ЗНО на окупованих територіях проводитися не буде

Скласти мультипредметний тест на непідконтрольних наразі територіях буде неможливо

ЗНО на окупованих територіях проводитися не буде

Скласти національний мультипредметний тест ЗНО на непідконтрольних наразі Україні територіях буде неможливо.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, діти, так само як і всі українці на окупованих територіях, це окрема біда українського народу, оскільки вони є обмеженими у своїх правах.

«На жаль на тимчасово окупованій території можливості пройти національний мультипредметний тест не буде», – зазначив міністр.

Водночас він наголосив, що для того, щоб усі вступники, які бажають вступити до українських закладів освіти мали змогу пройти тестування Міністерством освіти і науки передбачено проведення трьох сесій ЗНО – основну, додаткову і спеціальну. Під час цих сесій вступники матимуть можливість взяти участь у 28 спробах проходження тестування.

«Дитина може завчасно зареєструватися, виїхати на підконтрольну територію і скласти цей національний мультипредметний тест для продовження навчання в українських закладах освіти», – сказав Шкарлет.

Як відомо, результати національного мультипредметного тесту ЗНО, що проводитиметься цього року, будуть необхідні вступникам, які планують вступати на бюджетну форму навчання або вступимуть на навчання на висококон’юнктурні спеціальності.

Що важливо знати про проведення ЗНО в 2022 році

Для отримання всієї важливої інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта, Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маша
Поясніть ще раз, як здавати тест дітям на окупованих територіях. Виіхати немає можливості!
Ольга
Доброго дня. Дитина знаходиться в Криму. Як приiхати на пiдконтрольну територiю?
Бондарєв Роман
Приеду из Луганской области на ЗНО и всех перестреляю. Поетому бойтеся нашых там, и седайте подальше. Росия рулит!
Віта
Для Бондарєв Роман: в "найкращі" військові навчальні заклади Раші тебе і без ЗНО візьмуть.
Коментувати
Олег
«Дитина може завчасно зареєструватися, виїхати на підконтрольну територію і скласти цей національний мультипредметний тест для продовження навчання в українських закладах освіти», – сказав Шкарлет. ???? Яким чином, хто відповість за безпеку дитини призовного віку на 5-7 рашистських блок-постах, за який рахунок має їхати, жити та харчуватися, якщо батьки на окупованій території не отримають зарплату?
Татьяна
Дети с оккупированных территорий не виноваты,что оказались в таком положении.Зачем ущемлять их права?Пусть сдают тест онлайн.
Юля
Для Татьяна: Перепрошую, а як тоді діти можуть вступати і вчитись в українських ВУЗах. Онлайн? Наскільки відомо, на окупованих територіях не то що вчитись, а й жити не можливо. Шкода, але невже ви думаєте, що в таких умовах діти зможуть підготуватись і здати тест? Тому треба заради цього(НМТ) і безпеки дітей перебувати на підконтрольній території. А так, те , що ви висловлюєте, звучить дивно.
Юля
Для Татьяна: Зрештою здавати тест чи ні- це рішення індивідуальне. Ніхто не заставляє це робити.
Коментувати
Сергей
А ебанный министр не указал как выехать ребенку на подконтрольную территорию если туда мало того что опасно так и не выпускают освободители? Это прямое нарушение прав граждан Украины на образование. В таком случае потом пусть не мандят что все едут учиться за границу, где без этой вступительной мутоты могут спокойно поступить, учиться и потом там остаться и работать. А Украина благодаря таким псевдо патриотам превратится в скором времени в вымтрающюю деревню, которую покинула молодежь и остались одни старики.
Беспалова Ксенія
Для Сергей: в обов‘язки міністра освіти не входить вирішення питань з вивезення людей. Не треба тут висловлювати своє невдоволення в такій формі. Як вам тільки не соромно так казати про Україну? За пару років подивимось, як підніметься Україна, а всі біженці будуть лікті кусати.
Maryna Saiapina
Ксенiя, я розумiю Ваш патриотизм. Але мы бi женцi не тому до ми так хотiли. У вас, мабуть, не стрiляють так, що боiшся на вулицю вийти протягом трьох тижнiв. Що значить лiктi кусати? Ми бi шли бо нас пообiцяли вбивать, а не тому, що ми на курорт збиралися.
Коментувати
Dmytro
Начало войны: Мы отменяем ЗНО и вводим НМТ, чтобы детям в оккупированных териториях было легче и они были в равных условиях с остальными. Май: дети на оккупированных териториях тест писать не будут. Вопрос: Кому вы в итоге сделали легче и зачем изменялось ЗНО?
Беспалова Ксенія
Для Dmytro: ніхто нічого не казав про дітей на окупованих територіях. Вас до цього не хвилювало, що дітям в так званому «ЛДНР» ніхто ЗНО не організовував? Ви розумієте, що взагалі входить в повноваження міністра освіти? Вивезенням людей МОН повинно займатися, чи як? Цим займаються вповноважені особи, і ніхто з міністерства освіти не винний в тому, в яких умовах опинилися люди.
Коментувати
Марина
Вы все там неизлечимо больны ,если считаете что под обстрелы прорывая оборону ,кто-то будет ехать сдавать тест
Angelina
Результат этого теста будет приниматься только в этом году или в последующих годах для поступления тоже?
Тетяна
Як виїхати для складання тесту, якщо немає зелених коридорів??? Як це зробити міністри скажуть???
Беспалова Ксенія
Для Тетяна: Вивезенням людей займається не міністерство освіти, а інші вповноважені представники влади. Завдання МОН — забезпечити складання тесту там, де це можливо. Евакуація не входить до списку задач, які вирішує міністр освіти.
Олег
Может министр вместе с МОН приедет в Херсон, Бердянск и примет у детей тест
Олег
????
Коментувати