МОН очікує на майже 400 тисяч учасників ЗНО-2022

Наразі регіональні центри сформували більше 96 тисяч реєстраційних карток учасників

МОН очікує на майже 400 тисяч учасників ЗНО-2022

Цьогоріч Міністерство освіти і науки очікує на 394 тисячі осіб, які мають зареєструватися для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, наразі сформовано більше 96 тисяч реєстраційних карток.

Найбільша кількість заявок від майбутніх учасників тестування зареєстровано  Київському, Дніпропетровському та Харківському регіональних центрах.

Для учасників, які вже завершили процес реєстрації вже надруковані сертифікати ЗНО.

Як відомо, 01 лютого розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Цього року учасники ЗНО матимуть можливість безоплатно скласти тестування з п'яти навчальних предметів, а також обрати до складання додаткові предмети за плату.

Реєстрація на тестування триватиме до 09 березня 2022 року. Водночас комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти мають надіслати до 01 березня 2022 року.

Більше про проведення ЗНО

При підготовці до ЗНО майбутні учасники тестування можуть використовувати найпопулярнішу дистанційну платформу ЗНО-ОНЛАЙН.

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.02.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама выпускника
В принципе к ЗНО готовы. Все задания выполняем без проблем, но из-за невнимательности бывают ошибки, а еще в заданиях всякие крючки, подножки, подляны... Теперь что, нужно просто до одурения тренироваться? чем заниматься заморазвитием? Как все это задалбливает... Хочется УЦЯО послать куда подальше! Они там хоть сами все это решают? Особенно физику?
Ольга Николаевна
Какое ЗНО? Такая сумасшедшая заболеваемость?! Сколько умерло уже взрослых, так теперь решили добить и детей? Какие садисты так замечательно придумали? Никакой пользы от этого Министерства, сидят пьют чай, хрень разную придумывают и выписывают себе премии за наши деньги.