Готуйтеся до ЗНО за допомогою коментарів-пояснень

Ознайомлення з коментарями до завдань сприяє кращому розумінню предмета та вдалому виконанню тестів

Готуйтеся до ЗНО за допомогою коментарів-пояснень

Учасники зовнішнього оцінювання 2022 року мають змогу ефективно підготуватися до важливого іспиту, скориставшись сервісом сайту ЗНО-ОНЛАЙН, який містить якісні коментарі-пояснення до завдань тестів ЗНО.

Коментарі-пояснення створені спеціально для сайту ЗНО-ОНЛАЙН провідними вчителями, викладачами й репетиторами.

У коментарях до завдань з української мови і літератури, англійської мови, математики, історії України, фізики, хімії, географії та біології надано схеми виконання того чи іншого завдання, що дозволяє самостійно швидко проаналізувати та зрозуміти його.

У кожному коментарі насамперед зазначено тему, знання з якої потрібні для виконання тестового завдання й пояснено, які саме знання чи вміння потрібно застосувати до виконання цього завдання. Автори коментарів також скеровують користувачів на необхідний теоретичний матеріал, нагадують факти й закономірності, покладені в основу того чи іншого завдання. 

Особливу увагу приділено в коментарях поясненню логіки пошуку правильного варіанта відповіді. Окрім того, досвідчені фахівці з підготовки до зовнішнього оцінювання діляться в коментарях хитрощами та лайфхаками, що допоможуть спростити роботу над завданням і краще впоратися зі справжнім тестом ЗНО.

Ознайомлення з коментарями-поясненнями до завдань тестів сприяє кращому розумінню предмета та вдалому виконанню аналогічних завдань під час реального зовнішнього оцінювання.

ОЗНАЙОМИТИСЯ ІЗ ЗАВДАННЯМИ ТА КОМЕНТАРЯМИ

Освіта.ua
25.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Возможность смотреть здесь комментарии стоит (чтоб вы знали) 499 грн.
БОй
Я лично знаю одного двоишника, который сдал предметы на 160+ балов.
сайту освита юа
"діляться в коментарях хитрощами та лайфхаками" - вы вообще сами себя слышите? Ну и зачем тогда нужно ЗНО? Чтоб научиться догадываться, хитрить? Чтобы получать хорошие оценки не зная предмета? Нда.. Вывод напрашивается сам - это настоящее лицо ЗНО!
Sea drawing
Для сайту освита юа: ’’хитрощі’’ в даному контексті не телефон і шпори, а як швидше і ефективніше вивчити предмет, наприклад, якщо на карті біля міста Гадяч стоїть знак договору, значить це був Гадяцький договір (все очевидно, але для ЗНО це дуже допоможе і буде +1 бал, якщо ви готувалися до історії - зрозумієте ) і т. д.
Коментувати