткову сесію.

Під час реєстрації вступники мають створити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО.

Потім вони мають роздрукувати реєстраційну картку, заповнити від руки заяву про участь у тестуванні, вклеїти фото для документів розміром 3×4. До заяви треба додати копію паспортного документа, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби додати медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о).

Цей комплект документів необхідно надіслати до того регіонального центру оцінювання якості освіти, який зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Якщо немає можливості скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи.

З 25 червня потенційні учасники мультитесту зможуть дізнатися свій логін і пароль, увівши дані до спеціального сервісу «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022».

Варто пам’ятати, що з 08 до 18 липня кожен вступник на особистій інформаційній сторінці має підтвердити бажання взяти участь у НМТ і вибрати населений пункт, найзручніший для проходження тестування;

Потім з 01 до 10 серпня необхідно буде вдруге підтвердити участь у мультитесті та, у разі необхідності, уточнити назву населеного пункту для проходження НМТ.

До 12 серпня вступники мають отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ і датою та часом початку тестування.

Узяти участь у додатковій сесії тестування вступники зможуть протягом 16–20 серпня.

Реєстрація триватиме до 20 червня 2022 року.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА НМТ

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Добриц вечір! Вже не вийде зареєструватись?... Не знав що треба до 15 серпня... Що тепер робити, може хтось знає...
Драганчук Валентина Іванівна
Доброго дня, надішліть списку для реєстрації на проходження тесту,чи вже пізно?хотіла пройти. Дуже дякую
Драганчук Валентина Іванівна
Чи можна зареєструватися на нмт?
Павло
А чи буде ще можливість зареєструватися на тест?.