ЗНО для вступників проведуть у 23 країнах Європи

Загалом заплановано, що тестування буде проведено у 39 європейських містах

ЗНО для вступників проведуть у 23 країнах Європи

Проведення національного мультипредметного тесту для українських вступників відбудеться у 23 країнах Європи.

Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Загалом заплановано, що тестування буде проведено у 39 містах таких країн, як Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія і Швеція.

За словами Сергія Шкарлета, українці, які вимушено покинули свою Батьківщину через війну, зможуть скласти тестування та вступити до закладів вищої освіти України.

НМТ за кордоном буде проведено так само, як і в Україні, тобто в спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, де з учасниками працюватимуть українськомовні педагоги, навчені українськими експертами. А отже, вступні випробування традиційно відбуватимуться на засадах прозорості та справедливості ー незалежно від того, де саме учасники їх складатимуть.

«Вдячний міністрам та партнерам за те, що вони погодилися підтримати українських вступників у такий непростий час. Проведення НМТ в інших країнах ー складне й комплексне завдання, але це, безперечно, важливий крок з-поміж багатьох етапів повернення українців додому і відбудови держави», – зазначив міністр освіти і науки.

Більше про особливості проведення національного мультипредметного тесту та підготовку до нього читайте у Дорожній карті учасника ЗНО. 

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО: НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИТЕСТ

Для отримання всієї важливої інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта, Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Добрий день! Скажуть будь ласка,де саме в Румунії буде проходити зно,в якому місті країни?
Vladislav
Вітаю , ми знаходимось у Берліні, де саме буде зно, тут чи в іншому місті, як зарегеструватись за нашим місцем знаходження ?
Наталія
Нам до Берліна їхати 5 годин, це поки приїдешь туди, а назад, це треба з ночвлею їхати, мало того що проїзд коштуватиме чималих грошей, а щє й треба за ночівлю платити, а де грошей стільки узяти, чому в Дюсельдорфі не зроблять?
Галина
У Німеччині лише два міста. До найближчого Берліна добиратися 4 години, це буде враховано? Жаль, що немає Дюссельдорфа, тут багато абітурієнтів.
Марія
Для Галина: Вибачте, а де можна подивитсь перелік міст в інших країнах?
Коментувати
Марина
Доброго дня! Греції немає у списку... Чи є ще шанс, що організують МНТ і в Греції?
Марія
Які саме міста? Чи можна прописати детальніше? Деякі із названих країн доволі великі, декому потрібно буде заздалегідь приїхати ,забронювати житло, принаймні десь переночувати,щоб зранку спокійно прийти за вказаною адресою.
Юрій
Для Марія: назви міст з’являться згодом. І до того ж, будуть відображатися у особистому кабінеті
Шейна
А можно провести ще й в Ізраїлі?
Коментувати