Закінчується реєстрація на участь у мультитесті ЗНО

Учасникам ЗНО, які зареєструвались раніше, не треба проходити процедуру реєстрації повторно

Закінчується реєстрація на участь у мультитесті ЗНО

Вівторок 19 квітня буде останнім днем формування реєстраційних карток для охочих скласти мультипредметний тест ЗНО для вступу до бакалаврату у 2022 році.

Про це нагадали в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Фахівці центру попросили під час формування реєстраційної картки дуже уважно поставитись до заповнення прізвища, ім’я, по батькові, дати народження, серії й номера паспорта, номера мобільного телефону.

«Ці дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання вами документів для вступу», – підкреслили в УЦОЯО.

Докладніше про процедуру реєстрації можна прочитати за посиланням.

Окрім того, в УЦОЯО наголосили, що однієї реєстраційної картки цілком достатньо для потрапляння у базу даних про потенційних учасників мультипредметного тестування, тому тим учасникам ЗНО, хто зареєструвався раніше, не треба проходити процедуру реєстрації повторно.

Також в УЦОЯО пообіцяли найближчим часом повідомити, як дізнатися номер і PIN-код для входу на персональну Інформаційну сторінку з актуальною для майбутніх вступників інформацією.

Що важливо знати про проведення ЗНО в 2022 році

Для отримання всієї важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Петиція за вибір між історією України та іноземною мовою на НМТ 2022 року: https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/4128