Вартість проходження пробного ЗНО стане відома у грудні

Затвердження кошторисів вартості послуги із пробного ЗНО має відбутися не пізніше 14 грудня

Вартість проходження пробного ЗНО стане відома у грудні

Вартість проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання стане відома у грудні.

Відповідна норма передбачена календарним планом проведення пробного ЗНО в 2022 році, що затверджений Українським центром оцінювання якості освіти.

Згідно з документом, затвердження кошторисів вартості послуги із проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання має відбутися не пізніше 14 грудня.

У попередньому циклі, вартість складання одного тесту пробного ЗНО складала від 195 до 255 грн, що залежало від регіону проходження тестування.

Як відомо, реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 5 січня та триватиме впродовж двох тижнів – до 22 січня 2022 року.

Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох сесіях пробного оцінювання, проведення яких відбудеться 19 та 26 березня.

Під час першої сесії учасники тестування матимуть можливість скласти пробний тест з з української мови або української мови і літератури.

У ході другої сесії випускники зможуть спробувати власні сили та пройти пробне тестування з одного предмета на вибір – історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької або французької).

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні надає можливість майбутнім вступникам ознайомитись з процедурою проведення та відчути атмосферу «реального» тестування. Тестові завдання ПЗНО є аналогічними з тими, що використовуються під час зовнішнього оцінювання.

Важливо! Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів