Вступники зможуть подавати результати ЗНО 2019-2021 рр.

Для конкурсного відбору вступники зможуть використати бали ЗНО, отримані в 2019–2021 роках

Вступники зможуть подавати результати ЗНО 2019-2021 рр.

Для вступу на перший курс бакалаврату абітурієнти зможуть подавати результати зовнішнього незалежного оцінювання за три попередні роки.

Про це йдеться Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році, що затверджений Міністерством освіти і науки.

Так, для конкурсного відбору вступники зможуть використати бали зовнішнього незалежного оцінювання 2019–2021 років з трьох конкурсних предметів.

«Результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019–2021 року з української мови та літератури або української мови, математики та історії України за бажанням вступника можуть бути зараховані замість відповідних предметів національного мультипредметного тесту, якщо різниця балів національного мультипредметного тесту та зовнішнього незалежного оцінювання з відповідного предмету не перевищує 15 балів», – йдеться у документі.

Тобто випускники минулих років, які мають результати ЗНО з української мови, математики та історії України, можуть не складати національний мультипредметний тест, а використати для вступу бали, отримані на ЗНО у 2019, 2020, 2021 роках.

Освіта.ua
05.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Добрий день. Скажіть, будь ласка, якщо є Сертифвкат ЗНО укр.мова, математика, англ.мова, обов»язикової потрібна ще й історія, чи достатньо того, що є, якщо дитина буде вступати до вузу, де потрібні були лише ці предмети? Завчасно дякую за відповідь
Maxym
Добрий день. Цього року не має можливості поступити у медичний з результатами ЗНО із хімії і біології, як це планувалося раніше?
Лариса
Добрий день. Підкажіть будь ласка, дитина складала зно в 2021р: українську та біологію. чи може вона вступити до мед. університету з цими сертифікатами і результатом НМТ з історії? Дякую!
Тетяна
Добрий день. Підкажіть будь ласка, дитина складала зно в 2020р: математику, фізику, українську та англійську, чи може вона вступити до університету з цими сертифікатами? На НМТ зарееструватись не встигла. Дякую!
Дарья
Подскажите пожалуйста. Хотела в этом году перездать только математика , есть возможность использовать сертификаты ЗНО 2020 года для укр яз и история, а математику этого НМТ?
Alla
Для Дарья: Я так зрозуміла,що все рівно потрібно писати нмт і якщо різниця з зно і нмт не більше 15 балів,то тоді модно сертифікат минулих років.
Коментувати
Alla
А якщо мають математику і українську,а історіх немає,то що робити?чи можно здати одну історію в нмт?