Вартість платних тестів ЗНО складатиме 354 та 789 грн

Платну послугу з проведення ЗНО зможуть замовити учасники, які бажають скласти понад 5 предметів

Вартість платних тестів ЗНО складатиме 354 та 789 грн

Український центр оцінювання якості освіти визначив вартість платної послуги з проведення ЗНО для учасників, які мають бажання скласти тести з понад 5 предметів.

Вартість цієї послуги визначена відповідним наказом УЦОЯО.

Зокрема, додаткове незалежне оцінювання з історії України, фізики, хімії, біології, географії коштуватиме 354 грн за один предмет.

Додаткове тестування з будь-якої іноземної мови матиме вартість у розмірі 789 грн.

Замовити таку послугу учасники ЗНО зможуть з 4 до 14 березня після того, як зареєструються для участі у тестуванні з 5-ти предметів за кошти держбюджету.

Охочі скласти більш ніж 5 предметів мають розмістити відповідне замовлення за допомогою спеціального сервісу через Інформаційну сторінку учасника ЗНО, створену на сайті УЦОЯО.

Оплата послуг буде здійснюватись у безготівковій формі із застосуванням електронного платіжного засобу через відповідні посилання з Інформаційної сторінки учасника або через термінали самообслуговування чи каси банківських установ.

Освіта.ua
27.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ніка
Це точно коментарі на Освіті? Якийсь набіг закомплексованих плакальщиків. Вища освіта точно не для вас)
Монополия
Для Ніка: Это вы о продаже пленок? Видимо, давно не слышали как и о чем школьники общаются. Ранее считали образование для более высоких зарплат и шансов, а сейчас это лишь сомнительная возможность откосить от армии и прогулять лет 5 за счет родителей, чтобы потом уехать на панщину или подсобным рабочим. В любом случае, рентабельность и риски сделки это важная часть экономики и маркетинга. Не считая легальные бизнесы, есть черная трансплантация как в ато, и есть трафик людей и детей. Почему бы не продавать чистый воздух Альп или чистоту?
Марина
Для Ніка: На жаль, і таке трапляється, і гірше за таке, хоча не всі хочуть це знати і бачити. Для декого освіта звузилась до завченої очікуваної відповіді чи шаблонного рішення. І значення продажу можна розширити до того, що зараз ви продаєте свій час за читання сайту. Та й серед кого живуть всі ті високолобі професори та високоморальні кандидати?
Коментувати
Абу-Дабі
А навіщо це все, вся оця дурня і морока із недонавчанням, коли можна дотерпіти хоч до 16 років та як сотні інших дівчат виставити на аукціон свою цноту за 100 тисяч доларів або навіть мільйон чи два, якщо симпатична. Все одно любов пройде як фігня, тож навіщо безкоштовно?
Тоска
Для Абу-Дабі: Сейчас "свадьбы" преимущественно по залёту (кто последний- тот и ппапа), по расчёту (деньги, перспективы, жительство) или же борода (для геев и лесбиянок). Попробуйте найти хоть одну симпатичную, здоровую, знающую себе цену, а не дырявую б/у, и способную постоять за себя - почти вымерли. Хорошо, если примут как жену на попечении, но если она согласна продаваться, то где гарантии что не повторится? Да и как у продажных девочек проверить зад и рот? Хорошо, что это чужие проблемы.
Коментувати
Ель Прімо
Я це ЗНО не збираюсь складати, кому воно здалось сьогодні, я купив диплом з універу за гроші, які мені дали манівео (я красава), а ще моїх батьків забрали в рабство, але систему я вагомо згвалтував????
\|/ KiNG
Для Ель Прімо: Эх, молодой, посмотри на результаты по математике, физике и другим предметам - н едай бог тебе с такими "специалистами" жить.
Коментувати
Татарин
Проще купить сливы доброжелателей или нужные баллы по любым предметам. А ещё лучше- сразу корочку любого вуза фабрики дипломов.
Татарин
Или запугать и затроллить конкурентов выше по рейтингу.
Юрій
Для Татарин: а Вы продаете сливы или нужные баллы?
Арієль
Мабуть, мова про завчасно "злиті" завдання інсайдерів, а саме залучених фахівців та персоналу. Не зважаючи на заяви про конфіденційність та унікальність, в деякі роки та сесії співпало понад 80% завдань, що багато каже про незалежність та непідкупність.
Коментувати
вот пустоголовые
Оно, конешна, деньга не воняет. Но что будут делать опосля,, оне как-то не разумеют. ДА кому оно надоть - учится. Оно же ш штаны протирать красивше. И модно ныне в потёртых шастать. Штаны на жопах потёрли. ДДеньгу дядям с тётями пропатили. И усё. Пхаем организмы куда получшее.
Марина Дударь
Для вот пустоголовые: точно.
Коментувати
Анна
Очень дорого, нашли на чем заработать Образование в наших школах просто ужасное
Татарин
Для Анна: Отсеивают умных, но бедных конкурентов.
Надя
Це несправедливо по відношенню ло дітей, які б хотіли здати лолатково ЗНО! Хіба так багато бажаючи??! Це шановне МОН взагалі має намір не лише повністю знищити освіту, але й викликає ненависть у молодого покоління, адже зовсім не сприяє тим хто ще має бажання вчитися... Сумно... Яка доля освіти в подальшому...
Марина Дударь
Согласна. Как я писала под одним из коментариев, что ихние задание покупные. Моя соседка, част этих заданий делала. Ткажек она гтовилас к зно, но сдавала только те задания которые им же и сделала. А если учитивать что соседка у нас нервотик, и не особо умная то тести там такиеже.
Коментувати